Lietuvos 18-mečių vaikinų rinktinė pradėjo pasirengimą Europos čempionatui

 (2)
Atakuoja Marius Grigonis
Atakuoja Marius Grigonis
© V.Mikaičio (mkl.lt) nuotr.

Lietuvos vaikinų jaunių (iki 18 metų) rinktinė susirinko į pirmą treniruočių stovyklą Palangoje. Prieš dvejus metus 16-mečių Europos čempionate ši komanda iškovojo sidabro apdovanojimus, tad šiemet yra nusiteikusi taip pat kovoti dėl aukščiausių vietų. Be to, Lietuvos rinktinė šį kartą turės ir savų aistruolių palaikymą. Šių metų Europos 18-mečių čempionatas vyks Lietuvoje ir Latvijoje, o mūsų komanda visas namų rungtynes žais Vilniuje.

Lietuvos sostinėje vyks ir lemiami komandų mūšiai dėl apdovanojimų.

Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Arūnas Visockas su asistentu Daliumi Lubiu į pirmą treniruočių stovyklą pakvietė 20 krepšininkų.

Kovą dėl vietos nacionalinės komandos galutiniame dvyliktuke pradėjo Lukas Lekavičius, Tomas Miškinis, Mantvydas Stašelis, Rokas Gustys, Simas Raupys, Justas Tamulis, Marius Grigonis, Tomas Dimša (visi — Sabonio KC), Augustinas Jankaitis, Denisas Krestininas, Tautvydas Jodelis, Jokūbas Gintvainis, Paulius Naraškevičius (visi — Š. Marčiulionio KA), Tomas Galeckas, Alvydas Žarskus (abu — Vilniaus KM), Donatas Tarolis (V. Knašiaus KM), Ignas Labutis (Marijampolės SM), Paulius Šatkus (KM „Tornado“) bei JAV besimokantys Benas Griciūnas ir Artūras Makovskis.

Palangoje 18-mečių rinktinės kandidatai stovyklaus iki liepos 5 dienos. Vėliau komanda dalyvaus Baltijos taurės turnyre Latvijoje, vyks į JAV dalyvauti „Nike“ taurės turnyre, o pasirengimą Europos čempionatui užbaigs treniruočių stovyklomis Druskininkuose ir Kaune.

Europos 18-mečių čempionatas vyks rugpjūčio 9—19 dienomis. Lietuvos rinktinė pirmojo etapo B grupės rungtynes Vilniuje žais su Graikijos, Italijos ir Danijos komandomis.

www.musukrepsinis.lt
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Krepšinis

LKF vykdomasis komitetas įvertino rinktinių rezultatus

2014 rugsėjo mėn. 30 d. 15:15
LKF VK posėdis
Organizatorių nuotr.
Antradienį Kaune įvyko Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) vykdomojo komiteto posėdis, kuriame buvo įvertintas šalies rinktinių pasirodymas oficialiose FIBA ir „FIBA Europe“ varžybose ir aptartos kitos Lietuvos krepšinio aktualijos.

Jaunoji krepšininkė D. Belickaitė atsigauna po dviejų sunkių traumų

2014 rugsėjo mėn. 30 d. 13:21
Dalia Belickaitė ir Andrejus Žardeckis (N. Morozovo nuotr.)
Po dviejų sunkių traumų atsigaunanti jaunoji krepšininkė Dalia Belickaitė sako, kad visas procesas sunkesnis psichologiškai, o ne fiziškai. Vienos talentingiausių Lietuvos ir Europos jaunųjų krepšininkių D. Belickaitės du kartus plyšę kelių raiščiai pasiduoti neprivertė.

Gražiausių LKL epizodų dešimtuko viršūnėje – galingas A. Kavaliausko dėjimas video

2014 rugsėjo mėn. 30 d. 12:46
Gražiausių LKL epizodų dešimtuko viršūnėje – galingas A. Kavaliausko dėjimas
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Pirmą Lietuvos krepšinio lygos (LKL) savaitę aikštelėse netrūko atkaklios kovos, netikėtų rezultatų ir įspūdingų momentų. Gražiausią savaitės epizodų dešimtuką vaininkuoja trys dėjimai. Prizininkų trejetą pradeda Evaldas Kairys iš Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ir jo dėjimas į Kėdainių „Nevėžio“ krepšį. Antroje vietoje Klaipėdos „Neptūno“ atstovas Arnas Butkevičius ir jo dėjimas „alley-oop“ stiliumi. Gražiausiu pirmosios LKL savaitės epizodu buvo pripažintas Vilniaus „Lietuvos ryto“ puolėjo Antano Kavaliausko dėjimas su pražanga į Alytaus „Dzūkijos“ krepšį.

„Žalgiris. 70 didingų sezonų“ – knyga apie „Žalgirio“ reikšmę (3)

2014 rugsėjo mėn. 30 d. 12:27
Kauno „Žalgirio“ jubiliejaus proga išleista knyga „Žalgiris. 70 didingų sezonų“ jau išvydo dienos šviesą. Knyga atspindi šlovingus ir visai Lietuvai svarbius legendinio klubo gyvavimo metus. Skirtingai nei dauguma anksčiau išleistų „Žalgirio“ knygų tai – ne tik nuotraukų albumas ir ne tik rezultatų ir titulų apžvalga.

D. Motiejūnas per „Rockets“ klubo žiniasklaidos dieną stebino savo apdarais ir šokiu video (9)

2014 rugsėjo mėn. 30 d. 12:09
Donatas Motiejūnas šoka
youtube.com
Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Hjustono „Rockets“ klubas surengė žiniasklaidos dieną. Jos metu komandos krepšininkai pokštavo ir kvailiojo. Lietuvos rinktinės puolėjas Donatas Motiejūnas šoko vilkėdamas sijoną, su cilindru ir ant kaklo pasikabinęs grandinę su dolerio ženklu.