Ž.Savickas ketvirtą kartą tapo galiūnų pasaulio čempionudemasport.lt

(124)
Žydrūnas Savickas
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

Pietų Afrikos Respublikos San Sityje vykusiame galiūnų pasaulio čempionate (2010 MET-Rx World’s Strongest Man) stipriausias Lietuvos žmogus Žydrūnas Savickas ketvirtą kartą savo karjeroje iš kovojo aukso medalį. Lietuvos galiūnas galutinėje varžybų įskaitoje surinko 51,5 balo ir aplenkė amerikietį Brianą Show (51,5 balo) bei rusą Michailą Kokliajevą (31 balas). Mūsiškis aplenkė amerikietį, nes užėmė vieną antrą vietą. Abu sportininkai laimėjo po dvi čempionato rungtis.

10. Jason Bergman (JAV) - 19.

Anot portalo demasport.lt, lemiamoje, akmenų sukėlimo, rungtyje lietuvis užėmė trečią vietą ir to užteko, kad jis apgintų prieš metus Maltoje iškovotą titulą.

Rąsto kėlimo rungtyje Ž. Savickas iškėlė 210 kg svorį ir pagerino sau pačiam priklaususį pasaulio rekordą.

124
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kitos sporto šakos

Jonavos tinklininkės ir toliau traiško varžoves Baltijos lygoje (2)

2014 lapkričio mėn. 23 d. 19:24
Jonavos Achema
Organizatorių nuotr.
Baltijos moterų tinklinio lygoje rungtyniaujanti Jonavos „Achema-KKSC“ šį sezoną yra nesustabdoma – savaitgalį namuose jonavietės šventė dar dvi pergales ir pratęsė laimėtų rungtynių seriją iki septynių.

M. Karlsenas apgynė pasaulio šachmatų čempiono titulą (2)

2014 lapkričio mėn. 23 d. 19:07
Magnusas Karlsenas
AP/Scanpix
Sočyje (Rusija) baigėsi mačas dėl šachmatų karūnos, kuriame pergalę šventė bei titulą apgynė Magnusas Karlsenas (FIDE reitingas 2863). 23 metų norvegas laimėjo vienuoliktą partiją baltais ir mačą prieš 44 metų indą Višvanataną Anandą (2792) laimėjo rezultatu 6,5:4,5.

Lietuvos plaukimo federacijos taurės varžybose dominavo Baltarusijos atstovai (1)

2014 lapkričio mėn. 23 d. 16:18
Plaukimo varžybos Anykščiuose
Šeštadienį Anykščiuose baigėsi Lietuvos plaukimo federacijos taurės varžybos. Jose dvi dienas varžėsi 258 plaukikų iš Lietuvos ir Baltarusijos.

Disko metimo legenda V. Alekna pagerbtas Monake (4)

2014 lapkričio mėn. 23 d. 12:30
42-ejų metų dukart olimpinis disko metimo čempionas Virgilijus Alekna pagerbtas už įspūdingą sportinę karjerą. Tarptautinės lengvosios atletikos federacijos (IAAF) apdovanojimas jam įteiktas Monake.

Lietuvos moterų rankinio čempionės vejasi lygos lyderes

2014 lapkričio mėn. 23 d. 11:59
ACME-Žalgiris
Ketvirtą pergalę iš eilės 2014-2015 metų Lietuvos moterų rankinio lygos reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo ir į antrą vietą su 8 taškais pakilo šalies čempionas Kauno „ACME-Žalgiris“, šeštadienį svečiuose 43:20 (18:10) nugalėjęs Šiaulių „SM Dubysos-ŠSVM“ komandą.