Trečio kėlinio pradžioje po dviejų taikių Mirzos Teletovičiaus tritaškių „Nets“ pirmavo 60:56, tačiau tada Jonas Valančiūnas vienas pats pelnė 8 taškus iš eilės ir pradėjo šeimininkų spurtą, po kurio šie išsiveržė į priekį 74:69 ir nužygiavo pergalės link.

Iš viso per trečią ketvirtį JV įmetė kone pusę visų „Raptors“ taškų – 10 iš 23, tačiau ketvirtame kėlinyje ant parketo nebepasirodė nė minutei.

Toronto komanda pirmą kartą per savo gyvavimo istoriją iškovojo 20 pergalių dar iki Šv. Kalėdų.

J. Valančiūnas per 28 min. surinko 16 taškų (6/7 dvitaškiai, 4/4 baudos), atkovojo 10 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 varžovo metimą ir 2 kartus suklydo.

Tiesa, jam sunkiai sekėsi stabdyti varžovų aukštaūgį Masoną Plumleę, kuris sužaidė rezultatyviausią karjeros mačą – pasižymėjo 23 taškais.

„Raptors“: Kyle'as Lowry 20 (12 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 16 (10 atk. kam.), Amiras Johnsonas (9 atk. kam.), Greivisas Vasquezas ir Patrickas Pattersonas po 13, Louisas Williamsas 10 taškų.

„Nets“: Masonas Plumlee 23 (9/12 dvitaškiai, 5/11 baudos, 8 atk. kam.), Joe Johnsonas 17 (8 atk. kam.), Mirza Teletovičius 14 (4/8 tritaškiai), Deronas Williamsas 11 taškų.