Antroje vietoje yra galingas Tel Avivo „Maccabi“ gynėjo Jeremy Pargo dėjimas mače su Madrido „Real“ klubą. „Barcelona“ taip pat sukūrė gražiausią savaitės epizodą. Greitoje atakoje Marcelinho Huertas „pakabino“ kamuolį Mario Hezonjai, kuris viena ranka sudrebino krepšį.

A. Tomičius tapo naudingiausiu Eurolygos turo krepšininku

Eurolygos savaitės naudingiausiu krepšininku tapo prieš Kauno „Žalgirį“ žaidęs Ante Tomičius. „Barcelona“ aukštaūgis surinko 34 naudingumo balus, o katalonai rungtynes laimėjo 89:72.

Kroatas žaidė 25 minutes, pelnė 16 taškų (6/7 dvit., 4/4 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, išprovokavo 5 pražangas ir dukart prasižengė.

Antras yra Felipe Reyesas, kuris surinko daugiau naudingumo balų – 35, bet Madrido „Real“ komanda 86:90 nusileido Tel Avivo „Maccabi“ krepšininkams.

Ispanas žaidė 28 minutes, pelnė 20 taškų (6/8 dvit., 1/3 trit., 5/6 baud.), atkovojo 11 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 8 pražangas ir triskart pats prasižengė.

Trečią ir ketvirtą vietas dalijasi „Nižnij Novgorod“ įžaidėjas Tayloras Rochestie ir Belgrado „Crvena Zvezda“ aukštaūgis Bobanas Marjanovičius, kurių sąskaitoje - po 28 naudingumo balus. Penktas liko 26 naudingumo balus surinkęs „Nižnij Novgorod“ baltarusis Artiomas Parakhouskis.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (15)