Vilniečiams triuškinančią pergalę atnešė neįtikėtinas pataikymas iš žaidimo. Dvitaškius jie metė net 65% (26/40), o tritaškius - 59% taiklumu (17/29). Prienų komanda po šio pralaimėjimo nukrito į ketvirtą turnyro lentelės vietą, tuo tarpu „Lietuvos rytas“ užsitikrino reguliariojo sezono nugalėtojo vardą.

Dvikova, kurią stebėjo ir Lietuvos nacionalinės vyrų rinktinės treneris Jonas Kazlauskas, prasidėjo permainingai - sužaidus 4 minutes svečiai pirmavo 12:9, tačiau tada „Lietuvos rytas“ stojo į šturmą. Juano Palacioso dvitaškis su nesportine pražanga inicijavo spurtą 14:0, kuris pasiuntė varžovus į nokdauną (23:12). Įspūdingai iš toli atakavo visus keturis tritaškius pataikęs Martynas Gecevičius, puikiai nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilo ir Steponas Babrauskas. Kėlinio pabaigoje „Lietuvos ryto“ toliašaudė artilerija nesustojo – jau penktasis M. Gecevičiaus tolimas šūvis padidino sostinės klubo pranašumą iki 20 taškų – 37:17.

Antrame ketvirtyje Dainiaus Adomaičio auklėtiniai puolime ir toliau demonstravo uraganinį krepšinį – po S.Babrausko ir Eimanto Bendžiaus tritaškių komandas skyrė 22 taškai. Nors „TonyBet“ ekipa vis dažniau pralauždavo vilniečių gynybą, „Lietuvos ryto“ snaiperiai toliau varė varžovus į neviltį tolimais metimais. Įpusėjus rungtynėms aikštės šeimininkai buvo pataikę 10 tritaškių iš 15 (67 proc.) ir pirmavo solidžia persvara – 58:36.

Po didžiosios pertraukos beveik nesulaikomai rungtyniavę „Lietuvos ryto“ krepšininkai vis labiau tolo. Kėlinio pradžioje vienintelis Prienų ekipai taškus rinko Mindaugas Lukauskis, tuo tarpu įvairiapusiškai rungtyniavęs sostinės klubas įpusėjus ketvirčiui perlipo 30 taškų pranašumo ribą (76:45). Vilniečiai nebuvo linkę atsipalaiduoti – vienu metu pirmavę 43 taškų skirtumu paskutinėmis ketvirčio sekundėmis leido varžovams priartėti, tačiau „Lietuvos ryto“ persvara buvo neabejotina – 87:53.

Paskutiniame ketvirtyje prieniškiai nedemonstravo entuziazmo, o artimiausias aikštės šeimininkų tikslas buvo 100-asis taškas. Tai pasiekti vilniečiams neprireikė nė 5 minučių – dvitaškiu ir dėjimu komandą prie šio tikslo priartino G. Orelikas, o simbolinę taškų ribą tolimų šūviu pasiekė Stevanas Jelovacas (100:57). Vėliau „Lietuvos ryto“ krepšininkai toliau džiugino susirinkusius aistruolius maloniu akiai žaidimu ir iškovojo triuškinančią pergalę 111:67.

Vilniaus „Lietuvos rytas“ (16/2) 111:67 (37:17; 21:19; 29:17; 24:14) Prienų „TonyBet“ (23/9)

„Lietuvos rytas“: Martynas Gecevičius 24 (6/8 trit.), Juanas Palaciosas 16, Steponas Babrauskas 15, Stevanas Jelovacas (3/4 trit.) ir Gediminas Orelikas po 13, Eimantas Bendžius 12 (4/5 trit.), Antanas Kavaliauskas ir Darius Songaila po 7 taškus.

„TonyBet“: Mindaugas Lukauskis 23 (3/3 trit., 5/8 trit., 2/3 baud. met.), Laimonas Kisielius 12, Žygimantas Janavičius 11, Gintaras Kadžiuslis 7 taškus.