Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo dvigubą dublį atlikęs Regimantas Miniotas. Jis pelnė 17 taškų ir atkovojo 11 kamuolių. 11 taškų pridėjo Paulius Valinskas, 8 – Martynas Sajus (5 atk.kam.), 7 – Lukas Aukštikalnis.

Veržliai žaidę lietuviai pirmajame kėlinyje beveik visą laiką pirmavo ir galėjo labiau nutolti nuo varžovų, tačiau jiems trūko tikslumo atakuojant krepšį,o vokiečiai savo progas stengėsi išnaudoti. Po dešimties minučių Lietuvos komandos persvara buvo minimali – 14:13.

Atkakli kova vyko ir antrajame ketvirtyje, kuriam įpusėjus rezultatas buvo lygus (22:22), o netrukus Vokietijos krepšininkai išsiveržė į priekį (24:22). Bet iki didžiosios pertraukos vokiečiai daugiau taškų pelnyti nesugebėjo, nedaug, vos 2 įmetė ir lietuviai, bet rezultatą išlygino – 24:24.

Trečiame kėlinyje komandų puolimas atsigavo, dažnai keitėsi pirmaujanti ekipa. Vėliau lietuviai spurtavo (36:31, 6min.) ir neleido varžovams jų pasivyti. Prieš lemiamą mačo dalį Lietuvos rinktinė turėjo jau 9 taškų persvarą – 49:40.

Paskutiniame ketvirtyje lietuviai nemažino apsukų, nors varžovai nebuvo linkę pasiduoti anksčiau laiko (55:48). Vokiečių spaudimą nuolat jautusi Lietuvos komanda neatsipalaidavo ir išlaikė žaidimo kontrolę iki pat finalinės sirenos.

Studentai nusileido kinams

Vasaros universiadai besirengianti Lietuvos studentų rinktinė Kinijoje sužaidė pirmąsias kontrolines rungtynes su šeimininkų komanda. Dainiaus Adomaičio vadovaujami studentai nusileido varžovams rezultatu 70:74 (18:12, 15:16, 15:23, 22:23).

Rokas Giedraitis lietuviams pelnė 21 tašką, 12 pridėjo Lukas Lekavičius, po 10 – Egidijus Mockevičius ir Edgaras Ulanovas.

Lietuvos rinktinė kiek prasčiau nei varžovai kovojo dėl atšokusių kamuolių (22 prieš 25), tačiau atliko daugiau rezultatyvių perdavimų (12 prieš 5), abi ekipos dažnai klydo (po 20 kartų).

Kinijoje Lietuvos studentų rinktinė sužais kelis mačus, o vėliau keliaus į Pietų Korėją, kur liepos 4-13 dienomis dalyvaus universiadoje.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)