Ketvirtame kėlinyje likus žaisti 4:07 min. „raketos“ turėjo 8 taškų deficitą (83:91), bet rankų nenuleido. Terrence'o Joneso, Jameso Hardeno ir Trevoro Arizos pastangomis jie surengė spurtą 19:7 ir „Nets“ žaidėjus į Brukliną išsiuntė tuščiomis.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Donatas Motiejūnas ant parketo praleido 24 minutes. Per šį laiką 24-erių kaunietis pelnė 11 taškų (4/9 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 3 (2 – puolime) ir prarado 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, bet 4 sykius prasižengė.

Ketvirtame kėlinyje Alanas Andersonas alkūne stuktelėjo Pablo Prigioni į antakį ir pasipylė kraujas. Argentiniečiui teko eiti į rūbinę, kur žaizda buvo susiūta. Vėliau 37-erių veteranas dar spėjo grįžti ant parketo.

„Rockets“: Terrence'as Jonesas 26 (sezono rezultatyvumo rekordas, 12 atk. kam.), Trevoras Ariza 20 (5/9 trit.), Jamesas Hardenas 15 (12 rez. perd.), Donatas Motiejūnas 11, Joshas Smithas 10 taškų.

„Nets“: Masonas Plumlee ir Deronas Williamsas po 15, Markelis Brownas 14, Joe Johnsonas (9 atk. kam., 6 rez. rez. perd.) ir Alanas Andersonas po 13, Brookas Lopezas 12 taškų (12 atk. kam.).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)