Lietuviai intrigą išlaikė pirmąsias 5 minutes, vėliau iniciatyvą ir žaidimo kontrolę perėmę serbai jos nepaleido iki pat finalinės sirenos. Komandų atsarginių žaidėjų efektyvumo santykis iškalbingas: Lietuvos ekipoje nuo suolo pakilę krepšininkai pelnė 10 taškų, Serbijos – 32. Nors lietuviai geriau kovojo dėl atšokusių kamuolių (45 prieš 35), bet dažniau klydo (22 prieš 14). Serbai po lietuvių klaidų pelnė 23 taškus, o patys leido įmesti tik 6. 25 taškus Serbijos komanda pelnė greitomis atakomis, Lietuvos krepšininkai tokiu būdu įmetė 9.

Lietuvos ekipoje išsiskyrė Arnoldas Kulboka, pelnęs 16 taškų. Rokas Gadiliauskas surinko antrą dvigubą dublį (13 tšk., 10 atk.kam., 3 blokai). 12 taškų pridėjo Gytis Masiulis. Serbijos komandos gretose 22 pelnė gynėjas Novakas Musičius

Baudų metimais Lietuvos ekipos taškų sąskaitą atidarė G.Masiulis, o po A. Kulbokos dvitaškio lietuviai buvo priekyje 4:3 (8min.). Įpusėjus pirmajam ketvirčiui tiksliau puolime žaidę Lietuvos krepšininkai turėjo 5 taškų persvarą (18:13), tačiau nutolti jiems neleido taiklūs serbų tolimi metimai. Lietuviai gerai kovojo dėl atšokusių kamuolių ir sėkmingai išnaudojo antruosius šansus, bet neapsigynė nuo tritaškių, todėl varžovai, spurtavę 23:8, po dešimties minučių pirmavo dviženkliu skirtumu – 36:25.

Antrajame kėlinyje Serbijos komanda kontroliavo žaidimą (41:30, 7 min.). Serbų gynyba sukaustė Lietuvos rinktinės puolimą ir vertė krepšininkus klysti (49:33, 5min.). Iki didžiosios pertraukos lietuviai nerado priešnuodžių varžovų žaidimui ir turėjo apie ką pagalvoti rūbinėje – 54:41.

Pasiduoti neketinę lietuviai stengėsi vytis varžovus, tačiau serbai ir trečiajame ketvirtyje žaidė patikimai (47:60, 6 min.). Lietuvos komanda dažnai klydo, o gerą gynybą demonstravę serbai klaidas versdavo taškais (65:47, 5 min.). Prieš likusią rungtynių dalį Serbijos krepšininkų pranašumas buvo akivaizdus – 77:56.

Paskutinis šio mačo kėlinys buvo daugiau formalumas. Jam įpusėjus Serbijos rinktinė pirmavo 24 taškais (90:66) ir persvaros neišbarstė iki finalinės sirenos.

Lietuvos rinktinė penktadienį dėl patekimo į kitą Europos čempionato etapą kovos su Suomijos komanda, kuri taip pat pralaimėjo abu kartus.