J. Kinderis fechtavimosi takelyje turėjo 35 kovas, iškovojo 18 pergalių, patyrė 17 pralaimėjimų, surinko 208 taškus ir užėmė 16-ą vietą.

Po pirmos rungties lyderiu tapo rusas Aleksandras Lesunas (24/11, 244 tšk.), lenkiantis vengrą Robertą Kaszą (24/11, 244 tšk.) ir egiptietį Sherifą Rashadą (23/12, 238 tšk.).

16.00 val. Vilniaus Lengvosios atletikos manieže prasidės moterų fechtavimosi varžybos.

Jose dalyvaus trys Lietuvos atstovės Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė, Ieva Serapinaitė, Liną Batulevičiūtė.

Pasaulio taurės finalas Vilniuje vyks keturias dienas. Ketvirtadienį vyks vyrų ir moterų fechtavimosi pagrindinio etapo kovos, penktadienį - vyrų finalas, šeštadienį - moterų, o sekmadienį - mišrių estafečių.