Lietuvės geriau kovojo dėl atšokusių kamuolių (50-39), atliko daugiau rezultatyvių perdavimų (13-9) ir kiek tiksliau atakavo krepšį tiek nuo dvitaškio, tiek nuo tritaškio zonos. Rezultatyviausia Lietuvos komandoje buvo Dalia Belickaitė (4 rez.perd.), pelniusi 13 taškų. Gynėja atkovojo 10 kamuolių. 11 taškų pridėjo Agnė Černeckytė. Po 8 įmetė Gintarė Paulauskaitė ir Daugilė Šarauskaitė (11 atk. kam.).

Lietuvės sėkmingai pradėjo rungtynės ir po dešimties minučių pirmavo dviženkliu skirtumu (19:7). Iki didžiosios pertraukos varžovės deficitą kiek sumažino, tačiau pirmaujančias pozicijas išlaikė Lietuvos krepšininkės (35:27). Trečiajame ketvirtyje abi komandos sunkiai rinko taškus, prieš lemiamą mačo dalį lietuvės buvo priekyje 42:36. Per likusį laiką mūsų šalies atstovės žaidė tiksliau tiek puolime, tiek gynyboje ir pergalės iš rankų nepaleido.

Antradienį (07.07) Lietuvos rinktinė kovos su Bosnijos ir Hercogovinos krepšininkėmis.

18-mečiai nusileido vokiečiams

Europos čempionatui besirengianti Lietuvos aštuoniolikmečių (U18) vaikinų rinktinė turnyre Prancūzijoje sekmadienį patyrė pralaimėjimą. Sauliaus Štombergo auklėtiniai po atkaklios kovos nusileido Vokietijos bendraamžiams 78:80 (20:21, 14:20, 18:20, 26:19).

Lietuviai po dviejų kėlinių turėjo 7 taškų deficitą (34:41), žaidimo sau naudinga linkme jiems nepavyko pakreipti ir antroje mačo pusėje, kurioje vokiečiai kontroliavo situaciją aikštėje. Lietuvos komanda atkuto tik ketvirtajame ketvirtyje, tačiau pergalei to nepakako.

Rezultatyviausi lietuvių gretose buvo Tadas Sedekerskis ir Mantas Varnas, pelnę po 17 taškų. 16 pridėjo Laurynas Beliauskas, 12 – Arnas Beručka.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)