Šeimininkai antro kėlinio viduryje pirmavo 15 taškų skirtumu (33:18), tačiau tada „Neptūnas“ gerokai suaktyvino savo gynybą, pasipylė Deivido Gailiaus ir Donato Zavacko tritaškiai, leidę vos per kelias minutes spurtuoti net 19:0 ir persverti rezultatą savo naudai – 37:33.

Tačiau supykę serbai smogė atgal: po didžiosios pertraukos jie laimėjo atkarpą 27:6 ir nebeleido suabejoti savo pranašumu – 60:43.

Visas „Crvenos Zvezdos“ žaidimas sukosi apie du krepšininkus – 221 cm ūgio „centrą“ Bobaną Marjanovičių ir atakuojantį gynėją Jaką Blažičių. Jie kartu pelnė daugiau nei pusę komandos taškų – 43-is iš 79-ių ir surinko 58 naudingumo balus.

Rungtynės:

Belgrado „Crvena Zvezda“ – Klaipėdos „Neptūnas“ 79:62 (22:14, 13:23, 27:10, 17:15).

„Crvena Zvezda“: Bobanas Marjanovičius 24 (11/13 dvitaškiai, 12 atk. kam., 2/4 baudos, 36 naud. balai), Jaka Blažičius 19 (3/4 tritaškiai, 8 atk. kam.), Luka Mitrovičius 12, Charlesas Jenkinsas 10, Nikola Kaliničius 8, Marcusas Williamsas (7 rez. perd.), Branko Lazičius ir Maikas Zirbesas po 2 taškus.

„Neptūnas“: Deividas Gailius 18 (3/8 dvitaškiai, 4/7 tritaškiai, 6 rez. perd.), Egidijus Dimša 9, Valdas Vasylius (4/4 dvitaškiai) ir Donatas Zavackas (2/2 tritaškiai) po 8, Mustafa Shakuras 5, Keithas Bensonas 4 (8 min., 7 atk. kam.), Simas Galdikas ir Justas Sinica (1/8 metimas iš žaidimo) po 3, Arnas Butkevičius ir Mindaugas Girdžiūnas (0/5 metimai iš žaidimo, 3 klaidos, -4 naud. balai) po 2 taškus. Martynas Mažeika (10 min.) taškų nepelnė, o Raidas Nacius nežaidė.

Blokai: „Crvena Zvezda“ 3 – „Neptūnas“ 1;

Klaidos: „Crvena Zvezda“ 15 – „Neptūnas“ 17.

Rungtynių eiga:

Kitą dvikovą „Neptūnas“ žais po savaitės, gruodžio 5 d., Pirėjuje su grupės lyderiu „Olympiakos“ (6/1).

Pirmo rato mačą su „Crvena Zvezda“ 83:81 laimėjo klaipėdiečiai, kuriems tai buvo pirma ir istorinė pergalė Eurolygoje. Tačiau Kazio Maksvyčio auklėtiniai tuo nepasitenkino ir vėliau nugalėjo tiek Valensijos „Basket“ (94:87), tiek Vitorijos „Laboral Kutxą“ (80:79) ir tik po pratęsimo apmaudžiai 81:85 nusileido triskart turnyro čempionams Pirėjo „Olympiakos“.