Ž.Stanulis iškovojo Europos sunkiosios atletikos pirmenybių Albanijoje bronzą

(19)
Albanijos sostinėje vykstančio Senojo žemyno sunkiosios atletikos čempionato bronzą svorio kategorijoje iki 94 kg tarp dešimties dalyvių šeštadienį iškovojo klaipėdietis Žygimantas Stanulis.
Žygimantas Stanulis
© Organizatorių archyvas

Vienintelis pirmenybėse dalyvavęs Lietuvos sunkiaatletis išrovė 172 kg štangą bei užsitikrino mažąjį bronzos), išstūmė 200 kg svorį (ketvirtas rezultatas) bei sumoje surinko 372 kg.

Pirmenybių aukso medalis šioje svorio kategorijoje atiteko Azerbaidžano sportininkui Intigamui Zairovui, kurio suma buvo 396 kg (180+216).

Sidabro apdovanojimas atiteko Rusijos sunkiaatlečiui Rinatui Kirejevui su 389 kg (173+216).

Artimiausias Lietuvos sunkiaatlečio startas bus gegužės 3-11 dienomis Peru, kur sostinėje Limoje vyks pasaulio jaunimo sunkiosios atletikos čempionatas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Kitos sporto šakos

Lietuvos moterų tinklinio čempionato pusfinalyje - dramatiška „Achemos-KKSC“ pergalė

Lietuvos moterų tinklinio čempionato pusfinalio pirmose rungtynėse Jonavos „Achema-KKSC“ išvykoje po dramatiškos penkių setų kovos 3-2 (27:25, 22:25, 26:24, 18:25, 17:15) nugalėjo Alytaus „Prekybos-Paramos“ ekipą.

Iš pasaulio veteranų lengvosios atletikos čempionato lietuviai grįš su šešiais medaliais (4)

Šeštadienį Pietų Korėjoje besibaigiančiame pasaulio veteranų uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionate Lietuvos atstovai iškovojo šešis medalius.

Baltarusijos vandensvydžio atvirą čempionatą Lietuvos rinktinė pradėjo lygiosiomis

Baltarusijos vandensvydžio atviro čempionato I turo pirmose rungtynėse Lietuvos rinktinė sužaidė lygiosiomis 12:12 (3:1, 2:6, 4:4, 3:1) su Gomelio komanda.

Lietuvių kilmės kanadiečio C. Ciziko įvartis padėjo įveikt NHL čempionus (4)

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionate titulą ginanti Pitsburgo komanda „Penguins“ namuose po baudinių serijos 3:4 (0:0, 2:3, 1:0, 0:0, 0:1) pralaimėjo Niujorko ekipai „Islanders“.

Gimnastas R. Tvorogalas pasaulio taurės etapo finale - šeštas (3)

Dohoje (Kataras) vykstančio sportinės gimnastikos pasaulio taurės trečio etapo pratimų ant arklio finale penktadienį Lietuvos atstovas Robertas Tvorogalas užėmė šeštą vietą. Lietuvos sportininkas surinko 13,766 taško.