Po dviejų kėlinių švieslentėje degė lygūs skaičiai (54:54), tačiau trečią kėlinį net 17 taškų skirtumų laimėję šeimininkai išsklaidė bet kokias abejones dėl to, kas yra pajėgesni.

J. Valančiūnas per 26 minutes pelnė 15 taškų (6/10 dvitaškiai, 3/3 baudos), atkovojo 9, perėmė 2 kamuolius, blokavo 2 varžovus metimus ir po 3 kartus suklydo bei prasižengė.

Efektyviai žaidęs lietuvis šį kartą pranoko net šiuo metu vienu geriausiu NBA lygos centrų laikomą DeMarcusą Cousinsą, kuris per 30 min. pasižymėjo 13 taškų (5/10 dvitaškiai, 3/4 baudos), 4 atkovotais kamuoliais ir 9 klaidomis.

Tiesa, J. Valančiūnas ir D. Cousinsas vienas prieš kitą gynėsi ne visą mačą.

„Raptors“: Louisas Williamsas 27, Greivisas Vasquezas 18 (4/5 tritaškiai), Jonas Valančiūnas 15 (9 atk. kam.), Kyle'as Lowry ir Terrence'as Rossas po 13, DeMaras DeRozanas 12, Patrickas Pattersonas 11 taškų.

„Kings“: Rudy Gay'us 22, Benas McLemore'as 17, Carlas Landry 14, DeMarcusas Cousinsas 13 (9 klaidos), Darrenas Collisonas 12, Nikas Stauskas 8 taškai (17 min., 3/4 dvitaškiai, 0/1 tritaškis, 2/2 baudos).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (38)