Krepšinis

Rusai atsiteisė su šveicarais – aikštėje kilo muštynės epizodo video, mušeikos diskvalifikuoti (74)

2014 rugpjūčio mėn. 20 d. 23:05
Trečiadienį buvo žaidžiamas ketvirtas atrankos į 2015 m. Europos krepšinio čempionato turnyro grupių varžybų turas. Ketvirtą pergalę iš eilės iškovojo Latvijos rinktinė, kuri namuose tik po pratęsimo 79:76 (17:18, 12:19, 22:13, 14:15; 14:11) įveikė Švedijos atstovus.

T. Sedekerskis pelnė daugiau nei pusę komandos taškų, bet lietuviai pralaimėjo turkams (5)

2014 rugpjūčio mėn. 20 d. 22:47
Tadas Sedekerskis
Organizatorių nuotr.
Europos čempionato (Uogrė, Latvija) startas nebuvo sklandus Lietuvos šešiolikmečių (U16) vaikinų rinktinei. A grupės rungtynėse Juliaus Pranevičiaus auklėtiniai po atkaklios ir permainingos kovos 68:76 (23:27, 17:15, 18:13, 10:21) nusileido Turkijos bendraamžiams ir patyrė pirmą nesėkmę. Lietuviams nesėkmingai susiklostė paskutinės 3 mačo minutės, per kurias turkai sukaupė pergalingą persvarą.

„Utenoje“ – praėjusį sezoną po daugiau nei 30 taškų ir 20 kamuolių rinkusi puolėja

2014 rugpjūčio mėn. 20 d. 19:25
Utenos „Utenos“ moterų krepšinio klubas dairosi į ateitį, todėl pasirašė ilgalaikę sutartį su 16-mete puolėja Martyna Petrėnaite.

Lietuvos krepšininkų trijulė tęsia pergalių seriją Nandzinge

2014 rugpjūčio mėn. 20 d. 18:30
Penktą pergalę iš eilės II-ųjų vasaros jaunimo olimpinių žaidynių Kinijoje krepšinio 3x3 (trys prieš tris) turnyre iškovojo Lietuvos vaikinų rinktinė.

Pirmieji „Dinner in the Sky” Kaune išbandė žalgiriečiai ir LMKL žaidėjos fotoalbumas (3)

2014 rugpjūčio mėn. 20 d. 16:35
Trečiadienį „Dinner in the Sky” atvyko į Kauną. Dangiško skonio patiekalai, geriausi gėrimai ir nepakartojama miesto panorama atsiveria visiems, norintiems papietauti 50 metrų aukštyje.

V. Masalskis tapo Kauno krepšinio mokyklos „Perkūnas“ vyriausiuoju treneriu (7)

2014 rugpjūčio mėn. 20 d. 15:04
Kauno krepšinio mokykla „Perkūnas“, šiemet pradedanti jau keturioliktus gyvavimo metus, naują sezoną pasitinka sustiprinusi trenerių gretas. Nuo rugsėjo mėnesio mokyklos vyr. trenerio pareigas užims buvęs legendinio „Žalgirio“ žaidėjas, žinomas treneris Vitoldas Masalskis. Naujame sezone KM „Perkūnas“ darbuosis jau devyni krepšinio specialistai ir du bendro fizinio rengimo specialistai.

Lietuvos krepšininkai jaunimo žaidynių turnyre pratęsė pergalių seriją

2014 rugpjūčio mėn. 20 d. 14:55
Ketvirtą pergalę II vasaros jaunimo olimpinių žaidynių Kinijoje krepšinio 3x3 (trys prieš tris) turnyre iškovojo Lietuvos rinktinė. Trečiadienį dešimties komandų A grupės turnyro ketvirtame ture lietuviai 19:13 nugalėjo devintoje pozicijoje esančią Vengrijos (1 pergalė ir 3 pralaimėjimai) ekipą ir lieka vienvaldžiai grupės lyderiai.

Krepšinis – ne vienintelis, bet svarbiausias jaunųjų talentų konkurso nugalėtojos pomėgis (2)

2014 rugpjūčio mėn. 20 d. 14:16
Šių metų „Sprite“ talentų kovos pagrindinis prizas atiteko ne tik vienos jauniausių dalyvių grupės krepšininkui, bet ir silpnosios lyties atstovei. 17 tūkst. litų krepšinio stipendiją galės leisti keturiolikmetė Grinkiškio (Radviliškio r.) gyventoja Gabija Šegždaitė. Tačiau tikriausiai nedaugelis žino, kad Gabija yra ne tik krepšinio talentas.

V. Šeškus: dar pažiūrėsime, ar „Žalgirio“ sudėtis tikrai solidesnė fotoalbumas, video (20)

2014 rugpjūčio mėn. 20 d. 13:51
Virginijus Šeškus ilgai neužmigo prieš pirmą Vilniaus „Lietuvos ryto“ treniruotę, bet trečiadienio rytą į Vingio parko stadioną jis atkeliavo žvalus kaip visada. „Visą gyvenimą pats ieškodavau pinigų klubui, o dabar viską gaunu kaip ant lėkštutės. Pavyzdžiui, klubas tiek rūbų man pasiuvo, kiek per gyvenimą nesu turėjęs“, – pirmais įspūdžiais naujoje darbovietėje dalinosi specialistas.

Kaune pristatytas filmas apie A. Sabonį: sunkiausia buvo prieiti prie legendos premjera - penkiasdešimto gimtadienio dieną, filmo ištraukų video (9)

2014 rugpjūčio mėn. 20 d. 13:14
Krepšinio legenda, olimpinis ir pasaulio čempionas, kurio vardas skambėjo ir tebeskamba visame pasaulyje. Keturių vaikų tėvas, kurio šeimos darna žavisi visi. Žmogus, kurio kiekvienas žingsnis ar ištartas žodis sulaukia atgarsio visuomenėje. Vieną iš didžiausių Lietuvos autoritetų – Arvydą Sabonį – žino visa šalis.

„Žalgiryje“ sutvirtėjęs M. Pocius keliasi į Stambulo „Galatasaray“ klubą (3)

2014 rugpjūčio mėn. 20 d. 12:32
Martynas Pocius
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Kauno „Žalgirio“ komandoje jėgas atgavusio Martyno Pociaus karjera dar kartą pakrypo į užsienį. Trečiadienį oficialiai paskelbta, kad Lietuvos čempionu tapęs gynėjas pasirašė sutartį su Stambulo „Galatasaray“ klubu ir kitą sezoną atstovaus būtent šiai Eurolygos komandai.

„Lietuvos rytą“ sudomino Lietuvos rinktinės kandidatas fotoalbumas (6)

2014 rugpjūčio mėn. 20 d. 12:12
Trečiadienį Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipa sostinės Vingio parke pradėjo pasiruošimą artėjančiam sezonui. Kol naujasis komandos fizinio parengimo specialistas Martas Skrabulis bando išjudinti per vasarą sustingusius krepšininkų raumenis, klubo vadovai ir vyriausiasis treneris Virginijus Šeškus dairosi paskutinio pastiprinimo.

Kaip bus renkamas naujasis „Lietuvos rytas“ kapitonas? (1)

2014 rugpjūčio mėn. 20 d. 12:01
Vilniaus „Lietuvos rytui" nepratęsus sutarties su Steponu Babrausku komandoje neliko ilgamečio kapitono,o naujasis, pasak klubo atstovų, bus išrinktas artimiausiu metu. Realiausi pretendentai eiti šias pareigas yra po pertraukos sugrįžęs Mindaugas Lukauskis ir vienas komandos lyderių Martynas Gecevičius.

Nauju Moksleivių krepšinio lygos vadovu tapo M. Račkauskas (2)

2014 rugpjūčio mėn. 20 d. 09:31
Naujuoju „Manijos Moksleivių krepšinio lygos“ (MKL) direktoriumi tapo Martynas Račkauskas, kuris pakeitė prieš mėnesį postą palikusį Dainių Čiuprinską. 34-erių metų M. Račkauskas Moksleivių lygoje jau dirbo prieš penkerius metus, o dabar sugrįžta su naujomis ambicijomis ir tikslais.

Š. Marčiulionio akademijos komanda viešėjo Amerikoje (2)

2014 rugpjūčio mėn. 20 d. 07:18
Šarūno Marčiulionio krepšinio akademijos komanda viešėjo JAV
Organizatorių nuotr.
Dešimt dienų Šarūno Marčiulionio krepšinio akademijos (KA) „Blancomet“ komanda praleido Amerikoje, kur dalyvavo tarptautiniame turnyre Čikagoje ir viešėjo didžiausiame JAV mieste – Niujorke. Apie puikią aštuoniolikmečių išvyką pasakojo komandos treneris Tomas Purlys.

D. Motiejūno bendraklubis J. Hardenas: aš – geriausias pasaulyje (21)

2014 rugpjūčio mėn. 19 d. 20:45
Hjustono „Rockets“ komandos lyderis Jamesas Hardenas neabejoja – jis yra geriausias pasaulio krepšininkas. JAV rinktinės narys buvo paklaustas, kas šiuo metu geriausias žaidėjas ir jis akimirksniu atsakė: „Aš“.

Istorinę Š. Marčiulionio kalbą sutrumpino nesusipratimas interviu (78)

2014 rugpjūčio mėn. 19 d. 18:38
Šarūnas Marčiulionis
DELFI montažas
Nuoširdi Šarūno Marčiulionio išpažintis apie pirmuosius įspūdžius iš Sovietų Sąjungos persikėlus į Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) lygą Springfildo publiką prajuokino kone iki ašarų, bet į NBA Šlovės muziejų įrašytas lietuvis DELFI atskleidė amerikiečiams pasakęs ne viską, ką ketino.

Lietuvos krepšininkai jaunimo žaidynių turnyre iškovojo trečią pergalę

2014 rugpjūčio mėn. 19 d. 16:00
Trečią pergalę II vasaros jaunimo olimpinių žaidynių Kinijoje krepšinio 3x3 (trys prieš tris) turnyre iškovojo Lietuvos rinktinė. Antradienį trečiame dešimties komandų A grupės susitikime lietuviai 18:14 nugalėjo Kinijos ekipą ir tapo vienvaldžiais grupės lyderiais.

Krepšinio muziejus Joniškyje švenčia penkerių metų sukaktį (2)

2014 rugpjūčio mėn. 19 d. 13:26
Krepšinio muziejus Joniškyje
Organizacijos nuotr.
Vienintelis šalyje Joniškyje įkurtas Krepšinio muziejus šiemet švenčia 5-erių metų sukaktį. Tikra muziejaus sukakties data yra gegužės 30-a, bet bus minima šeštadienį, rugpjūčio 23-ią dieną. Per gana trumpą laikotarpį Krepšinio muziejus tapo Joniškio miesto vizitine kortele. Jo dėka Joniškis tampa žinomu ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

E. Šulčiūtė: noriu laimėti čempionatą su „Utena“ (3)

2014 rugpjūčio mėn. 19 d. 13:17
Utenos „Utenos“ klubui prieš kiek daugiau nei savaitę pavyko laimėti kovą prieš kitas Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) komandas ir pasirašyti sutartį su Egle Šulčiūte. 28-erių metų 190 cm ūgio puolėja į krepšinį grįžta po motinystės atostogų. Pastarąjį kartą E. Šulčiūtė žaidė Salamankos „Perfumerias Avenida“ komandoje, su kuria 2013 metų balandį tapo Ispanijos čempione.

„Žalgiris“ pradėjo pasiruošimą sezonui, Š. Jasikevičiui kol kas trūksta veiklos fotoalbumas (18)

2014 rugpjūčio mėn. 19 d. 12:03
Kauno „Žalgiris“ pradeda pasiruošimą naujam sezonui. Lietuvos čempionų treniruotėse kol kas pluša 11 žaidėjų. Dar keturi krepšininkai prisijungs vėliau. Šiuo metu didžiausias dėmesys skiriamas fiziniam pasiruošimui, o naujas „Žalgirio“ treneris Šarūnas Jasikevičius pripažino, kad šiuo metu daug darbo neturi.

Lietuviai jaunimo olimpinėse žaidynėse vienu tašku įveikė Indoneziją (3)

2014 rugpjūčio mėn. 18 d. 21:11
Antrąją pergalę II vasaros jaunimo olimpinių žaidynių Kinijoje krepšinio 3x3 (trys prieš tris) turnyre iškovojo Lietuvos rinktinė.

NKL: komandų sumažėjo, rungtynių padaugės (4)

2014 rugpjūčio mėn. 18 d. 19:14
Pirmadienį LKF būstinėje Kaune įvyko Nacionalinės krepšinio lygos vykdomojo komiteto posėdis, kuriame paaiškėjo 2014-2015 metų sezono modelis bei čempionate dalyvausiančios komandos.

Tarpusavyje susižadėjo dvi moterų NBA lygos žvaigždės (27)

2014 rugpjūčio mėn. 18 d. 16:45
Brittney Griner ir Glory Johnson
Instagram.com nuotr.
Moterų Nacionalinės krepšinio asociaciją (WNBA) prieš pat atkrintamąsias varžybas sudrebino dviejų lygos žvaigždžių sužadėtuvės. Savo homoseksualumo neslepianti 23-ejų metų 203 cm ūgio Brittney Griner, priklaupusi ant kelių, paprašė 24-erių metų 191 cm ūgio Glory Johnson rankos.

Vokietijos komanda vos po mėnesio nutraukė sutartį su Ž. Janavičiumi (5)

2014 rugpjūčio mėn. 18 d. 16:13
Žygimantas Janavičius vis dar nežino, kokioje komandoje pradės ateinantį sezoną. Oficialiai skelbiama, kad Braunšveigo „Loewen“ ekipa nutraukė maždaug prieš mėnesį pasirašytą sutartį su Lietuvos rinktinės stovykloje delnakaulio lūžį patyrusiu gynėju.

Lietuvos krepšininkai pergale pradėjo jaunimo olimpinių žaidynių turnyrą (2)

2014 rugpjūčio mėn. 18 d. 14:40
II vasaros jaunimo olimpinių žaidynių Kinijoje krepšinio 3x3 (trys prieš tris) turnyrą pradėjo Lietuvos rinktinė, kurią sudaro Kristupas Žemaitis, Jonas Lekšas, Justas Vazalis ir Martynas Sajus. Pirmadienį pirmame dešimties komandų A grupės susitikime lietuviai 17:14 įveikė Puerto Riko bendraamžius.

„Juventus“ gretas papildė S. Buterlevičius (2)

2014 rugpjūčio mėn. 18 d. 11:50
Pirmadienį pasirengimą naujam sezonui pradedantis Utenos „Juventus“ klubas į savo gretas prisiviliojo dar vieną krepšininką. Parašą ant vienerių metų sutarties su Utenos ekipa padėjo snaiperis Simas Buterlevičius. 25-erių metų 200 cm ūgio universalus puolėjas didžiąją praėjusio sezono dalį praleido Kėdainių „Nevėžio“ klube, o vėliau persikėlė į Lenkiją, kur prisijungė prie Dariaus Maskoliūno treniruojamos Sopoto „Trefl“ komandos.

Buvęs „Prienų“ direktorius A. Bartuška dirbs Vilniaus „Lietuvos ryte“ (9)

2014 rugpjūčio mėn. 18 d. 10:39
Aurimas Bartuška (kvitrina.com nuotr.)
„Prienai“ pasirengimą artėjančiam sezonui pradeda be klubo direktoriaus, skelbia „Krašto vitrina“. Iki šiol komandai vadovavęs Aurimas Bartuška atskleidė, kad palieka Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) turnyro nugalėtojų gretas ir keliasi į Vilnių, kur nuo rugsėjo darbuosis „Lietuvos ryte“. „Nusipelniau kito įvertinimo, bet jei kam kils noras smerkti, tegul smerkia“, – teigė A. Bartuška.

Latvija Europos krepšinio čempionato atrankos varžybose iškovojo trečią pergalę (3)

2014 rugpjūčio mėn. 18 d. 10:00
Latvija Europos krepšinio čempionato atrankos varžybose iškovojo trečią pergalę
R.Parafinavičiaus nuotr.
Sekmadienį sužaistos dvylika 2015 metų Europos vyrų krepšinio čempionato antro kvalifikacinio etapo trečio turo rungtynių. Sėkmingai turnyre startavo ir vienvalde keturių ekipų F grupės turnyro lydere tapo trečią pergalę iškovojusi Latvijos rinktinė. Latvijos krepšininkai grupės lyderių dvikovoje savo aikštėje 88:65 (20:16, 16:19, 29:18, 23:12) nugalėjo pirmą nesėkmę patyrusią Rumunijos ekipą.

Šešerius metus „Žalgiryje“ žaidęs T. Klimavičius naująjį sezoną pradės Vokietijoje (5)

2014 rugpjūčio mėn. 17 d. 22:44
Paskutiniuosius šešerius metus Kauno „Žalgiryje“ žaidęs Tadas Klimavičius naująjį sezoną pradės Vokietijos krepšinio lygoje. 31-erių metų 204 cm ūgio puolėjas pasirašė sutartį su Bonos „Telekom Baskets“ klubu, informuoja klubo svetainė internete.