Nugalėtojų gretose vėl dominavo lyderis L. Jamesas, kuriam iki trigubo dublio pritrūko vieno atkovoto kamuolio. LeBronas per 39 žaidimo minutes pelnė 30 taškų, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

„Cavaliers“ šiame mače vertėsi be traumą patyrusio Kyrie Irvingo. Tačiau ir be pagrindinio atakų organizatoriaus Klivlando ekipa šventė įtikinamą pergalę.

Pergalingą spurtą svečiai surengė trečiajame kėlinyje, kurio pradžioje du tritaškius pataikė Matthew Dellavedova. Vėliau „Cavaliers“ įgijo 19 taškų persvarą (75:56), kurios „Hawks“ krepšininkai nesugebėjo panaikinti.

Tame pačiame trečiajame kėlinyje Atlantos klubas dėl traumų neteko Kyle'o Korverio ir Alo Horfordo.

Šios serijos pirmose rungtynėse, kurios taip pat vyko Atlantoje, „Cavaliers“ krepšininkai laimėjo rezultatu 97:89.

Namuose vėl suklupusiai reguliariojo sezono Rytų konferencijos nugalėtojai „Hawks“ ekipai artimiausiu metu lengviau nebus. Kitos dvejos Rytų konferencijos finalo rungtynės vyks Klivlende.

„Hawks“: Dennisas Schroderis 13 taškų, Alas Horfordas, Jeffas Teague'as ir Kyle'as Korveris - po 12;

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 30 (9 atk. kam., 11 rez. perd.), Imanas Shumpertas 16, Matthew Dellavedova 11, Timofejus Mozgovas 10, Jamesas Jonesas ir J.R. Smithas - po 9, Tristanas Thompsonas (16 atk. kam.) 7.

NBA Vakarų konferencijos finale be Donato Motiejūno rungtyniaujantis Hjustono „Rockets“ klubas du kartus išvykoje pralaimėjo reguliariojo sezono nugalėtojams „Golden State Warriors“ krepšininkams, kurie serijoje iki dviejų pergalių pirmauja 2-0.

Pirmose rungtynėse „Rockets“ pralaimėjo rezultatu 106:110 (31:24, 24:34, 24:26, 27:26), o antrajame mače nusileido minimaliu skirtumu 98:99 (28:36, 27:19, 20:22, 23:22).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (16)