Ž.Stanulis iškovojo Europos sunkiosios atletikos pirmenybių Albanijoje bronzą

(19)
Albanijos sostinėje vykstančio Senojo žemyno sunkiosios atletikos čempionato bronzą svorio kategorijoje iki 94 kg tarp dešimties dalyvių šeštadienį iškovojo klaipėdietis Žygimantas Stanulis.
Žygimantas Stanulis
© Organizatorių archyvas

Vienintelis pirmenybėse dalyvavęs Lietuvos sunkiaatletis išrovė 172 kg štangą bei užsitikrino mažąjį bronzos), išstūmė 200 kg svorį (ketvirtas rezultatas) bei sumoje surinko 372 kg.

Pirmenybių aukso medalis šioje svorio kategorijoje atiteko Azerbaidžano sportininkui Intigamui Zairovui, kurio suma buvo 396 kg (180+216).

Sidabro apdovanojimas atiteko Rusijos sunkiaatlečiui Rinatui Kirejevui su 389 kg (173+216).

Artimiausias Lietuvos sunkiaatlečio startas bus gegužės 3-11 dienomis Peru, kur sostinėje Limoje vyks pasaulio jaunimo sunkiosios atletikos čempionatas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Kitos sporto šakos

A. Palšytė „Deimantinės lygos“ varžybose JAV nebuvo klasifikuota, pergalę šventė M. Lasickienė (4)

Tarptautinės lengvosios atletikos federacijos (IAAF) „Deimantinės lygos“ pirmojo etapo varžybų JAV moterų šuolių į aukštį rungtyje šeštadienį 24-erių metų Airinė Palšytė nebuvo klasifikuota.

Pasaulio taurės etape Lenkijoje – sidabrą atnešęs L. Asadauskaitės spurtas (1)

Londono olimpinė čempionė Laura Asadauskaitė Lenkijoje vykstančio pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės ketvirtojo etapo moterų varžybų finale šeštadienį iškovojo sidabro medalį.

Sau neįprastoje ir ištvermės reikalaujančioje rungtyje R. Meilutytė iškovojo sidabro medalį (66)

Bratislavoje vykstančių plaukimo varžybų „Grand Prix Slovakia“ moterų 200 m plaukimo krūtine rungties finale Rūta Meilutytė distanciją įveikė per 2 min. 30,23 sek. ir pelnė sidabro medalį. Kita lietuvė – Agnė Šeleikaitė (2 min. 40,63 sek.) – užėmė penktąją vietą.

D. Margevičius gerino šalies rekordą, A. Šidlausko kišenėje – bilietas į planetos čempionatą lietuvių sąskaitoje – dar trys aukso medaliai (1)

Atvirojo Rumunijos plaukimo čempionato vyrų 200 m plaukimo peteliške rungties finale šeštadienį Deividas Margevičius iškovojo aukso medalį ir 0,81 sek. pagerino sau pačiam priklausiusį Lietuvos rekordą.

Pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etape mūsiškiai – už pirmojo dešimtuko ribos (2)

Vengrijoje vykstančio antrojo pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etapo dviviečių baidarių 500 m distancijoje B finale Simonas ir Mindaugas Maldoniai finišavo antri (1 min. 31,394 sek.) ir galutinėje įskaitoje užėmė 11-ąją vietą.