Šių rungtynių didvyriu tapo Aidas Viskontas, kuris ketvirto kėlinio pabaigoje pataikė dvitaškį ir išplėšė pratęsimą (69:69). Iki papildomo laiko pabaigos likus rungtyniauti kiek daugiau nei minutei pasvaliečiams vėl reikėjo lyginti rezultatą – šį kartą tai tritaškiu padarė Tauras Jogėla – 74:74. Komandoms apsikeitus netiksliomis atakomis, A. Viskontas buvo sustabdytas pražanga ir šaltakraujiškai realizavo abi baudas – 76:74.

„Pieno žvaigždės“: Tauras Jogėla 18 (4/5 dvit., 1/3 trit., 7/10 baud., 9 akt. kam.), Evaldas Kairys (5/5 baud., 9 atk. kam.) ir Osvaldas Olisevičius (7 kld.) po 13, Aidas Viskontas 12 (10 atk. kam.), Kyle'as La Monte'as 8 (6 atk. kam.).

„Pyrinto“: Antero Lehto 18 (6/12 dvit., 2/6 trit.), Topias Palmi 14 (5 atk. kam.), Asenso Apimas 14 (4/14 dvit., 9 atk. kam.), Damonas Williamsas 10 (8 atk. kam.), Davidas Jacksonas 8.

E. Ežerskio tolimas šūvis „Nevėžį“ paliko be pergalių

Skaudžią nesėkmę Baltijos krepšinio lygoje (BBL) patyrė Kėdainių „Nevėžis“ (0/3). Virginijaus Sirvydžio auklėtiniai trečiajame pirmenybių mače išvykoje 70:71 (26:10, 10:20, 15:15, 19:26) tik po atkaklios kovos pralaimėjo Ernesto Ežerskio vedamai Raplos „Tyco“ (3/0) komandai.

Galingai rungtynes pradėję aikštės šeimininkai nuo pat pirmųjų minučių paėmę iniciatyvą į savo rankas ir po pirmojo kėlinio turėjo įtikinamą pranašumą (26:10). Didžiąją susitikimo dalį pirmavę kėdainiečiai į duobę krito ketvirtajame kėlinyje. Svečiai iš Estijos spurtavo 15:2, panaikino turėtą dviženklį deficitą ir išsiveržė į priekį (68:65).

Tada Gediminas Maceina pataikė dvitaškį, Roderickas Camphoras smeigė tritaškį ir „Nevėžis“ susigrąžino minimalią persvarą (70:68). Tuomet komandos apsikeitė netaikliais metimais ir paskutinė ataka priklausė svečiams. Jos smaigalyje atsidūręs E.Ežerskis iš aikštės kampo švystelėjo tolimą metimą, kuris buvo taiklus ir išplėšė pergalę Raplos komandai (71:70).

„Nevėžis“: Vaidotas Volkus 16, Šarūnas Kulevičius 12, Aurimas Adomaitis 11, Roderickas Camphoras 10, Gediminas Maceina 9, Marcusas Monroe 7.

„Tyco“: Kristeris Zeidakis 19, Ernestas Ežerkis 18, Janaras Soo 13, Raitas-Riivo Laane‘as 12.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)