"Žalgiris" NEBL žaidžia be pralaimėjimų

Kauno "Žalgirio" krepšininkai Helderio mieste pirmadienį 73:48 įveikė vietos "Conesco" komandą. Rungtynės kauniečiams buvo gana lengvos. 7 taškų persvarą "Žalgiris" įgijo jau pirmajame kėlinyje, o pasibaigus trečiajam rezultatas "Žalgirio" naudai pakrypo net 23 taškais.
Priešininkai gyrė "Žalgirio" komandos gynybą. "Conesco" vyriausiajam treneriui Bobui Gonnenui beliko pripažinti, jog žalgiriečiai aikštelėje jautėsi šeimininkais.

Ketvirtajame kėlinuke, nors kauniečiai ir žaidė atsipalaidavę, "Conesco" komandai pavyko pelnyti tik kelis tritaškius. Nuaidėjus finalinei sirenai "Žalgiris" džiaugėsi pergale 25 taškų skirtumu.

Daugiausiai, 16 taškų, Lietuvos komandai pelnė Grigorijus Chižniakas.

"Žalgirio" ekipai vakarykštis laimėjimas buvo trečias iš trijų galimų. Sekančias rungtynes Kauno komanda žais gruodžio 4 d. su Šiaulių "Šiauliais".

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Kitos sporto šakos

Šiauliuose vyks svarbiausias metų Lietuvos regbio mūšis (1)

Šeštadienį (spalio 1-ą d.) Šiaulių Zoknių regbio stadione bus karšta. Būtent čia vyks lemiamos ir intriguojančios dviejų Šiaulių grandų rungtynės dėl regbio TOP lygos nugalėtojo vardo.

M. Žiūkas sportinio ėjimo varžybose Kinijoje užėmė aštuntą vietą (1)

Kinijoje baigėsi keturių etapų sportinio ėjimo varžybos „Around Taihu“: rugsėjo 25 d. – 20 km (Taihu), rugsėjo 26 d. – 10 km (Mudu), rugsėjo 27 d. – 10,5 km (Yuanboyuan), rugsėjo 28 d. – 10 km (Dongshan).

Paaiškėjo Lietuvos rankinio federacijos taurės turnyro dalyviai

Tapo aišku, kurios komandos 2016–2017 metų sezone varžysis dėl Lietuvos rankinio federacijos įsteigtos taurės.

Baltijoje vyks rudens regata pervadinta legendinio kapitono S. Kudzevičiaus vardu (1)

Spalio 1–2 dienomis buriuotojai susirinks jau į paskutinę jūrinę regatą ir taip baigs šių metų sezoną. Atšiauri regata šiais metais pervadinta drąsaus legendinio buriuotojo buvusio jachtos „Lietuva“ kapitono Stepono Kudzevčiaus vardu.

Vilniaus rankinio derbyje sužibėjo „Šviesa“ (1)

Lietuvos vyrų rankinio čempionate vyko atkaklūs mūšiai. Centrine turo dvikova tapo sostinės derbis.