25-ą gimtadienį sekmadienį sutikęs M. Kuzminskas rungtynes pradėjo starto penkete. Lietuvis per kiek daugiau nei 22 minutes surinko 7 taškus (2/6 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 0/1 baudos). Puolėjas taip pat atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 varžovų pražangas, 2 sykius pats pažeidė taisykles ir kartą suklydo.

M. Grigonio aikštelėje praleistas laikas viršijo 24 minutes. Krepšininkas pelnė 12 taškų (1/4 dvitaškių, 3/6 tritaškių, 1/2 baudų), sugriebė 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 3 pražangas bei 3 sykius pažeidė taisykles.

Po pergalingo mačo Malagos klubas pasveikino Mindaugą su gimtadieniu. Lietuvio laukė staigmena - muzikinis sveikinimas ir net du tortai.

Rezultatas:

Malagos „Unicaja“ - Manresos „La Bruixa d‘Or“ - 81:65 (19:20, 24:16, 21:12, 17:17)

„Unicaja“: Franas Vazquezas 18 (8 atk. kam.), Jaysonas Grangeris 13 (4/4 dvit.), Vladimiras Golubovičius (7 atk. kam.) ir Stefanas Markovičius po 10.

„La Bruixa D‘or“: Marcas Garcia 15, Marius Grigonis 12, Dimitris Haritopoulos 10 (6 atk. kam.).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)