Ž.Stanulis iškovojo Europos sunkiosios atletikos pirmenybių Albanijoje bronzą

(19)
Albanijos sostinėje vykstančio Senojo žemyno sunkiosios atletikos čempionato bronzą svorio kategorijoje iki 94 kg tarp dešimties dalyvių šeštadienį iškovojo klaipėdietis Žygimantas Stanulis.
Žygimantas Stanulis
© Organizatorių nuotr.

Vienintelis pirmenybėse dalyvavęs Lietuvos sunkiaatletis išrovė 172 kg štangą bei užsitikrino mažąjį bronzos), išstūmė 200 kg svorį (ketvirtas rezultatas) bei sumoje surinko 372 kg.

Pirmenybių aukso medalis šioje svorio kategorijoje atiteko Azerbaidžano sportininkui Intigamui Zairovui, kurio suma buvo 396 kg (180+216).

Sidabro apdovanojimas atiteko Rusijos sunkiaatlečiui Rinatui Kirejevui su 389 kg (173+216).

Artimiausias Lietuvos sunkiaatlečio startas bus gegužės 3-11 dienomis Peru, kur sostinėje Limoje vyks pasaulio jaunimo sunkiosios atletikos čempionatas.

Registruoti (0) Anonimiški (19)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kitos sporto šakos

„Tour de France“ lenktynių starte pergalę iškovojo R. Dennisas R. Navardauskas liko antrajame šimtuke

Šeštadienį Utrechte (Olandija) prasidėjo prestižinės, jau 102-ą kartą rengiamos, daugiadienės „Tour de France“ dviračių lenktynės, kuriose kartu su geriausiais planetos sportininkais lenktyniauja ir lietuvis Ramūnas Navardauskas, atstovaujantis „Cannondale-Garmin“ komandai, praneša sportas. lt.

Rytų Europos paplūdimio tinklinio čempionato etape Vilniuje lietuviai nesublizgėjo

Šeštadienį Vilniuje prie Baltojo tilto prasidėjo Rytų Europos paplūdimio tinklinio čempionato (EEVZA) vyrų varžybų etapas „Lithuania Open“. Į finalinį aštuntuką nepateko nei viena iš keturių Lietuvos komandų.

Neoficialų pasaulio rekordą pasiekęs H. Žustautas įveikė J. Šukliną ir Lietuvos čempionate Henriko ir Jevgenijaus komentarai, kiti rezultatai  (11)

Geriausi Lietuvos baidarių ir kanojų irkluotojai šį savaitgalį Trakuose varžosi ne tik dėl Lietuvos čempionų vardų, bet ir dėl kelialapių į pasaulio čempionatą.

Dziudo imtynininkė S. Pakenytė iškovojo pasaulio studentų universiados bronzą (4)

Pietų Korėjoje prasidėjusioje planetos vasaros studentų universiadoje bronzos medalį dziudo turnyre iškovojo Santa Pakenytė. Svorio kategorijos per 78 kg varžybų aštuntfinalyje Lietuvos imtynininkė pralaimėjo būsimajai vicečempionei korėjietei Minjeing Kim, paguodos etape nugalėjo rusę Ajdaną Nagorovą, įveikė brazilę Sibillą Faccholli, o dvikovoje dėl bronzos apdovanojimo S. Pakenytė privertė pasiduoti penktoje pozicijoje likusią ukrainietę Anastasiją Sapsai.

„Giro d'Italia Internazionale Femminile“ dviratininkių lenktynėse startavo ir dvi lietuvės lenktynių Rumunijoje etape G. Kaupas liko tarp autsaiderių

Penktadienį prologu Slovėnijoje startavo daugiadienės dviratininkių lenktynės „Giro d'Italia Internazionale Femminile“, kuriose dalyvauja ir dvi Lietuvos atstovės.