Tai buvo jau antroji šių ekipų akistata šiame sezone – pirmoje septyniais taškais (87:80) stipresni buvo Gonzagos žaidėjai.

Paskutinį ir vienintelį kartą iki šiol „buldogai“ buvo pralaimėję praėjusių metų gruodžio 6-ąją, kuomet po pratęsimo 63:66 nusileista Arizonos universiteto ekipai.

Domantas Sabonis naktį iš šeštadienį į sekmadienį ant parketo praleido 27 minutes. Per jas 18-metis lietuvis pelnė 12 taškų (4/6 dvit., 4/8 baud. met.), atkovojo 8 (4 – puolime) ir prarado 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 3 sykius prasižengė.

Už legendinio Arvydo Sabonio sūnų rezultatyvesnis buvo tik Byronas Wesley, įmetęs 17 taškų.

Nugalėtojams 20 taškų surinko Kyle'as Collinsworthas.