Rungtynes 8 taškais iš eilės pradėjo Jurica Žuža (8:2). J. Žuža pataikė dar vieną metimą, taip surinkdamas jau 10 savo tašką (12:4). Po Evaldo Žabo dvitaškio, šeimininkų persvarą pasiekė dviženklę (16:6). Dainiaus Šalengos dvitaškis su pražanga dar labiau padidino „Lietkabelio“ atotrūkį, tačiau pirmą ketvirtį spurtu 12:0 baigė svečiai – 22:21.

Sėkmingą žaidimą „Nevėžis“ pratęsė ir antrame kėlinyje, kuomet po Marcuso Monroe metimo išsiveržė į priekį (22:25). Kėdainiškiai surengė dar vieną spurtą, po kurio turėjo jau 4 taškų persvarą (29:33). Po dar vieno M. Monroe dvitaškio, „Nevėžio“ persvara išaugo iki 8 taškų (39:47). Antrą kėlinį baudų metimais baigė D. Šalenga – 43:48.

Po ilgosios pertraukos spurtą 10:0 surengę aikštės šeimininkai grįžo į pirmaujančiųjų vaidmenį (53:48). Abi komandos per trijų minučių atkarpą pelnė vos 5 taškus, o „Lietkabelis“ išlaikė persvarą per vieną tolimą metimą (56:53). Panevėžiečiai dar kartą spurtavo 9:2 ir lemiamą ketvirtį pasitiko turėdami dviženklę persvarą – 65:55.

Ketvirtas kėlinys prasidėjus, komandoms apsikeitė taikliais dvitaškiais, tačiau „Lietkabelis“ toliau žaidė atkarpomis: šeimininkai surengė spurtą 9:0 ir įgijo rekordinį pranašumą (78:59). „Nevėžis“ dviem taikliais tritaškiais kiek sumažino atsilikimą (78:65). Per paskutines dvi minutes Panevėžio ekipa pataikė dar du tritaškius, o E. Žabas rungtynes baigė surinkęs dvigubą dublį – 88:71.

„Lietkabelis“: Evaldas Žabas 21 (10 rez. perdav.), Mantas Kazonas 19, Dainius Šalenga 17, Jurica Žuža 10 taškų.

„Nevėžis“: Vaidotas Volkus 16, Thomasas Davisas, Novaras Gadsonas ir Marcusas Monroe po 12, Roderickas Camphoras 9 taškai.