Ž.Savickas ketvirtą kartą tapo galiūnų pasaulio čempionudemasport.lt

(124)
Pietų Afrikos Respublikos San Sityje vykusiame galiūnų pasaulio čempionate (2010 MET-Rx World’s Strongest Man) stipriausias Lietuvos žmogus Žydrūnas Savickas ketvirtą kartą savo karjeroje iš kovojo aukso medalį. Lietuvos galiūnas galutinėje varžybų įskaitoje surinko 51,5 balo ir aplenkė amerikietį Brianą Show (51,5 balo) bei rusą Michailą Kokliajevą (31 balas). Mūsiškis aplenkė amerikietį, nes užėmė vieną antrą vietą. Abu sportininkai laimėjo po dvi čempionato rungtis.

10. Jason Bergman (JAV) - 19.

Anot portalo demasport.lt, lemiamoje, akmenų sukėlimo, rungtyje lietuvis užėmė trečią vietą ir to užteko, kad jis apgintų prieš metus Maltoje iškovotą titulą.

Rąsto kėlimo rungtyje Ž. Savickas iškėlė 210 kg svorį ir pagerino sau pačiam priklaususį pasaulio rekordą.

Registruoti (0) Anonimiški (124)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kitos sporto šakos

„Team Brunel“ šansai tapti penkto etapo lyderiais išaugo: Horno ragą pasiekė treti

Kol kas tik keturios iš šešių „Volvo Ocean Race“ komandų sėkmingai įveikė penkto etapo ir visų varžybų kulminacinį tašką - legendinį Horno ragą. „Team Brunel“ komanda Horną pasiekė treti. Lietuvio Roko Milevičiaus atstovaujama komanda, nuo lyderių „Alvimedica“ atsilikdama vos dvidešimt keliomis jūrmylėmis (apie 40 km), neketina pasiduoti iki pat finišo.

NHL komentatoriui rungtynių metu ritulys praskėlė kaktą incidento video (1)

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionato rungtynėse įvyko incidentas. Per Pitsburgo „Penguins“ ir San Chosė „Sharks“ klubų dvikovą ritulys rikošetu išlėkė iš aikštės ir sužeidė komentatorių Brianą Engblomą. Apie tai rašo leidinys „USA Today“.

LTOK pasirašė sutartį su Švietimo ir mokslo ministerija (2)

Švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis ir Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) prezidentė Daina Gudzinevičiūtė pasirašė bendradarbiavimo sutartį ir pratęsė kartu vykdomą Lietuvos mokyklų žaidynių projektą. Projekto partneriu ir toliau liks Kūno kultūros ir sporto departamentas (KKSD).

NHL autsaiderių mače – Bafalo klubo pergalė svečiuose

21-ą pergalę 76-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) rungtynėse – po penkių pralaimėjimų iš eilės – iškovojo šešiolikos ekipų Rytų konferencijos ir absoliutus čempionato autsaideris Bafalo „Sabres“ (50 tšk.) klubas.

VRM pritaria siūlymui skirti rentas keturiems irkluotojams (5)

Vidaus reikalų ministerija (VRM) teigiamai vertina Seime svarstomą siūlymą išplėsti rentas gaunančių sportininkų sąrašą, į jį įtraukiant ir šalį garsinančius keturis irkluotojus.