Įspūdingą gynybą pademonstravę CSKA krepšininkai sutriuškino varžovus 77:51 (21:19, 18:6, 11:14, 27:12) ir kovoje dėl patekimo į finalo ketvertą Milane pirmauja jau 2:0.

Jonas Mačiulis svečiams per 27 min. pelnė 5 taškus (1/4 dvitaškis, 1/3 tritaškis), atkovojo 4, o perėmė 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 1 kartą suklydo, 3 sykius prasižengė bei surinko 4 naudingumo balus.

Tragiškai mačas susiklostė pripažintam graikų lyderiui Dimitriui Diamantidžiui, kuris per 21 min. nesukrapštė nė vieno taško (0/5 metimai iš žaidimo), neatkovojo ir neperėmė nė vieno kamuolio bei surinko net -6 naudingumo balus.

Trečia ekipų akistata vyks pirmadienį, balandžio 21 d., Atėnuose.

CSKA: Sonny Weemsas 23, Vladimiras Micovas 12, Nenadas Krstičius 10, Andrejus Voroncevičius 9 taškai.

„Panathinaikos“: Roko-Leni Ukičius 15, Loukas Mavrokefalidis 8, Jamesas Gistas 6, Jonas Mačiulis 5 taškai.

Pirmą pergalę Eurolygos ketvirtfinalyje iškovojo Milano „Emporio Armani“ krepšininkai. Italijos klubas savo aistruolių akivaizdoje 91:77 (25:17, 22:17, 19:21, 25:22) įveikė Tel Avivo „Maccabi“ ir serijos išlygino serijos iki trijų pergalių rezultatą 1:1.

Aikštės šeimininkai nuo varžovų tolti ėmė dar pirmajame kėlinyje, kuomet surengė spurtą 9:0 bei įgijo dviženklį pranašumą (25:15). Po didžiosios pertraukos Milano klubas dar labiau padidino skirtumą – trečiojo ketvirčio pradžioje ekipas skyrė 17 taškų (58:41).

Per likusį kėlinį saugų atstumą išsaugoję „Emporio Armani“ krepšininkai iškovojo pirmąją pergalę atkrintamosiose varžybose šį sezoną.

Trečiasis serijos mačas bus žaidžiamas balandžio 21 dieną Tel Avive.

„Emporio Armani“: Curtisas Jerrellsas 17, Davidas Mossas ir Kirstjanas Kanguras po 13, Keithas Langfordas 12, Samardo Samuelsas ir C.J. Wallace'as po 10 taškų.

„Maccabi“: Alexas Tyusas 16, Davidas Blu 12, Tyrese'as Rice'as 10, Ricky Hickmanas 9, Sylvenas Landesbergas 8 taškai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)