Ž.Savickas ketvirtą kartą tapo galiūnų pasaulio čempionudemasport.lt

(124)
Žydrūnas Savickas
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

Pietų Afrikos Respublikos San Sityje vykusiame galiūnų pasaulio čempionate (2010 MET-Rx World’s Strongest Man) stipriausias Lietuvos žmogus Žydrūnas Savickas ketvirtą kartą savo karjeroje iš kovojo aukso medalį. Lietuvos galiūnas galutinėje varžybų įskaitoje surinko 51,5 balo ir aplenkė amerikietį Brianą Show (51,5 balo) bei rusą Michailą Kokliajevą (31 balas). Mūsiškis aplenkė amerikietį, nes užėmė vieną antrą vietą. Abu sportininkai laimėjo po dvi čempionato rungtis.

10. Jason Bergman (JAV) - 19.

Anot portalo demasport.lt, lemiamoje, akmenų sukėlimo, rungtyje lietuvis užėmė trečią vietą ir to užteko, kad jis apgintų prieš metus Maltoje iškovotą titulą.

Rąsto kėlimo rungtyje Ž. Savickas iškėlė 210 kg svorį ir pagerino sau pačiam priklaususį pasaulio rekordą.

Organizatorių nuotr.
Vis labiau įsibėgėjančiose antrosiose Europos universitetų sporto žaidynėse pergalės skonį pagaliau pajuto ir Lietuvos komandos.

Viskas pagal planą: R. Navardauskas – „Tour de France“ etapo nugalėtojas! finišo video (73)

2014 liepos mėn. 25 d. 18:19
Įspūdingą pergalę Prancūzijoje vykstančių 101-ųjų prestižinių daugiadienių „Tour de France“ dviratininkų lenktynių devynioliktajame etape penktadienį iškovojo „Garmin Sharp“ komandos narys 26-erių metų lietuvis Ramūnas Navardauskas.

I. Dumbauskaitė ir M. Povilaitytė – nesustabdomos Kipre

2014 liepos mėn. 25 d. 16:35
Monika Povilaitytė
Penktadienį (liepos 25 d.) trečiame 2014 m. FIVB pasaulio jaunimo iki 21 m. čempionato Larnakoje, Kipre, mače pergalę šventė Arnas Rumševičius ir Lukas Každailis. Lietuvos paplūdimio tinklininkai per 29 minutes 2:0 (21:14, 21:19) įveikė pajėgų Lenkijos duetą Tomašą Wierbickį ir Mateušą Lysikowskį.

Lietuvos jaunučių beisbolo rinktinė – Europos čempionato pusfinalyje po 22 metų pertraukos (2)

2014 liepos mėn. 25 d. 15:10
Beisbolas
Vokietijoje vykstančiame aštuonių komandų Europos jaunučių (iki 15 metų) beisbolo čempionate Lietuvos rinktinė ketvirtadienį lemiamose keturių ekipų A grupės rungtynėse 9:4 įveikė Baltarusijos bendraamžius ir pateko į pusfinalį.

Pasaulio jaunimo čempionato pusfinaliuose – keturios Lietuvos įgulos

2014 liepos mėn. 25 d. 14:20
Sonata Petrikaitė
LIF nuotr.
Italijoje vykstančiame pasaulio jaunimo (iki 23 metų) irklavimo čempionate vietą pusfinalyje užsitikrino ir Žygimantas Gališanskis.