D. Motiejūnas aštuntame mače iš eilės ir 11-tame iš paskutinių 12-os surinko dviženklį taškų skaičių, o jo kabliai pratęsimo metu padėjo Hiustono „Rockets“ (19/5) komandai 115:111 (25:29, 30:31, 20:18, 24:21; 16:12) įveikti „Nuggets“ (10/15) ekipą.

Antro kėlinio viduryje Kolorado valstijos atstovai turėjo net 16 taškų persvarą (54:38), bet Kevino McHale'o auklėtiniai nesutriko, atsakė spurtu 16:4, kurį vainikavo D-Mo tritaškis, ir grįžo į kovą dėl pergalės – 54:58.

Iki ketvirto ketvirčio pabaigos likus žaisti 4 sek. Jamesas Hardenas realizavo tik vieną baudą (99:96), o Arronas Afflalo tolimu šūviu aidint sirenai išplėšė pratęsimą – 99:99.

Papildomos 5 min. prasidėjo D. Motiejūno dominavimu prieš Kennethą Fariedą: lietuvis puskabliais užbaigė dvi atakas iš eilės (vieną iš jų – dar ir su varžovo pražanga), o iš jo estafetę perėmęs J. Hardenas sutvarkė visus likusius reikalus – 115:111.

D. Motiejūnas iš viso per 42 min. įmetė 18 taškų (4/8 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 1/3 bauda), atkovojo 6, perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 varžovo metimą ir po 2 kartus suklydo bei prasižengė.

Mūsiškis nugalėtojų gretose rezultatyvumu nusileido tik dviem „Rockets“ superžvaigždėms – J. Hardenui ir Dwightui Howardui, surinkusiems atitinkamai 41 ir 24 taškus.

„Nuggets“: Wilsonas Chandleris 23 (5/10 tritaškiai), Arronas Afflalo 22, Danilo Gallinari 16, Ty Lawsonas (16 rez. perd.) ir Darrellas Arthuras po12, Kennethas Fariedas 11 (11 atk. kam.)... Timofejus Mozgovas 1 taškas (0/3 dvitaškiai, 1/2 bauda).

„Rockets“: Jamesas Hardenas 41 (10/14 dvitaškiai, 1/7 tritaškis, 18/21 bauda, 10 rez. perd.), Dwightas Howardas 24 (7/16 dvitaškiai, 10/15 baudos, 16 atk. kam.), Donatas Motiejūnas 18 (4/8 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 6 atk. kam.), Trevoras Ariza 13 (3/11 tritaškiai), Patrickas Beverley 12 taškų. (12 rez. perd.).