"Žalgiris" atsisveikino su legionieriumi

 (2)
Kauno "Žalgiris" Naujuosius metus pradėjo permainomis - atsisveikinta ne tik su 24 metų 204 cm ūgio Nerijumi Karlikanovu, bet ir su 10 metų vyresniu amerikiečiu Johnu White'u (198 cm). N.Karlikanovas praėjusių metų vasarį buvo išprašytas iš Crightono universiteto (JAV) ekipos už vidaus taisyklių nepaisymą.
John Wesley White
N.Karlikanovo likimas "Žalgiryje" tapo žinomas jau gruodžio pabaigoje - krepšininkas vėl nepritapo prie komandos.

Tuo tarpu J.White'as, kaip ir kitas "Žalgirio" amerikietis Steve'as Woodberry, 2000 m. gruodžio 24-ąją išvyko namo Kalėdų atostogų. Tačiau prieš Naujuosius į Kauną grįžo tik S.Woodberry.

Be to, "Žalgiris" iki sezono pabaigos perleido Vilniaus "Sakalams" puolėją Marių Bašinską (19 metų, 198 cm).

"Abiejų pusių nuomonės buvo panašios: nei J.White'as neturėjo didelių norų grįžti, nei mes - jį matyti komandoje. Taigi preliminariai daug ką aptarėme per Kalėdas, o galutinai taškus sudėjome iškart po Naujųjų metų", - apie išsiskyrimą su legionieriumi vakar pasakojo A.Sabonio "Žalgirio" krepšinio centro generalinis direktorius Ginas Rutkauskas.

"J.White'as turi susikūręs savo koncepciją, kuri niekaip neįsipaišo į mūsų komandos interesus. Jis įpratęs būti žvaigžde žemesnio lygio komandose ir labiau rūpinasi asmeniniais rodikliais", - dalijosi mintimis G.Rutkauskas.

"Žalgirio" trenerio Algirdo Brazio nuomone, abu atleistieji puolėjai - N.Karlikanovas ir J.White'as yra geri žaidėjai, tačiau jų mąstymas neatitinka komandos filosofijos, kolektyvinio braižo.

J.White'as krepšinio centro atstovui ryšiams su užsieniu Arūnui Pakulai yra užsiminęs, jog mėgins patekti į kurią nors NBA komandą. Tai jo didžiausia svajonė.

"Lietuvos rytas"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kitos sporto šakos

R. Paškauskienei – Europos stalo teniso čempionato bronza

Rūta Paškauskienė savo pasirodymą Europos stalo teniso čempionate baigė ir į Lietuvą grįš su bronzos medaliu.

Lietuvos irkluotojų vedlys – apsisprendimo kryžkelėje

Lietuvos irkluotojų vedlys į sėkmę Giovanni Postiglione atsidūrė apsisprendimų kryžkelėje: jam siūloma vadovauti FISA besivystančių šalių plėtros direktoratui. Tačiau jis dar mažiausiai vienerius metus dirbs su mūsų šalies sportininkais.

Jachta „Ambersail“ Europos sezoną tradiciškai baigs „Rolex Middle Sea Race“ regatoje

Europos sezoną lietuvių jachta „Ambersail“ uždarys jau šį šeštadienį startuodama prestižinėje Viduržemio jūros regatoje „Rolex Middle Sea Race“, kur rungsis daugiau nei šimtas jachtų iš 25 skirtingų pasaulio valstybių. Po regatos jachta ketina kirsti Atlantą ir pratęsti buriavimo sezoną Karibuose.

Japonijoje pripažinti lietuviai aikidokai kviečia į festivalį (3)

Per Tarptautinį aikido kongresą, vykusį Takasiki mieste Japonijoje Lietuvos aikido aikikai federacija (LAAF) buvo priimta į Tarptautinę aikido federaciją (angl. International Aikido Federation, IAF).

Europos čempionė A. Trebaitė: pergalę lėmė darbas, sėkmė ir patirtis (3)

Puikią dovaną savo praėjusio gimtadienio proga pasidovanojo Lietuvos dviratininkė Aušrinė Trebaitė. Panevėžietė, kuriai antradienį sukako 28-eri, ketvirtadienio vakarą iškovojo Europos čempionės titulą.