Vienintelį įvartį jau 11-tą sekundę po Danieliaus Bogdziulio perdavimo pelnė Arnoldas Bosas. Beje, teisėjams po šio epizodo prireikė vaizdo peržiūros, tačiau įvartį jie įskaitė.

Antrame kėlinyje tas pats A. Bosas galėjo padvigubinti rezultatą, tačiau po dar vieno jo bandymo ritulys atsimušė į skersinį. Netrukus jau olandai demonstratyviai džiaugėsi, jų manymu, pasiektu įvarčiu, tačiau jų džiaugsmas arbitrų neįtikino – vaizdo pakartojime nebuvo matyti, kad ritulys būtų kirtęs vartų liniją.

Trečiame kėlinyje šeimininkai mėgino visais būdais gelbėtis ir užspaudė mūsiškius, tačiau visos jų atakos baigėsi nerezultatyviai.

Lietuvių vartininkas Mantas Armalis atrėmė visus 35-is varžovų smūgius.

Savo ruožtu mūsiškai į olandų vartų plotą iš viso pataikė 26-is kartus.

Kitose planetos pirmenybių I B diviziono pirmo turo mačuose Didžioji Britanija po pratęsimo 3:2 palaužė kroatus, o Pietų Korėja 7:3 pranoko estus.

Antradienį 18 val. Lietuvos atstovai surems lazdas su kroatais.

I diviziono B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai, po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1.Pietų Korėja110007:33
2.Lietuva110001:03
3.Didžioji Britanija101003:22
4.Kroatija100102:31
5.Olandija100010:10
6.Estija100013:70

B grupės turnyrą laimėjusi rinktinė iškovos kelialapį į I diviziono A grupę, o paskutinėje vietoje likusi ekipa iškris į II divizioną.

Jauniai nepasipriešino slovėnams

Pirmadienį Maribore (Slovėnija) tęsėsi pasaulio čempionato I diviziono B grupės turnyras, kuriame kaunasi ir Lietuvos jaunių (iki 18 metų) ledo ritulio rinktinė.

Antrose čempionato rungtynėse lietuviai net 1:10 (0:0, 1:3, 0:7) nepasipriešino namuose žaidžiantiems Slovėnijos ledo ritulininkams ir patyrė antrą pralaimėjimą iš eilės.

Antro kėlinio viduryje atsilikdami 0:2 mūsiškiai suaktyvėjo ir po Emilijaus Krakausko smūgio atsimušęs ritulys nukrito tiesiai prie Danieliaus Bogdziulio (33:35) lazdos - šis sumažino atsilikimą iki 1:2.

Deja, kėlinio pabaiga susiklostė itin nesėkmingai. Likus žaisti vos vieną minutę ant nubaustųjų žaidėjų suolelio sėdo D. Bogdziulis, o paskutinę kėlinio sekundę Matičius Jekličius (39:59) įmušė trečiąjį slovėnų įvartį – 3:1.

Paskutinio kėlinio viduryje rezultatui esant 5:1 slovėnų naudai Lietuvos rinktinės treneriai nusprendė vartuose leisti pasireikšti 16-mečiui Elvinui Karlai, kuris pakeitė iki tol juose stovėjusį Artūrą Pavliukovą. Deja, debiutantui sužibėti nepavyko ir jis per likusį laiką praleido penkis įvarčius.

Prisijunk prie tūkstančių sporto mėgėjų bendruomenės – tapk DELFI Sporto draugu „Facebook“, sužinok šviežiausias naujienas iš sporto arenų, dalinkis įžvalgomis ir komentarais!

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (108)