Donatas Zavackas ir Justas Sinica rungtynes pradėjo tolimais metimais, dar keturis taškus pelnė Simas Galdikas ir svečiai pirmavo (10:0). Pirmuosius aikštelės šeimininkų taškus greitoje atakoje pelnė Michealas Dixonas, dar du įmetė Artūras Jomantas, tačiau svečiai po pirmų dešimties žaidimo minučių užtikrintai pirmavo (9:24).

Du taiklūs tritaškiai antro kėlinio pradžioje leido „Dzūkijai“ priartėti (20:30). Tačiau svečiai sužaidė puikią atkarpą ir vėl nutolo (21:35). Ketvirčio pabaigoje ekipos apsikeitė taikliomis atakomis ir prieš didžiąją pertrauką svečiai pirmavo rezultatu 42:33.

D. Zavackas ėmėsi iniciatyvos trečio kėlinio pradžioje ir vėl leido „Neptūnui“ nutolti (38:52). Po kelių sėkmingų atakų ir Martyno Paliukėno dėjimo aikštelės šeimininkai sumažino deficitą iki 10-ies taškų (46:56). Ketvirtį sėkmingiau baigė svečiai ir išlaikė persvarą (49:64).

M. Dixono taškai ir svečių klaidos privertė Kazį Maksvytį prašyti minutės pertraukėlės (55:65). Rokas Ūzas pataikė iš toli, du taškus pelnė Vilmantas Dilys ir skirtumas ištirpo iki vienženklio (65:74). Tačiau „Neptūnas“ toliau išlaikė iniciatyvą savo rankose ir iškovojo pergalę – 91:75.

Alytaus „Dzūkija“ - Klaipėdos „Neptūnas“ - 75:91 (9:24, 24:18, 16:22, 26:27)

„Dzūkija“: Michealas Dixonas 19 tšk., Vilmantas Dilys 15 tšk., Rokas Ūzas 12 tšk., Rytis Juknevičius 9 tšk. (3 per. kam., 5 per. kam.).

„Neptūnas“: Donatas Zavackas 23 tšk., Justas Sinica 16 tšk., Mustafa Shakuras 10 tšk., Egidijus Dimša 9 tšk., Arnas Butkevičius 8 tšk., Mindaugas Girdžiūnas 8 tšk.

„Juventus“ po pratęsimo triumfavo Pasvalyje

Penktą pergalę iš eilės LKL čempionate įsirašė Utenos „Juventus“ (9-3) krepšininkai, išvykoje po pratęsimo 91:89 (25:20, 20:19, 17:17, 10:16, 19:17) palaužę Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (6-7) ir atsilyginę Manto Šerniaus auklėtiniams už pralaimėjimą sezono pradžioje.

Pirmieji į priekį šovė „Juventus“ krepšininkai. Po Arvydo Šikšniaus tritaškio metimo sužaidus tris minutes jie pirmavo rezultatu 9:2. Nors „Pieno žvaigždėms“ buvo pavykę deficitą sumažinti iki vieno taško (16:17), tačiau kėlinį sėkmingiau baigė uteniškiai – 25:20.

Antrajame kėlinyje „Juventus“ greitai įgijo dviženklį pranašumą (35:25), o kelis kartus pirmavo ir 11 taškų skirtumu. Vis dėlto, Kyle‘as Lamonte‘as pelnė penkis taškus iš eilės ir pasvaliečiams rezultatą iki ilgosios pertraukos pavyko sušvelninti – 39:45.

Trečią ketvirtį pradėję atkarpa 7:0, „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai pirmą kartą išsiveržė į priekį (46:45), tačiau persvara ilgai džiaugtis negalėjo. „Juventus“ iškart atsakė spurtu 13:2 ir atstatė dviženklį pranašumą (58:48), o kėlinį baigė pirmaudami 62:56.

Sužaidus keturias minutes ketvirtajame kėlinyje, uteniškiai vis dar pirmavo (68:61), tačiau aštuonis taškus iš eilės pelnę pasvaliečiai parodė charakterį ir iki ketvirčio pabaigos likus porai minučių jau buvo priekyje – 69:68.

Netrukus persvarą „Juventus“ ekipai grąžino Vaidas Čepukaitis, o kitą ataką nuo baudų metimo linijos dar vienu tašku pranašumą padidino Rashaunas Broadusas. Likus 20 sekundžių, komandas teskyrė vos du taškai, o Laimono Kisieliaus metimas lemiamomis akimirkomis rezultatą išlygino.

Sėkmingiau pratęsimą pradėjo „Juventus“ klubas, gana greitai atstatęs anksčiau turėtą dviženklę persvarą (84:74). „Pieno žvaigždėms“ buvo pavykę priartėti iki dviejų taškų, tačiau uteniškiai pergalę įtvirtino taikliais Simo Buterlevičiaus ir Edgaro Stanionio baudų metimais.

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ - Utenos „Juventus“ - 89:91 (20:25, 19:20, 17:17, 16:10, 17:19)

„Pieno žvaigždės“: Tauras Jogėla 22 tšk., Kyle’as Lamonte’as 15tšk. (5 rez. perd.), Evaldas Kairys 13 tšk. (8 atk. kam.), Laimonas Kisielius 11 tšk. (6 atk. kam., 4 rez. perd.), Gytis Sirutavičius 11 tšk;

„Juventus“: Arvydas Šikšnius 20 tšk. (7 atk. kam, 4 kl.), Rashaunas Broadusas 18 tšk. (9 atk. kam., 5 kl.), Edgaras Stanionis 16 tšk. (9 atk. kam.), Saulius Kulvietis 10 tšk., Vaidas Čepukaitis 10 tšk. (11 atk. kam.), Simas Buterlevičius 8 tšk. (8 atk. kam., 8 kl.)

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)