Iki susitikimo pabaigos likus žaisti kiek mažiau nei 2 minutes „Raptors“ buvo priekyje 102:101, bet tuomet ant suolo pasodino lietuvį ir. pralaimėjo atkarpą 0:5. Tiesa, paskutinėmis sekundėmis torontiečiai dar galėjo išplėšti pergalę – deja, Louisas Williamsas prametė tritaškį, o Jodie Meeksas realizavo abi baudas.

Po dviejų mačų pertraukos į aikštę grįžęs svečių įžaidėjas Kyle'as Lowry joje išbuvo vos 11 min. ir dėl nugaros skausmų nebegalėjo tęsti dvikovos. Skelbiama, kad jis vėl kurį laiką turės gydytis.

J. Valančiūnas per 30 min. pelnė 12 taškų, atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 varžovų metimus, 2 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

Tiesioginis JV oponentas Andre Drummondas surinko 21 tašką (8/21 dvitaškiai, 5/10 baudos) ir sugriebė 18 atšokusių kamuolių, tačiau taiklumu nepasižymėjo.

Tuo pasigirti negalėjo ir rezultatyviausias „Raptors“ narys DeMaras DeRozanas, įmetęs 22 taškus (5/17 dvitaškiai, 12/12 baudos) ir po lenta nusiėmęs po 10 kamuolių.

„Pistons“: Reggie Jacksonas 28 (9 rez. perd.), Kentaviousas Caldwellas-Pope'as 26 (5/9 tritaškiai), Andre Drummondas 21 (18 atk. kam.), Anthony Tolliveris 11 taškų.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 22 (10 atk. kam.), Louisas Williamsas 19, Amiras Johnsonas (5/5, 3/4 baudos) ir Patrickas Pattersonas po 13, Jonas Valančiūnas 12, Terrence'as Rossas 9 taškai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (32)