2009 metais A. Torresn tapo ir geriausia jaunąja Europos krepšininke.

2014 metais A. Torrens, kuri šį sezoną vilki Jekaterinburgo UGMK (Rusija) klubo marškinėlius, padėjo savo tada atstovaujamam Stambulo „Galatasaray Odeabank“ klubui pirmą kartą iškovojo Eurolygos čempionių titulą, o pati puolėja tapo Jekaterinburge (Rusija) vykusio Finalo aštuoneto turnyro naudingiausia žaidėja (MVP).

Stambulo komanda iškovojo ir Turkijos pirmenybių aukso medalius, finale įveikusi amžinas varžoves Stambulo „Fenerbahče“ krepšininkes.

Praėjusios vasaros moterų pasaulio čempionate A. Torrens žaidė Ispanijos rinktinėje, kuri iškovojo sidabro medalius. A. Torrens pateko į planetos pirmenybių geriausių žaidėjų simbolinį penketą, o rezultatyviausių krepšininkių sąraše buvo antra (po 15,5 taško per rungtynes.

Antrą vietą rinkimuose užėmė kita „Galatasaray“ klubo atstovė Sancho Lyttle iš Ispanijos, o trečia buvo serbė Ana Dabovič, rungtyniaujanti „Ormanspor Genclick“ (Turkija) ekipoje.

„FIBA-Europe“ geriausios 2014 metų Europos krepšininkės rinkimai (vieta, žaidėja, aistruolių balsai, ekspertų balsai, bendras reitingas):