Antrą aukso medalį iškovojo 18-metė R. Meilutytė, laimėjusi vieną iš mėgstamiausių rungčių – 50 m plaukimą krūtine.

Lietuvė finale distanciją įveikė per 31,45 sekundės ir nesunkiai aplenkė artimiausias konkurentes – Rafaellą Van Nee (32,89) ir Amy Statham (33,76).

R. Meilutytė dar greitesnė buvo šios rungties atrankoje – 31,06 sek. Lietuvei iki geriausio metų rezultato, priklausančio švedei Jenniei Johansson (31,04) pritrūko vos 0,02 sek. Beje, R. Meilutytė nuo 2013 m. yra šios rungties pasaulio rekordininkė (29,48).

Jau trečią medalį Šefilde iškovojo M. Sadauskas, finišavęs trečias 50 m plaukimo peteliške finale (24,55 sek.). Lietuvį aplenkė tik Benjaminas Proudas (23,68) ir Antony Jamesas (24,32).

Šios rungties atrankoje lietuvis buvo užfiksavęs geriausią rezultatą (24,56).

Primename, kad šeštadienį R. Meilutytė laimėjo 100 m plaukimo krūtine rungtį, M. Sadauskas triumfavo 100 m plaukime laisvuoju stiliumi, o perpus trumpesniame nuotolyje iškovojo sidabrą.

Be medalio neliko ir J. Ščerbinskaitė, pasidabinusi bronza 400 m plaukimo laisvuoju stiliumi rungtyje.