Ž.Stanulis iškovojo Europos sunkiosios atletikos pirmenybių Albanijoje bronzą

(19)
Albanijos sostinėje vykstančio Senojo žemyno sunkiosios atletikos čempionato bronzą svorio kategorijoje iki 94 kg tarp dešimties dalyvių šeštadienį iškovojo klaipėdietis Žygimantas Stanulis.
Žygimantas Stanulis
© Organizatorių nuotr.

Vienintelis pirmenybėse dalyvavęs Lietuvos sunkiaatletis išrovė 172 kg štangą bei užsitikrino mažąjį bronzos), išstūmė 200 kg svorį (ketvirtas rezultatas) bei sumoje surinko 372 kg.

Pirmenybių aukso medalis šioje svorio kategorijoje atiteko Azerbaidžano sportininkui Intigamui Zairovui, kurio suma buvo 396 kg (180+216).

Sidabro apdovanojimas atiteko Rusijos sunkiaatlečiui Rinatui Kirejevui su 389 kg (173+216).

Artimiausias Lietuvos sunkiaatlečio startas bus gegužės 3-11 dienomis Peru, kur sostinėje Limoje vyks pasaulio jaunimo sunkiosios atletikos čempionatas.

Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kitos sporto šakos

Dviratininkas G. Bagdonas „Vuelta a Espana“ lenktynių etape buvo 11-as

Vienas geriausių Lietuvos dviratininkų Gediminas Bagdonas, atstovaujantis Prancūzijos komandai „Ag2r La Mondiale“, antrus metus iš eilės dalyvauja 71-ose prestižinėse daugiadienėse lenktynėse „Vuelta a Espana“.

Irkluotoja I. Adomavčiūtė gins titulą pasaulio jaunimo čempionato finale

Roterdame (Olandija) vykstančiame 2016 metų pasaulio jaunimo (iki 23-ejų metų) irklavimo čempionate Ieva Adomavičiūtė pateko į pagrindinį finalą, kuriame gins prieš metus iškovotą čempionės titulą.

T. Jonkus Taline kovos dėl kelialapio į XFC pasaulio čempionatą (1)

Spalio 21-ą dieną Estijos sostinės Talino „Saku Suurhall“ arenoje devintą kartą vyks К-1, ММА, Muay Thai ir profesionalų bokso varžybos „Xplosion Fight Series“.

Dviratininkei D. Tušlaitei prizinė vieta ir „kalnų karalienės“ titulas (1)

Lietuvos čempionė Daiva Tušlaitė („Inpa-Bianchi“) puikiai pasirodė Prancūzijoje surengtose 20-osiose daugiadienėse lenktynėse „Trophee d'Or Feminin“ (2.2 kategorija). 30-metė lietuvė paskutiniame, penktame, varžybų etape trečiadienį finišavo antra, o galutinėje įskaitoje užėmė trečią vietą.

Pirmus barjerus pasaulio jaunių čempionate įveikė A. Kelmelis ir vaikinų porinė dvivietė

Roterdame (Olandija) antradienį kovas pradėjo 2016 metų pasaulio jaunių (iki 18-os metų) irklavimo čempionato dalyviai.