Ž.Savickas ketvirtą kartą tapo galiūnų pasaulio čempionudemasport.lt

(124)
Žydrūnas Savickas
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

Pietų Afrikos Respublikos San Sityje vykusiame galiūnų pasaulio čempionate (2010 MET-Rx World’s Strongest Man) stipriausias Lietuvos žmogus Žydrūnas Savickas ketvirtą kartą savo karjeroje iš kovojo aukso medalį. Lietuvos galiūnas galutinėje varžybų įskaitoje surinko 51,5 balo ir aplenkė amerikietį Brianą Show (51,5 balo) bei rusą Michailą Kokliajevą (31 balas). Mūsiškis aplenkė amerikietį, nes užėmė vieną antrą vietą. Abu sportininkai laimėjo po dvi čempionato rungtis.

10. Jason Bergman (JAV) - 19.

Anot portalo demasport.lt, lemiamoje, akmenų sukėlimo, rungtyje lietuvis užėmė trečią vietą ir to užteko, kad jis apgintų prieš metus Maltoje iškovotą titulą.

Rąsto kėlimo rungtyje Ž. Savickas iškėlė 210 kg svorį ir pagerino sau pačiam priklaususį pasaulio rekordą.

LRL nuotr.
Paaiškėjo visi 2014-2015 metų Lietuvos rankinio federacijos (LRF) taurės turnyro finalinio ketverto dalyviai. Dėl minėtojo trofėjaus kovas tęs Klaipėdos „Dragūnas“, Kauno „Granitas-Gaja-Karys“, Pasvalio „Rankininkas/SM“ ir HC „Vilnius“.

R. Meilutytė Anykščiuose pagerino Lietuvos rekordą iš viso laimėjo 5 aukso medalius (9)

2014 gruodžio mėn. 20 d. 17:56
LTU plaukimo čempionatas
DELFI (M.Ažušilio nuotr.)
Anykščiuose baigėsi atvirasis Lietuvos plaukimo čempionatas trumpajame baseine (25 m). Paskutinę varžybų dieną geriausia šalies plaukikė Rūta Meilutytė 100 metrų plaukimo krūtine finale užfiksavo puikų rezultatą.

Lietuvos komanda mišrioje estafetėje Austrijoje finišavo 19-a A. Sereikaitė P. Korėjoje užėmė 13-ą vietą

2014 gruodžio mėn. 20 d. 16:14
Lietuvos moterų estafetės komanda
LBF nuotr.
Šeštadienį Austrijoje mišrios estafetės varžybomis baigėsi 2014-2015 metų sezono Tarptautinės biatlono sąjungos taurės (IBU Cup) trečiasis etapas.

Iki kraujo: buvęs NBA žaidėjas debiutavo kikbokso ringe dvikova buvo nutraukta (15)

2014 gruodžio mėn. 20 d. 14:51
Darko Miličičius
AP/Scanpix
Buvęs NBA lygos žaidėjas Darko Miličičius sudalyvavo pirmoje savo kikbokso kovoje. 29-erių serbas ją pralaimėjo tautiečiui Radovanui Radojčičiui.

Lietuviškųjų imtynių–ristynių turnyre Vilniuje triumfavo gruzinas (3)

2014 gruodžio mėn. 20 d. 11:31
Lietuviškosios imtynės-ristynės
Stopkadras
Ketvirtadienį tarptautinio tradicinio imtynių simpoziumo Vilniuje metu „Forum Palace“ rūmuose, vyko tautinių imtynių didžiojo prizo varžybos, kurių skambiausiu akcentu tapo lietuviškųjų imtynių – ristynių turnyras. Ristynes, kurios pasižymi aiškiomis taisyklėmis ir didele dinamika, laimėjo gruzinas Georgi Kavtaradze.