Lietuvės geriau kovojo dėl atšokusių kamuolių (42 prieš 37), atliko daugiau rezultatyvių perdavimų (14-8). Gerą gynybą demonstravusios Lietuvos merginos perėmė 15 kamuolių, varžovės – tik 2 ir privertė Estijos atstovės suklysti 28 kartus, kai pačios kamuolį prarado tik 8 sykius.

Rezultatyviausia Lietuvos ekipoje buvo Agnė Bobinaitė, pelniusi 22 taškus, 14 taškų pridėjo Brigitą Gudelionytė (5 atk.kam.), 10 – Rasa Knyzaitė.

Rungtynių pradžia buvo sunki lietuvėms, Estijos rinktinė startavo 6:0, įpusėjus ketvirčiui Lietuvos komanda dar nebuvo pelniusi taškų, o varžovės turėjo dviženklį pranašumą (10:0). Tačiau per kitas penkias minutes po šalto dušo atsigavusios lietuvės pradėjo vytis varžoves. Likus kiek mažiau nei minutei jos išlygino rezultatą (14:14), o R. Knyzaitė, greitą ataką užbaigusi dvitaškiu, išvedė Lietuvos rinktinę į priekį – 16:14.

Antrame kėlinyje įsibėgėjusios ir žaidimo skonį pajautusios Lietuvos merginos turėjo iniciatyvą savo rankose ir pamažu vis didino pranašumą. Prasidėjus didžiajai pertraukai lietuvės turėjo 9 taškų persvarą – 32:23. Kovingai nusiteikusi Lietuvos rinktinė nemažino tempo ir trečiajame ketvirtyje, kuriame kontroliavo situaciją iš išlaikė dviženklę persvarą. Jam įpusėjus lietuvės pirmavo 16 taškų skirtumu (43:27), per kitas penkias minutes prastai atakavusios ir dažnai klydusioms varžovėms priartėti nepavyko – 49:34.

Paskutinėje mačo dalyje Lietuvos krepšininkės toliau žaidė užtikrintai ir nesuteikė vilčių Estijos komandai. Įpusėjus ketvirtajam kėliniui lietuvės pirmavo saugiu 18 taškų skirtumu (59:41), o per likusį laiką estės stebuklo nesukūrė.