Lietuvis į svečių krepšį įmetė 7 taškus, atkovojo 5 kamuolius, blokavo 3 varžovų metimus ir dukart prasižengė. Starto penkete žaidęs Ovidijus Galdikas per 23 minutes (22:59) pataikė 3 dvitaškius iš 7 ir realizavo 1 baudos metimą iš 2.

14 taškų pralaimėjusiems pelnė Przemyslawas Frasunkiewiczius, 10 - A. J. Waltonas, po 9 - Lazaras Radosavljevičius ir Piotras Szczotka.

Nugalėtojų gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Robertas Witka (18 tšk.), Michalas Sokolowskis (14 tšk.) ir Danny Gibsonas (12 tšk.).

Lygoje pirmauja Zelionos Guros „Stelmet“ (20/5) ekipa.

Sopoto „Trefl“ (12/13) klubas su Šarūnu Vasiliausku, Eimantu Bendžiumi ir Tautvydu Lydeka užima aštuntą vietą, o Arvydas Eitutavičius su Vloclaveko „Anwil“ (10/15) komanda - vienuoliktą.

Vokietijos pirmenybėse - 12 L. Samėno pelnytų taškų

Eilinę nesėkmę Vokietijos vyrų krepšinio čempionate patyrė septynioliktą vietą aštuoniolikos komandų turnyre užimanti Lauryno Samėno atstovaujama Tryro TBB (5/19) ekipa, kuriai už įvairius reglamento pažeidimus buvo minusuoti keturi taškai.

Namuose Tryro krepšininkai 68:94 (11:28, 24:21, 20:29, 13:16) turėjo pripažinti dešimtoje pozicijoje esančio „BG Goettingen“ (14/14) klubo pranašumą.

Starto penkete žaidęs lietuvis šeimininkams pelnė 12 taškų, gynyboje atkovojo 2 ir perėmė 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, po kartą suklydo bei prasižengė. Per beveik 26 žaidimo minutes (25:51) Laurynas Samėnas pataikė 2 tritaškius iš 9, 2 dvitaškius iš 5 ir realizavo 2 baudų metimus iš 3.

18 taškų į nugalėtojų krepšį įmetė Ricky Harrisas, po 8 - Jeremaine'as Bucknoras ir Marko Lukovičius.

27 taškais prie pergalės prisidėjo Alexas Ruoffas, po 17 - Raymaras Morganas ir Harperis Kampas.

Vokietijos krepšinio lygoje pirmauja Bambergo „Brose Baskets“ ir Berlyno „Alba“ (po 23/4) komandos, o Bonos „Telekom Baskets“ (17/10, Tadas Klimavičius ir Benas Veikalas) ekipa su užima penktą vietą.