Ž.Savickas ketvirtą kartą tapo galiūnų pasaulio čempionudemasport.lt

(124)
Pietų Afrikos Respublikos San Sityje vykusiame galiūnų pasaulio čempionate (2010 MET-Rx World’s Strongest Man) stipriausias Lietuvos žmogus Žydrūnas Savickas ketvirtą kartą savo karjeroje iš kovojo aukso medalį. Lietuvos galiūnas galutinėje varžybų įskaitoje surinko 51,5 balo ir aplenkė amerikietį Brianą Show (51,5 balo) bei rusą Michailą Kokliajevą (31 balas). Mūsiškis aplenkė amerikietį, nes užėmė vieną antrą vietą. Abu sportininkai laimėjo po dvi čempionato rungtis.

10. Jason Bergman (JAV) - 19.

Anot portalo demasport.lt, lemiamoje, akmenų sukėlimo, rungtyje lietuvis užėmė trečią vietą ir to užteko, kad jis apgintų prieš metus Maltoje iškovotą titulą.

Rąsto kėlimo rungtyje Ž. Savickas iškėlė 210 kg svorį ir pagerino sau pačiam priklaususį pasaulio rekordą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Kitos sporto šakos

R. Zaveckas slalomo varžybų finale pasitraukė iš kovos po pirmojo nusileidimo

Šveicarijoje vykusio pasaulio kalnų slidinėjimo čempionato vyrų slalomo rungties finalo pirmajame nusileidime sekmadienį Rokas Zaveckas užėmė 61-ąją vietą ir negavo teisės startuoti antrajame nusileidime.

Pasaulio biatlono čempionato bendro starto lenktynes laimėjo vokietis S. Schemppas

Austrijoje vykusio pasaulio biatlono čempionato vyrų 15 km bendro starto lenktynėse sekmadienį triumfavo be klaidų šaudęs vokietis Simonas Schemppas – 35 min. 38,3 sek.

„Gintra-Strektė-Universitetas“ turnyre Šiauliuose pralaimėjo Anglijos klubui (1)

Šiaulių „Gintros-Strektės-Universiteto“ riedulininkės Europos uždarųjų patalpų riedulio Čempionių taurės B diviziono turnyre Šiaulių arenoje sekmadienį 0:1 (0:1) nusileido „East Grinstead“ (Anglija) ekipai. Ši nesėkmė apsunkino šiauliečių galimybes turnyrą užbaigti prizininkių trejete.

Pasaulio biatlono čempionato bendro starto lenktynes laimėjo vokietė L. Dahlmeier (1)

Austrijoje vykstančio pasaulio biatlono čempionato moterų 12,5 km bendro starto lenktynes sekmadienį laimėjo be klaidų šaudžiusi vokietė Laura Dahlmeier.

Nusivylimas: ilgai laukta ruso ir amerikiečio kova atšaukta (4)

Mišrių kovos menų (MMA) gerbėjai naktį iš šeštadienio į sekmadienį su nekantrumu laukė intriguojančios akistatos tarp garsiojo ruso Fiodoro Jemeljanenkos ir amerikiečio Matto Mitrione.