Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandos žaidimui Šiauliuose vadovavo Dainius Adomaitis. Jis ekipos vairą perėmė po to, kai pralaimėjus LKF taurės turnyro finale buvo atsisakyta kroato Aleksandro Petrovičiaus paslaugų.

Tai nebuvo D. Adomaičio debiutas „Lietuvos ryto“ vyriausiojo trenerio poste. Dviejuose šio sezono mačuose Dainius vadovavo sostinės krepšininkų žaidimui ir tuomet, kai Vilniaus klubo vadovai iš trenerio posto išmetė vokietį Dirką Bauermanną. Tuomet „Lietuvos rytas“ pralaimėjo Tel Avivo „Maccabi“ klubui bei įveikė Talino „Kalev“ krepšininkus.

Vilniaus ekipa užtikrintai pradėjo susitikimą. D. Songaila pataikė dvitaškį, atakas rezultatyviai užbaigė O. Cookas bei M. Gecevičius - 7:0 (2 min.).

D. Songaila „apdovanojo“ A. Labucką bloku, M. Gecevičius vėl pasižymėjo puolime (11:4, 5 min.).

Netrukus sostinės ekipos vyr. treneris D.Adomaitis į aikštelę išleido A.Kavaliauską, S.Babrauską ir R.Seibutį. Pastarasis iš karto įveikė „Šiaulių“ gynybą (13:10, 7 min.).

Naujasis „Lietuvos ryto“ strategas dar pirmajame kėlinyje suteikė galimybę pasireikšti S. Jelovacui ir Z. Dowdellui. Iš 12 rungtynėms registruotų krepšininkų aikštėje dar nepasirodė tik E. Bendžius ir T. Lydeka.

Ketvirčio pabaigą sėkmingiau sužaidė šiauliečiai, laimėję atkarpą 0:9 (16:19).

Svečių tylą puolime nutraukė R. Seibutis, tačiau jaunasis „Šiaulių“ talentas R. Giedraitis atsakė tolimu metimu - 23:27 (14 min.).

A. Kavaliauskas pelnė savo pirmuosius taškus LKL lygoje, o paskutinėmis kėlinio sekundėmis varžovą privertęs prasižengti Z. Dowdellas realizavo abu baudos metimus - 40:39.

Po didžiosios pertraukos šeimininkai vėl bandė nutolti. Daugiausiai R. Giedraičio pastangomis šiauliečiai susikrovė 9 taškų pranašumą (46:55, 26 min.).

Tris minutes taškų nepraleidę vilniečiai skirtumą išlygino (59:59, 30 min.).

Lemiamas ketvirtis prasidėjo Saulės miesto ekipos legionieriaus D. Needhamo rezultatyviu žaidimu, S. Babrauskas atsakė tritaškiu - 68:70.

S. Jelovacas ir R. Seibutis pasinaudojo „Šiaulių“ gynybos spragomis ir vėl išvedė vilniečius į priekį (81:80, 38 min.). Vietos sirgalių džiaugsmui T. Leslie smeigė tolimą metimą ir likus 34 sekundėms savo komandai suteikė 2 taškų pranašumą. Po minutės pertraukėlės O. Cookas bandė išplėšti pergalę, tačiau amerikiečio tritaškis buvo netaiklus.

Vilniečiai bandė gelbėtis prasižengdami - A.Labucko ranka sudrebėjo abu sykius, tačiau puolime kamuolį atkovojęs V. Šulskis galutinai pražudė „Lietuvos rytą“.

Puolėjas M. Gecevičiaus pražangą pavertė 2 taškais (81:85). Likus žaisti 2 sekundėms M. Gecevičius dar spėjo pataikyti tritaškį, tačiau šiauliečiai pergalės iš savo rankų jau nepaleido. D. Pakamanio ir T. Leslie baudos metimai dar labiau padidino skirtumą - 84:89.

„Šiauliai“ - „Lietuvos rytas“ - 89:84 (19:16, 20:24, 20:19, 30:25)

„Šiauliai“: Travisas Leslie 20, Derekas Needhamas 17, Rokas Giedraitis 15, Bambale'as Osby 12, Darius Pakamanis 9, Chrisas Cooperis ir Arnas Labuckas - po 6;

Staigmeną pateikė ir Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkai, svečiuose 93:77 (22:18, 18:16, 21:19, 32:24) nugalėję LKF taurės turnyro nugalėtoją Prienų „TonyBet“ komandą. Nugalėtojams Žydrūnas Kelys pelnė 22 taškus, Gintaras Leonavičius - 19.

Dar vieneriose šeštadienio rungtynėse Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai namuose 87:83 (24:15, 25:24, 24:21, 14:23) įveikė Utenos „Juventus“ komandą.

Artūras Jomantas nugalėtojams pelnė net 28 taškus. Egidijus Dimša surinko 18 taškų, Žygimantas Jonušas ir Evaldas Kairys – po 13. Utenos komandai 20 taškų pelnė Jeremy's Jazellas.

LKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):