Po pusfinalio dvikovų tapo aišku, kad finale susitiks dešimtoji raketė čekė Karolina Pliskova ir dvyliktąjį reitingą turinti slovakė Dominika Cibulkova.

Pusfinalyje Karolina Pliskova 6:7 (5:7), 6:3, 6:3 įveikė britę Johanną Kontą, o Dominika Cibulkova 6:2, 6:1 nugalėjo puertorikietę Monicą Puig.

Beje didžiausios staigmenos autore ketvirtfinalyje tapusi Dominika Cibulkova dėl lietaus atidėtame mače 4:6, 7:6 (7:2), 6:3 palaužė 2008 metais šį turnyrą laimėjusios bei favorite laikytos lenkės Agnieszkos Radwanskos pasipriešinimą.

Kituose penktadienį ryte pasibaigusiuose ketvirtfinalio mačuose Karolina Pliskova 6:1, 6:3 nepaliko vilčių 2013 metais šiame turnyre triumfavusiai Rusijos tenisininkei Jelenai Vesninai, o britė Johanna Konta 7:6 (7:5), 6:4 įrodė savo pranašumą prieš rusę Jekateriną Makarovą.

Be pagrindinio prizo turnyro vienetų varžybų nugalėtojai atiteks 470 WTA klasifikacijos taškų ir 132 550 dolerių čekis.