Ž.Savickas ketvirtą kartą tapo galiūnų pasaulio čempionudemasport.lt

(124)
Pietų Afrikos Respublikos San Sityje vykusiame galiūnų pasaulio čempionate (2010 MET-Rx World’s Strongest Man) stipriausias Lietuvos žmogus Žydrūnas Savickas ketvirtą kartą savo karjeroje iš kovojo aukso medalį. Lietuvos galiūnas galutinėje varžybų įskaitoje surinko 51,5 balo ir aplenkė amerikietį Brianą Show (51,5 balo) bei rusą Michailą Kokliajevą (31 balas). Mūsiškis aplenkė amerikietį, nes užėmė vieną antrą vietą. Abu sportininkai laimėjo po dvi čempionato rungtis.

10. Jason Bergman (JAV) - 19.

Anot portalo demasport.lt, lemiamoje, akmenų sukėlimo, rungtyje lietuvis užėmė trečią vietą ir to užteko, kad jis apgintų prieš metus Maltoje iškovotą titulą.

Rąsto kėlimo rungtyje Ž. Savickas iškėlė 210 kg svorį ir pagerino sau pačiam priklaususį pasaulio rekordą.

Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kitos sporto šakos

Ėjikas T. Šuškevičius Pekine įvykdė olimpinį normatyvą pasiekė geriausią Lietuvos sezono rezultatą (2)

Kinijos sostinėje Pekine tęsiasi pasaulio lengvosios atletikos čempionatas. Šeštadienį startavo ėjikas Tadas Šuškevičius, dalyvavęs anksti ryte prasidėjusiose 50 km sportinio ėjimo varžybose. Jose startavo 52 sportininkai.

Kauno „ACME-Žalgirio“ rankininkių pergalė Čekijoje

Lietuvos čempionės Kauno „ACME-Žalgiris“ rankininkės tęsia pasirengimą naujo sezono kovoms. Jos vieši Čekijoje ir penktadienį jėgas išmėgino prieš vieną pajėgiausių šios šalies komandų - Olomouco DHK „Zora“.

Naktiniame Kauno bėgime dalyvavo beveik tūkstantis bėgikų (2)

Penktadienio vakarą Kauniečių akį traukė šviečianti bėgikų minia. Pirmą kartą Kaune rengtame „Naktiniame Orion bėgime“ paskutinį vasaros penktadienį netradiciškai palydėjo beveik tūkstančio bėgikų minia.

Septintame „Vuelta a Espana“ dviratininkų lenktynių etape G. Badgonas buvo 144-as

70-ą kartą Ispanijoje vykstančių daugiadienių „Vuelta a Espana“ daugiadienių dviratininkų lenktynių septintame etape 144-as penktadienį finišavo „AG2R La Mondiale“ ekipos narys Gediminas Bagdonas.

I. Dumbauskaitė ir M. Povilaitytė - Europos jaunimo paplūdimio tinklinio čempionato ketvirtfinalyje (2)

Lietuvos paplūdimio tinklininkės Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė sėkmingai įveikė Europos jaunimo (iki 22-ejų metų) čempionato aštuntfinalį. Macedo de Cavaleiros mieste (Portugalija) vykstančiose varžybose aštuntos pagal skirstymą lietuvės per 33 minutes 2:0 (21:14, 21:17) nugalėjo olandes Julią Wouters ir Lauri Luijken (23 reitingas).