Pirmame ketvirtyje „Kibirkštis“ išlaikė nedidelį atotrūkį ir įpusėjus ketvirčiui pirmavo rezultatu 13:7. Atkarpą 6:0 sužaidusios „Sirenos“ varžoves pasivijo (13:13), tačiau aplenkti nesugebėjo. Po pirmųjų dešimties minučių vilnietės išlaikė 3 taškų pranašumą – 19:16.

Antrąjį ketvirtį spurtu 13:0 pradėjo „Sirenos“ ir po taiklių Rasos Žemantauskaitės-Matlašaitienės ir Akvilės Baronėnaitės metimų susikrovė jau dviženklį pranašumą – 29:19. Sėkmingas Anos Baletič žaidimas leido „Kibirkščiai“ kiek priartėti ir sumažinti atsilikimą – 26:31. Visgi kėlinį sėkmingiau baigė kaunietės ir prieš ilgąją pertrauką išlaikė 10 taškų persvarą – 39:29.

Trečiame ketvirtyje po A. Baronėnaitės taškų „Sirenų“ pranašumas šoktelėjo iki 13 taškų – 47:34, o vėliau kaunietės pranašumą padidino ir iki 17 – 52:35. Nors ketvirtį sėkmingu prasiveržimu baigė Eglė Šniokaitė, tačiau tai „Kibirkšties“ atsilikimo nesumažino – 37:54.

Nors atrodė, kad paskutinis ketvirtis jau nieko nelems, „Kibirkštis“ spurtavo 17:0 ir pasivijo varžoves – 56:56. Paskutinėmis minutėmis kova vyko taškas į tašką, o ekipos taškus rinko baudos metimais. Likus žaisti 24 sekundes, Justina Kraujūnaitė pataikė svarbų baudos metimą ir išvedė „Kibirkštį“ į priekį – 61:60. Prie baudų metimo linijos stojusi Kornelija Balčiūnaitė turėjo galimybę rezultatą išlyginti bei leisti „Sirenoms“ išsiveržti į priekį, tačiau abi baudos skriejo pro šalį. Tašką šiame mače padėjo E. Šniokaitė, kuri realizavo abu baudos metimus ir leido „Kibirkščiai“ švęsti pergalę rezultatu 64:60.

„Kibirkštis-VIČI“: Eglė Šniokaitė 16, Ieva Šimkutė (14 atk. kam., 28 naud. bal.) ir Ana Baletič po 15 taškų.

„Hoptrans-Sirenos“: Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė (8/16 dvitaškiai, 6/6 baudos, 29 naud. bal.), Akvilė Baronėnaitė 12 (0/6 tritaškiai, 9 atk. kam.), Kornelija Balčiūnaitė 9 taškai (10 atk. kam.).

„Utenos“ pergalė atvėrė jai duris į LKF taurės finalo ketvertą

Vienuoliktą pergalę iš tiek pat galimų Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) iškovojo „Utenos“ komanda, kuri namuose 89:53 (22:17, 29:17, 26:9, 12:10) sutriuškino Šiaulių „Šiaulių-Universiteto“ (0/11) krepšininkes.

„Utena“ nuo pat dvikovos pradžios ėmė diktuoti savo sąlygas ir 7-ąją minutę susikrovė dviženklį pranašumą – 22:12. Šiaulietės ketvirtį baigė 5 taškais be iš eilės ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių turėjo 5 taškų deficitą – 17:22.

Antrajame kėlinyje šeimininkės įjungė papildomą pavarą, kai pasipylė taiklūs tritaškiai, kuriuos vieną po kito siuntė Rita Žilinskaitė. Puikus puolimas leido uteniškėms atsiplėšti ir įpusėjus mačui komandas skyrė 17 taškų – 51:34.

Po didžiosios pertraukos „Utena“ dar labiau atitrūko nuo varžovių ir iškovojo užtikrintą pergalę, kuri šiame LMKL sezone buvo jau vienuolikta.

Šis laimėjimas užtikrino „Utenos“ ekipai vietą Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) pusfinalyje, kadangi pirmąsias dvi vietas po dviejų ratų užimančios komandos automatiškai patenka į pusfinalį. Alfredo Vainausko auklėtinės žemiau antrosios pozicijos po dviejų ratų nebenukris, todėl tikrai varžysis vasario 21-22 dienomis Kauno „Žalgirio“ arenoje vyksiančioje kovoje dėl trofėjaus.

„Utena“: Rita Žilinskaitė 25 (8/15 tritaškiai), Greta Šniokaitė ir Eglė Šulčiūtė (8 atk. kam.) po 12, Monika Aleksaitė 10, Kristina Alminaitė 9 taškai (12 atk. kam.).

„Šiauliai-Universitetas“: Silvija Kuodienė 14 (14 atk. kam.), Nadzeja Bochdan 11, Kristina Turomša ir Indrė Mikėlėnaitė 9 taškai.