A.Macijausko sutartis su "Lietuvos rytu" baigsis šią vasarą. Robertas Javtokas, Alfredas Vainauskas ketina padėti "Lietuvos ryto" komandai vasarą. Tuo tarpu Arvydo Macijausko planus gali pakoreguoti agentas.
"Lietuvos ryto" krepšininkas R.Javtokas bandydamas prasimušti į NBA neketina griauti savo komandos planų rengtis liepos mėnesį vyksiančioms atrankos į Eurolygą varžyboms. Nesirengia to daryti ir Vilniaus komandos treneris A.Vainauskas. Anot "Lietuvos ryto" trenerio, klubo savininkams paprašius, jis nutarė nekelti savo kandidatūros į Lietuvos vaikinų jaunimo rinktinės (gimusieji 1982 metais ir jaunesni žaidėjai) trenerio postą.

Jaunimo rinktinės trenerio rinkimai turėtų vykti gegužės pradžioje, kol kas yra penki pretendentai: Mindaugas Lukošius, Vitoldas Masalskis, Rimas Endrijaitis, Rolandas Čėsna ir Rūtenis Paulauskas.

"Lietuvos ryto" komanda greičiausiai atstovaus mūsų šaliai liepos pradžioje vyksiančiose dvylikos valstybių komandų kvalifikacinėse varžybose į naująją Eurolygą. Iš 12-os kandidačių į Eurolygą pateks 3 geriausi klubai.

"Jei vasara būtų laisva, galima būtų buvę kažką galvoti. Tačiau jei liepos mėnesį vyks atrankos į Eurolygą varžybos, joms reikės kruopščiai rengtis", - sakė A.Vainauskas, Lietuvos krepšinio federacijai žodžiu pareiškęs norą tapti jaunimo rinktinės treneriu.

R.Javtokas kartu su klubo žaidėju A.Macijausku NBA administratoriams nusiuntė paraiškas prašydami leisti jiems dalyvauti šią vasarą vyksiančioje NBA naujokų biržoje. Tai padaryti žaidėjus paskatino jų agentas - Steponas Kairys. "Man paskambino agentas. Pranešė apie siūlymą ir pageidavo, kad pasirašyčiau paraišką. Taip ir padariau", - pasakojo dabar pėdos traumą besigydantis R.Javtokas.

"Lietuvos ryto" vidurio puolėjas vasarą neketina vykti į JAV ir demonstruoti savo sugebėjimų NBA klubų treneriams bei skautams. "Paprasčiausiai trūks laiko. Laukia kvalifikacinės varžybos į Eurolygą, vėliau prasidės Lietuvos rinktinės stovyklos", - vasaros planus dėstė R.Javtokas.

Tuo tarpu A.Macijauskas savo ketinimus padėti "Lietuvos rytui" vertina atsargiau: "Dabar sunku pasakyti. Gali būti, kad padėsiu". Arvydo kontraktas su Vilniaus klubu baigiasi kartu su šio sezono pabaiga ir atsakyti į klausimą, ar jis liks komandoje kitą sezoną, jaunasis krepšininkas kol kas atsisako.

Vasarą "žudiku kūdikio veidu" pravardžiuojamas A.Macijauskas ketina dalyvauti pretendentų į NBA treniruočių stovyklose. Ar jos nesikirs su "Lietuvos ryto" tvarkaraščiu varžantis dėl kelialapio į Eurolygą, dar neaišku. Krepšininko planus gali pakoreguoti krepšinio ekonominė rinka.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Ar kada susimąstėte, kaip iš tiesų dirba „Palangos bobutės“ (32)

300 kvadratinių metrų dydžio butas vasarai Palangoje jau atgyvena, sako „Ober-Haus“ Vakarų...

Kaip iš tikrųjų atrodo gyvenimas Rusijos glūdumoje (19)

Švintant saulei Jevdokimovas, kaimas Rusijos glūdumoje, tingiai bunda iš miego ir nyra iš trobas...

Po lietaus dalis sostinės gyventojų liko be elektros (29)

Į DELFI redakciją šeštadienio vakarą kreipėsi vilnietis, kurio teigimu, pusė sostinės...

Pridarytas klaidas išvardijęs D. Adomaitis pasiūlė priprasti prie tokio L. Lekavičiaus žibėjimo specialiai Krepšinis.lt iš Rygos (80)

Lietuvos krepšininkai galėjo savo kailiu patirti, kokį potencialą turi ši „auksine karta“...

Nematomi žvalgybininkų karai, pinigai ir naujas ginklas – moterys (85)

Mečys Laurinkus – pirmasis Nepriklausomos Lietuvos žvalgybos vadas. Koks šio profesionalo...

Latvijos talentų nesulaikiusi Lietuvos rinktinė kapituliavo Rygoje (1120)

Kontrolinėse rungtynėse Rygoje Europos čempionatui besirengianti Lietuvos rinktinė pralaimėjo...

Kaip iš siaubo filmo: Baltimorės monstras pardavinėjo aukų kūnus užkandinėje (52)

Neseniai mirė žudikas maniakas Josephas Roy’us Metheny’is, dažnai vadinamas Baltimorės...

Profesinė liga baigėsi kankinimo prietaisą primenančiame vežimėlyje (83)

Lazdomis varomas invalido vežimėlis . Kai kam jis panašus į kankinimo prietaisą, bet vos...

Atrodo paprasta, bet efektyvu: kaip miestai gelbėjasi nuo nepakeliamos kaitros (4)

Didmiesčiai visame pasaulyje ieško būdų, kaip išgyventi vasarą ir išsaugoti gyvybes. Kovoje su...

Po įgyvendinto plėtros projekto „Mega“ tapo sunkiai atpažįstama (64)

Po metus trukusių plėtros darbų didžiausias prekybos ir laisvalaikio centras vidurio Lietuvoje „...