J. Valančiūnas buvo nesustabdomas pirmoje mačo pusėje, per kurią vienas pelnė trečdalį komandos taškų – net 15, dar keturis pridėjo per trečią kėlinį, kol „Raptors“ galiausiai atitrūko 91:74 ir iškovojo pergalę.

Iš viso JV per 27 minutes surinko 19 taškų (8/12 dvitaškiai, 3/4 baudos), atkovojo 7 kamuolius, blokavo 1 varžovo metimą, 2 kartus suklydo, 3 sykius prasižengė ir buvo rezultatyviausias susitikimo žaidėjas.

Kita dvikova „Raptors“ laukia pirmadienį namuose su Hiustono „Rockets“, tačiau joje dviejų lietuvių akistatos neišvysime – Donatas Motiejūnas dėl nugaros skausmų praleis artimiausią savaitę arba dvi be krepšinio.

„Raptors“: Jonas Valančiūnas 19, Louisas Williamsas 18, Jamesas Johnsonas 17, Amiras Johnsonas 11, Terrence'as Rossas 10, Patrickas Pattersonas 7, DeMar DeRozanas 6 taškai (1/10 dvitaškis, 4/6 baudos, 10 atk. kam., 7 rez. perd.).

„Lakers“: Jeremy Linas 18, Jordanas Clarksonas 14, Wayne'as Ellingtonas 9, Edas Davisas 8 taškai.