FIBA arbitražo sprendimas: M.Kalnietis – „Žalgirio“ žaidėjas

 (48)
Mantas Kalnietis (Žalgiris)
Mantas Kalnietis (Žalgiris)
© Krepsiniosirdis.lt nuotr.

FIBA arbitražo teismas (FAT) pirmadienį paskelbė išnagrinėjęs Trevizo „Benetton“ komandos kreipimąsi ir nusprendęs, kad gynėjas Mantas Kalnietis turi sutartį su Kauno „Žalgiriu“ bei yra šios ekipos žaidėjas. Apie tai paskelbė pats Trevizo klubas, gavęs FAT išaiškinimą. Teigiama, kad FAT atsižvelgė į žaidėjo šeiminę padėtį ir gynė krepšininko interesus.

Tačiau „Benetton“ pažymi, kad yra giliai nusivylusi M. Kalniečio elgesiu ir sieks teisybės aukštesnėse instancijose.

Konfliktas kilo po to, kai „Žalgirio“ klubas pranešė vis dar turįs sutartį su krepšininku, kuris pats prisipažino dar žiemos pabaigoje pasirašęs trejų metų kontraktą su Italijos komanda.

Krepšininkui už sutartis su keliais klubais kilo grėsmė būti diskvalifikuotam dvejiems metams.

Tiesa, tuo metu M. Kalniečiui atstovavo agentūra „Interperformances“, kurios paslaugų jis atsisakė prieš daugiau nei mėnesį.

„Man rodos blogai buvo dirbama, ne viskas buvo padaryta, kas buvo galima. Aš turiu kitą agentą“, - grįžęs iš turnė po Kiniją kalbėjo kandidatas į Lietuvos vyrų rinktinę.

Tačiau kol nėra paskelbtas visas FAT sprendimas, negalima tvirtinti, kad arbitražas nusprendė, jog M. Kalnietis turi tik vieną galiojančią sutartį, todėl jo diskvalifikacija neatmetama. FIBA arbitražas galimų diskvalifikacijų nesvarsto ir tai nėra jo kompetencijoje.

FAT įstatai skelbia, kad po sprendimo, yra suteikiamas 21 dienos terminas, per kurį nutartį galima apskųsti Tarptautiniam Sporto Arbitražo Teismui Lozanoje (TAS/CAS).

www.DELFI.lt
 
48
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Krepšinis

Krepšininkė E. Šniokaitė: su seserimi aikštėje jokių draugysčių neliks

2014 rugsėjo mėn. 16 d. 10:06
26-erių metų krepšininkė Eglė Šniokaitė niekada komandose nebuvo pati vyriausia žaidėja. Tačiau, kai šią vasarą Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ ekipa stipriai atjaunėjo, vyriausios žaidėjos pareigos taps pažįstamos ir šiai atakuojančiai gynėjai. E. Šniokaitė nusišypso paklausta, kaip jaučiasi priskiriama „senėms“ ir tikina, kad tokias pareigas komandoje turėjo užimti Vita Kuktienė.

Dviejų lietuvių atstovaujama Bonos komanda laimėjo turnyrą Vokietijoje (1)

2014 rugsėjo mėn. 16 d. 10:20
Benas Veikalas (telekom-baskets-bonn.de nuotr.)
Naujam sezonui besirengianti dviejų lietuvių atstovaujama Bonos „Telekom Baskets“ komanda, kurioje nežaidė Tadas Klimavičius, laimėjo keturių ekipų „Oettinger PreSeason-Cup“ krepšinio turnyrą Vokietijoje. Pusfinalyje Bonos krepšininkai 87:77 (22:24, 23:21, 25:13, 17:19) nugalėjo Viurcburgo „s.Oliver Basket“ (Vokietija) klubą.

Madrido derbyje – dramatiškas „Real“ klubo pralaimėjimas paskutinę sekundę video (2)

2014 rugsėjo mėn. 16 d. 09:01
Madrido "Estudiantes" krepšininkai (clubestudiantes.com nuotr.)
Dramatiškai susiklostė draugiško turnyro finalas tarp dviejų Madrido komandų – „Real“ ir „Estudiantes“. Pergalę šventė pastarojo klubo krepšininkai. Po metimo paskutinėmis sekundėmis „Estudiantes“ šventė pergalę rezultatu 76:74 (16:17, 17:18, 17:17, 26:21), - rašo Tritaškis.lt.

Naują LKL sezoną atidarys „Nevėžio“ ir „Žalgirio“ dvikova

2014 rugsėjo mėn. 15 d. 22:27
Kėdainių „Nevėžio“ ir Kauno „Žalgirio“ rungtynės atidarys 20-ąjį Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezoną. Dvikova rugsėjo 24 d. 18 val. vyks Kėdainiuose.

Naujo LKL sezono belaukiant: „Dzūkija“ (1)

2014 rugsėjo mėn. 15 d. 14:47
Po ne itin sėkmingo pasirodymo praėjusiame Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezone, Alytaus "Dzūkijos" klubo prezidentas Tomas Pačėsas nusprendė į komandą įpūsti naujų vėjų. Styguoti komandos žaidimą buvo patikėta Europoje pripažinimo sulaukusiam 57-erių metų slovėnui Andrejui Urlepui, o sudėtį sustiprino tokie žaidėjai kaip Giedrius Gustas ir Vilmantas Dilys.