Ž.Savickas ketvirtą kartą tapo galiūnų pasaulio čempionudemasport.lt

(124)
Pietų Afrikos Respublikos San Sityje vykusiame galiūnų pasaulio čempionate (2010 MET-Rx World’s Strongest Man) stipriausias Lietuvos žmogus Žydrūnas Savickas ketvirtą kartą savo karjeroje iš kovojo aukso medalį. Lietuvos galiūnas galutinėje varžybų įskaitoje surinko 51,5 balo ir aplenkė amerikietį Brianą Show (51,5 balo) bei rusą Michailą Kokliajevą (31 balas). Mūsiškis aplenkė amerikietį, nes užėmė vieną antrą vietą. Abu sportininkai laimėjo po dvi čempionato rungtis.

10. Jason Bergman (JAV) - 19.

Anot portalo demasport.lt, lemiamoje, akmenų sukėlimo, rungtyje lietuvis užėmė trečią vietą ir to užteko, kad jis apgintų prieš metus Maltoje iškovotą titulą.

Rąsto kėlimo rungtyje Ž. Savickas iškėlė 210 kg svorį ir pagerino sau pačiam priklaususį pasaulio rekordą.

Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kitos sporto šakos

Lilehameris 2016: pirmieji startai (2)

Penktadienį oficialiai Lilehameryje atidarytose jaunimo žiemos olimpinėse žaidynėse, šiandien startavo trys Lietuvos rinktinės nariai: slidininkas Rokas Vaitkus, kalnų slidininkas Andrejus Drukarovas ir ledo ritulininkas Dinas Mukovozas.

Rankinio lyga: nervų karą laimėjo „Dragūnas“ ir „Šviesa“ (3)

Savaitgalį vykusiose Lietuvos Vivus.lt rankinio lygos 14 turo rungtynėse virė aistros. Favoritų dvikovoje Klaipėdoje vietos „Dragūnas“ tik rungtynių pabaigoje palaužė Kauno „Granitą“. Tuo tarpu kitose rungtynėse laimėjo Šiaulių SM „Dubysa-Gubernija“, Pasvalio „Kurana-SM“ ir Vilniaus VHC „Šviesa“.

Karščiau nei karšta: fitneso sportininkės atmosferą kaitina pikantiškomis nuotraukomis (19)

Neretai fitneso sportininkės tampa ir modeliais bei puikiai atrodo įvairiose fotografijose. Portalas therichest.com pristato sąrašą fitneso sportininkių, kurios turi gausybę sekėjų „Instagram“ socialiniame tinkle bei savo nuotraukomis kaitina aistras.

Bėgikė L. Grinčikaitė varžybose Lenkijoje liko penkta (5)

Antrą kartą Lenkijoje surengtose tarptautinėse uždarų patalpų lengvosios atletikos varžybose „Copernicus Cup 2016“ dalyvavo ir bėgikė Lina Grinčikaitė.

Pritrenkianti bėgikės istorija: nuo olimpietės iki prostitutės (77)

Vidutinių nuotolių bėgikė Suzy Favor Hamilton yra buvusi olimpietė, kuri JAV garbę gynė trejose olimpinėse žaidynėse. Tačiau vėliau sportininkė iš olimpietės virto prostitute.