Nugalėtoju tapo Londono olimpinių žaidynių bronzą iškovojęs estas Gerdas Kanteris (65,79 m), antroje vietoje liko britas Lawrence'as Okoye (65,27), trečias buvo ispanas Yenniferis Frankas Casanas (65,24 m).

Lietuvos disko metiką varžybose Lozanoje taip pat aplenkė ketvirtoje pozicijoje likęs vokietis Martinas Wierigas (64,52 m).

Olimpinis vicečempionas Ehsanas Hadadis iš Irano liko tik septintas (62,67 m).

Po šių disko metikų varžybų „Deimantinės lygos“ lyderiu tapo Gerdas Kanteris (9 tšk.), aplenkęs Ehsaną Hadadį (6 tšk.). V. Alekna su 4 taškais užima penktą vietą.

7. Ehsan Hadadi (Iranas) - 62,67

Disko metikai „Deimantinėje lygoje“ dar varžysis dviejuose etapuose - Birmingeme (Anglija, rugpjūčio 26 d.) ir Briuselyje (Belgija, rugsėjo 7 d.).

100 metrų bėgimo rungtį laimėjo Londono žaidynių sidabro medalininkas Yohanas Blake'as iš Jamaikos, nuotolį, pučiant priešpriešiniam vėjui, įveikęs per 9,69 sek. Tai trečias rezultatas istorijoje. Jamaikietis aplenkė amerikietį Tysoną Gay'ų (9,83) ir Nestą Carterį (9,95).

Usainas Boltas triumfavo 200 m rungtyje. Jamaikos bėgikas, kuris yra triskart Londono olimpinis čempionas, distancijoje sugaišo 19,58 sek. ir pasiekė „Deimantinės lygos“ varžybų rekordą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (27)