Trečio kėlinio pabaigoje Kanados klubas atsiliko 9 taškais (84:93), bet tuomet 8 minučių atkarpą laimėjo net 24:5 ir įgijęs apčiuopamą persvarą jos iki rungtynių pabaigos nebepaleido.

Tradiciškai starto penkete susitikimą pradėjęs Lietuvos rinktinės „centras“ per 22 ant parketo praleistas minutes pelnė 11 taškų (5/7 dvit., 1/2 baud. met.), atkovojo 9 (5 - puolime) ir prarado 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą bei 4 sykius pažeidė taisykles.

Toronto ekipos Dwane Casey treneris į aikštelę išleido 10 savo žaidėjų ir visi pelnė taškus, net 7 iš jų - ir dviženklį taškų skaičių. Verta pažymėti, kad ilgiau rungtynėse žaidė Kyle Lowry (31 min.), mažiausiai – Greivisas Vasquezas (20 min.).

„Raptors“: Kyle Lowry (6 rez. perd., 5 per. kam.) ir DeMaras DeRozanas po 18, Patrickas Pattersonas 17, Amiras Johnsonas (8 atk. kam.) ir Greivisas Vasquezas po 13, Jonas Valančiūnas 11 (9 atk. kam.), Louisas Williamsas 10 taškų.

„Celtics“: Avery Bradley 22 (4/5 trit.), Marcusas Thorntonas 19, Brandonas Bassas 14 (5 rez. perd.), Evanas Turneris 12, Jaredas Sullingeris (8 atk. kam., 7 rez. perd.) 10 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (20)