J.Valančiūnas, V.Čižauskas, D.Redikas ir A.Butkevičius kviečiami į dvi jaunimo rinktines

 (21)
Pirmadienį Lietuvos krepšinio federacija išplatino mūsų šalies jaunučių, jaunių ir jaunimo vaikinų bei merginų rinktinių išplėstinius sąrašus. Juos sudarė vasarą Europos bei pasaulio čempionatuose dalyvausiančių Lietuvos rinktinių treneriai. Vienu iš perspektyviausių mūsų šalies aukštaūgių vadinamas Jonas Valančiūnas pretenduoja užsivilkti dviejų komandų marškinėlius. 18-metis 210 cm ūgio vidurio puolėjas papuolė į jaunimo iki 20 metų ir jaunimo iki 19 metų rinktinių išplėstinius sąrašus.
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas
© DELFI (A.Didžgalvio nuotr.)

Dvidešimtmečiai liepos 14-24 dienomis Bilbao mieste (Ispanija) varžysis Senojo žemyno čempionate, o devyniolikmečiai birželio 30-liepos 10 d. dalyvaus planetos pirmenybėse Valmieroje (Latvija).

Į abi šias komandas be J. Valančiūno taip pat pakviesti Vytenis Čižauskas iš Kėdainių „Nevėžio“, Dovydas Redikas, atstovaujantis Vilniaus „Perlui“, bei Vilniaus „Sakalų“ žaidėjas Arnas Butkevičius.

Lietuvos vaikinų jaunimo (iki 20 metų) rinktinės kandidatų sąrašas: (krepšininkas, klubas – liepos 14-24 dienomis Bilbao mieste (Ispanija) varžysis Senojo žemyno čempionate)


Ovidijus Varanauskas (Vilniaus „Sakalai“);
Augustas Pečiukevičius („Sakalai“);
Paulius Dambrauskas (Vilniaus „Perlas“);
Vytenis Čižauskas (Kėdainių „Nevėžis“);
Karolis Alekna (Vilniaus „Akademija“);
Paulius Malašauskas (Kauno „LKKA-Atletas“);
Mantas Kadzevičius (Vilniaus „Sakalai“);
Dovydas Redikas (Vilniaus „Perlas“);
Matas Lisajevičius (Kauno „Erelita-KTU“);
Darius Tarvydas (Anykščių „Puntukas-Dussmann Service“);
Modestas Kumpys („Mažeikiai“);
Mantas Martinkus („Gargždai“);
Deividas Nazarovas (Vilniaus „Perlas-MRU“);
Saulius Kulvietis (Vilniaus „Perlas“);
Gilvydas Biruta (Rutgerso univ., JAV);
Mindaugas Kupšas (Kauno „Žalgiris-Sabonio mokykla“);
Karolis Brusokas (Vilniaus „Perlas-MRU“);
Jonas Valančiūnas (Vilniaus „Lietuvos rytas“);
Giedrius Staniulis (Vilniaus „Perlas“);
Osvaldas Matulionis („Šiauliai“);
Rytis Biliartas („Gargždai“);
Tadas Rinkūnas (Anykščių „Puntukas-Dussmann Service“);
Valentas Tarolis (Birštono „JAZZ-Diremta“);
Arnas Butkevičius (Vilniaus „Sakalai“).
Vyr. treneris — Marius Linartas

Lietuvos merginų jaunimo (iki 20 metų) rinktinės kandidatės: (liepos 7-17 žais Europos čempionate Novi Sade (Serbija))


Inesa Visgaudaitė (Klaipėdos „Lemminkainen“);
Greta Šniokaitė (Vilniaus MRU);
Santa Okockytė (Kauno „LKKA-Aistės“);
Diana Žintikaitė („Utena“);
Gintarė Mažionytė (Vezerfordo „Lady Coyote“, JAV);
Kristė Druskytė (Kauno „LKKA-Aistės“);
Paulina Zaveckaitė (Geinsvilio „The Rock Lady Lions“, JAV);
Vitalija Kaminskytė (Kauno „LKKA-Aistės“);
Dovilė Saurazaitė (Kauno „LKKA-Aistės“);
Gintarė Gurklytė (Kauno raj. „Laisvė KRS“);
Indrė Grigaitė (Vilniaus MRU);
Monika Grigalauskytė (Klaipėdos „Lemminkainen“);
Laura Svarytė (Kauno „LKKA-Aistės“);
Eglė Šikšniūtė (Klaipėdos „Lemminkainen“);
Vyr. trenerė — Ramunė Kumpienė

Lietuvos vaikinų jaunimo (iki 19 metų) rinktinės kandidatai: (birželio 30-liepos 10 d. dalyvaus pasaulio čempionate Valmieroje (Latvija))


Vytenis Čižauskas (Kėdainių „Nevėžis“);
Renaldas Simanavičius (Kauno „Kaunas“);
Evaldas Aniulis (Wasatch Academy Tigers, JAV);
Deividas Anužis (Klaipėdos „Nafta-Universitetas“);
Lukas Kazlauskas (Anykščių „Puntukas-Dussman Service“);
Rokas Giedraitis (Šiaulių „Saulė-Aukštabalis“);
Dovydas Redikas (Vilniaus „Perlas“);
Deividas Pukis (Christian Life Center Academy, JAV);
Taurantas Tamošiūnas (Kauno „LKKA-Atletas“);
Tadas Maželis (Klaipėdos „Nafta-Universitetas“);
Modestas Masiulionis (St. Xavier University, JAV);
Edgaras Ulanovas (Kauno „Žalgiris-Sabonio mokykla“);
Arnas Butkevičius (Vilniaus „Sakalai“);
Eigirdas Žukauskas (Anykščių „Puntukas-Dussman Service“);
Paulius Sorokas (Kauno „Žalgiris-Sabonio mokykla“);
Rolandas Jakštas (Kauno „Kaunas“);
Paulius Vaitiekūnas (Jonavos „Triobet“);
Tautvydas Sabonis („Clinicas Rincon“, Ispanija);
Ronaldas Rutkauskas (Stokholmo „Human Rights 08“, Švedija);
Žygimantas Skučas (Kauno „Žalgiris-Sabonio mokykla“);
Jonas Valančiūnas (Vilniaus „Lietuvos rytas“);
Tomas Urbonas (Kauno „LKKA-Atletas“);
Egidijus Mockevičius (Vilniaus „Akademija“);
Nerijus Barauskas (Kauno „Erelita-KTU“);
Vyr. treneris — Kazys Maksvytis.

Lietuvos vaikinų jaunių (iki 18 metų) rinktinės kandidatai: (liepos 21-31 dienomis Lenkijoje žais Europos čempionate)


Paulius Semaška (Kėdainių SM);
Simonas Lekys (Š. Marčiulionio KA);
Martynas Paliukėnas (Š. Marčiulionio KA);
Rytis Juknevičius (Kauno ABC);
Marius Grigonis (Sabonio KC);
Jokūbas Gintvainis (Š. Marčiulionio KA);
Mantas Mockevičius (Plungės SM);
Tomas Dimša (Sabonio KC);
Tauras Jogėla (Sabonio KC);
Tomas Lekūnas (Š. Marčiulionio KA);
Rokas Narkevičius (Sabonio KC);
Vaidas Kariniauskas (Sabonio KC);
Mindaugas Kačinas (V. Knašiaus KM);
Osvaldas Olisevičius (Š. Marčiulionio KA);
Aurimas Majauskas (Marijampolės ŽSM);
Artūras Gudaitis (V. Knašiaus KM);
Ignas Ramašauskas (Šiaulių SM „Saulė“);
Simonas Kymantas (Sabonio KC);
Vyr. treneris — Darius Dikčius.

Lietuvos merginų jaunių (iki 18 metų) rinktinės andidatės: (rugpjūčio 4-14 d. Oradėjoje (Rumunija) dalyvaus Europos čempionate)


Gerda Kručkauskaitė („LKC-Kaunas“);
Ieva Prėskienytė („LKC-Kaunas“);
Akvilė Baronėnaitė („LKC-Kaunas“);
Gintarė Jasiunskaitė („LKC-Kaunas“);
Ieva Kazlauskaitė (Šiaulių SM „Saulė“);
Ina Jackevič (Vilniaus KM);
Monika Aleksaitė (Marijampolės ŽSM);
Gabija Morkūnaitė (Vilniaus KM);
Goda Ziutelytė („LKC-Kaunas“);
Milda Šukytė („LKC-Kaunas“);
Justina Matuzonytė („LKC-Kaunas“);
Eglė Želnytė (Palangos SC);
Brigita Povilaitytė (Marijampolės ŽSM);
Gabrielė Liubachonskytė (Vilniaus KM);
Vita Žilinskaitė (Vilniaus KM);
Inga Brusokaitė (Alytaus SRC);
Erika Žurauskaitė („LKC-Kaunas“);
Monika Drobulytė (Biržų SM);
Dovilė Lapajevaitė (Kauno KM „Aisčiai“);
Evelina Beržinskaitė (Kauno KM „Aisčiai“);
Vyr. treneris — Aurimas Jasilionis.

Lietuvos vaikinų jaunučių (iki 16 metų) rinktinės kandidatai: (liepos 28 – rugpjūčio 7 dienomis Pardubice ir Hradec Kralove (Čekija) žais Europos čempionate)


Pijus Mykolaitis (Sabonio KC);
Aidas Kavaliauskas (Sabonio KC);
Denas Bartkus (Sabonio KC);
Ernestas Serkevičius (Sabonio KC);
Paulius Žalys (Sabonio KC);
Ričardas Verbickas (Sabonio KC);
Paulius Valinskas (Sabonio KC);
Paulius Danisevičius (Sabonio KC);
Karolis Ražukas (Š. Marčiulionio KA);
Deividas Kumelis (Š. Marčiulionio KA);
Gediminas Žalalis (Š. Marčiulionio KA);
Lukas Motiejūnas (Š. Marčiulionio KA);
Žydrūnas Jurgutis (V. Knašiaus KM);
Paulius Šakinis (V. Knašiaus KM);
Haroldas Saprykinas (V. Knašiaus KM);
Edvinas Šeškus (Vilniaus KM);
Žygimantas Ūselis (Vilniaus KM);
Rytis Pipiras (Vilniaus KM);
Tomašas Romanovskis (Vilniaus KM);
Eivydas Jasiukevičius (Marijampolės ŽSM);
Tautvydas Kliučinykas (Marijampolės ŽSM);
Gražvydas Bieliūnas (Marijampolės ŽSM);
Edgaras Švelginas (Alytaus SRC);
Modestas Gargasas (Alytaus SRC);
Arijus Kanovalovas (Alytaus SRC);
Linas Urbanavičius (Alytaus SRC);
Albertas Valiulis (Kauno KM „Aisčiai“);
Paulius Zabilevičius (Panevėžio KKSC);
Lukas Aukštikalnis (Panevėžio KKSC);
Deividas Pogužinskas (Panevėžio KKSC);
Vyr. treneris — Darius Sirtautas.

Lietuvos merginų jaunučių (iki 16 metų) rinktinės kandidatės: (rugpjūčio 11-21 dienomis Arade (Rumunija) dalyvaus Europos čempionate)


Justina Kraujūnaitė (Vilniaus KM);
Austėja Širšinaitytė (Vilniaus KM);
Dalia Belickaitė (Vilniaus KM);
Rūta Savickaitė (Vilniaus KM);
Sibilė Balaišytė (Vilniaus KM);
Daugilė Šarauskaitė (Vilniaus KM);
Aurelija Putramentaitė (Vilniaus KM);
Ieva Marija Černiauskaitė (Vilniaus KM);
Alisa Julija Dulko (Vilniaus KM);
Roberta Mizgerytė (V. Knašiaus KM);
Agnė Černeckytė (V. Knašiaus KM);
Evelina Mauraitė (V. Knašiaus KM);
Elžbieta Čeponytė (V. Knašiaus KM);
Augusta Kievišaitė (Kauno KM „Aisčiai“);
Greta Pileckaitė (Kauno KM „Aisčiai“);
Simona Bačiulytė (Panevėžio KKSC);
Kamilė Kasačiūnaitė (Panevėžio KKSC);
Gabrielė Vyšniauskaitė (Alytaus SRC);
Greta Kairytė (Palangos SC);
Dovilė Tarasevičiūtė (Kretingos SM);
Agnė Gailiūtė (Šiaulių SM „Saulė“);
Vyr. trenerė — Diliara Velišajeva.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (21)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Krepšinis

Pailsėję „Wizards“ žaidėjai Atlantoje parklupdė „vanagus“

Vašingtono „Wizards“ krepšininkai įrodė, kad lengva pergalė Rytų konferencijos ketvirtfinalyje prieš Toronto „Raptors“ ekipą su Jonu Valančiūnu (4-0) nebuvo atsitiktinumas. Penkti konferencijoje finišavę sostinės ekipos nariai pirmose pusfinalio rungtynėse Atlantoje 104:98 (26:37, 27:26, 28:20, 23:15) parklupdė reguliariojo sezono nugalėtojus „Hawks“ žaidėjus.

Lietuvos vaikinų ir merginų trijulės Romoje žaidė finaluose

Savaitgalį istorinėse Romos vietose vyko tarptautinis penkiolikmečių trijulių turnyras. Lietuvos vaikinai ir merginos žaidė finale, tačiau ten turėjo pripažinti Italijos rinktinių pranašumą.

Lietuvos žurnalistų krepšinio turnyrą vėl laimėjo kauniečiai (1)

Lietuvos žurnalistų krepšinio čempionatas persikėlė į naują vietą, tačiau čempionai liko tie patys. Pirmąsyk Druskininkuose šeštadienį vykusį aštuonių ekipų turnyrą trečią kartą iš eilės laimėjo Kauno žurnalistai.

M. Kuzminskas žaidė naudingai, bet „Unicaja“ suklupo trečią kartą iš eilės J. Mačiulis mėtė pro šalį

Trečią pralaimėjimą iš eilės Ispanijos „Endesa“ krepšinio lygoje patyrė ir galimybes tapti reguliariojo sezono nugalėtojais stipriai sukomplikavo Mindaugo Kuzminsko atstovaujama Malagos „Unicaja“ (24/7) komanda. Joano Plazos auklėtiniai savo aikštėje kiek netikėtai 86:90 (18:21, 24:21, 17:24, 27:24) nusileido dėl patekimo į atkrintamąsias varžybas kovojančiai Saragosos CAI (16/15) komandai.

LKL: „Lietuvos rytas“ priartėjo prie pusfinalio, „Neptūną“ pristabdė alytiškiai (26)

Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai priartėjo prie BEKO-LKL pusfinalio. Vilniečiai išvykoje 107:96 (27:26, 25:23, 31:18, 24:29) pranoko „Šiaulių“ komandą ir ketvirtfinalio serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2-0.