Lietuvės pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (44 prieš52), prastai metė tolimus metimus (3/18, 16,7 proc.), atliko mažiau rezultatyvių perdavimų (14 prieš 21). Lietuvos komanda efektyviai išnaudojo greitą puolimą – tokiu būdu pelnė 23 taškus, varžovės – 14.

Rezultatyviausia Lietuvos rinktinėje buvo Dalia Belickaitė, pelniusi 21 tašką (6 atk.kam., 4 rez. perd.). Po 15 taškų pridėjo Daugilė Šarauskaitė (12 atk.kam.) ir Roberta Mizgerytė. 7-is įmetė Agnė Černeckytė (5 rez.perd.).

Bosnės sėkmingiau pradėjo dvikovą ir po dešimties minučių pirmavo 9 taškais (21:12), žaidimo kontrolę jos išlaikė ir antrajame kėlinyje. Prasidėjus didžiajai pertraukai Bosnijos ir Hercegovinos krepšininkės persvarą padidino iki dviženklės – 39:27.

Lietuvės neleido įsismaginti varžovėms, tačiau pasivyti jų taip pat nesugebėjo. Prieš lemiamą mačo dalį Lietuvos ekipos deficitas – 14 taškų (42:56). Per likusį laiką pasiduoti neketinusios Lietuvos merginos kilo į lemiamą šturmą ir atkūrė intrigą, tačiau pergalės neišplėšė.

Trečiadienį Lietuvos rinktinė kovos su Rumunijos krepšininkėmis.

Į A divizioną pateks trys geriausios turnyro komandos.

1. Bosnija ir Hercegovina 5 0 5 408:312 10
2. Graikija 5 3 2 347:288 6
3. Austrija 4 4 0 218:197 8
4. Švedija 4 3 1 264:222 7
5. Juodkalnija 4 3 1 261:240 7
6. Lietuva 5 2 3 300:328 7
7. Izraelis 5 1 4 266:304 6
8. Bulgarija 4 1 3 256:289 5