D.Adomaitis tapo Lenkijos klubo vyriausiuoju treneriuDELFI

 (6)
Dar praėjusį sezoną D.Adomaitis žaidė „Barons“ ekipoje
Dar praėjusį sezoną D.Adomaitis žaidė „Barons“ ekipoje
© Krepsiniosirdis.lt nuotr.

Dainius Adomaitis tapo vyriausiuoju Slupsko "Energa Czarni" komandos treneriu. 36-erių metų lietuvis šiame poste pakeis latvį Igorį Miglinieką. Pastarasis buvo atleistas dėl prastų ekipos rezultatų Lenkijos pirmenybėse. Trenerio karjerą D. Adomaitis pradėjo tik šį sezoną. Buvęs Lietuvos rinktinės puolėjas iki šiol "Energa Czarni" komandoje dirbo I. Miglinieko asistentu.

Profesionalaus krepšininko kajerą D. Adomaitis praėjusį sezoną baigė vilkėdamas Rygos "Barons" marškinėlius.

Slupsko komandoje rungtyniauja Mantas Česnauskis. "Energa Czarni" krepšininkai likus dviem turams iki reguliariojo Lenkijos čempionato sezono pabaigos su 10 pergalių ir 14 nesėkmių rikiuojasi devintoje vietoje tarp 14 klubų.

Eurobasket.lt
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Krepšinis

Nauju Moksleivių krepšinio lygos vadovu tapo M. Račkauskas (2)

2014 rugpjūčio mėn. 20 d. 09:31
Naujuoju „Manijos Moksleivių krepšinio lygos“ (MKL) direktoriumi tapo Martynas Račkauskas, kuris pakeitė prieš mėnesį postą palikusį Dainių Čiuprinską. 34-erių metų M. Račkauskas Moksleivių lygoje jau dirbo prieš penkerius metus, o dabar sugrįžta su naujomis ambicijomis ir tikslais.

Š. Marčiulionio akademijos komanda viešėjo Amerikoje (2)

2014 rugpjūčio mėn. 20 d. 07:18
Šarūno Marčiulionio krepšinio akademijos komanda viešėjo JAV
Organizatorių nuotr.
Dešimt dienų Šarūno Marčiulionio krepšinio akademijos (KA) „Blancomet“ komanda praleido Amerikoje, kur dalyvavo tarptautiniame turnyre Čikagoje ir viešėjo didžiausiame JAV mieste – Niujorke. Apie puikią aštuoniolikmečių išvyką pasakojo komandos treneris Tomas Purlys.

D. Motiejūno bendraklubis J. Hardenas: aš – geriausias pasaulyje (22)

2014 rugpjūčio mėn. 19 d. 20:45
Hjustono „Rockets“ komandos lyderis Jamesas Hardenas neabejoja – jis yra geriausias pasaulio krepšininkas. JAV rinktinės narys buvo paklaustas, kas šiuo metu geriausias žaidėjas ir jis akimirksniu atsakė: „Aš“.

Istorinę Š. Marčiulionio kalbą sutrumpino nesusipratimas interviu (86)

2014 rugpjūčio mėn. 19 d. 18:38
Šarūnas Marčiulionis
DELFI montažas
Nuoširdi Šarūno Marčiulionio išpažintis apie pirmuosius įspūdžius iš Sovietų Sąjungos persikėlus į Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) lygą Springfildo publiką prajuokino kone iki ašarų, bet į NBA Šlovės muziejų įrašytas lietuvis DELFI atskleidė amerikiečiams pasakęs ne viską, ką ketino.

Lietuvos krepšininkai jaunimo žaidynių turnyre iškovojo trečią pergalę

2014 rugpjūčio mėn. 19 d. 16:00
Trečią pergalę II vasaros jaunimo olimpinių žaidynių Kinijoje krepšinio 3x3 (trys prieš tris) turnyre iškovojo Lietuvos rinktinė. Antradienį trečiame dešimties komandų A grupės susitikime lietuviai 18:14 nugalėjo Kinijos ekipą ir tapo vienvaldžiais grupės lyderiais.