V. Žūsinaitė Taipėjaus maratone finišavo devinta

(3)
Taipėjaus (Taivanas) maratone, turinčiame Tarptautinės lengvosios atletikos federacijos (IAAF) bronzinio bėgimo statusą, lietuvė Vaida Žūsinaitė tarp moterų užėmė devintą vietą. Mūsiškė finišavo per 2 val. 49 min. 49 sek.
Vaida Žūsinaitė
© Vytautas Dranginis

Nugalėjo Mongolijos stajerė Munkhzaya Bayartsogt (2 val. 38 min. 8 sek.).

JAV vykusiose „Tulsa Duels“ lengvosios atletikos varžybose Ieva Zarankaitė laimėjo rutulio stūmimo (14 m 51 cm) ir disko metimo (47 m 96 cm) rungtis.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Kitos sporto šakos

„Dragūnas“ prasimušė į Lietuvos vyrų rankinio lygos finalą (1)

Lietuvos vyrų rankinio lygos (LRL) trečiose pusfinalio rungtynėse trečiadienį vicečempionas Klaipėdos „Dragūnas“ namuose 33:29 (19:12) nugalėjo Vilniaus „Šviesos“ ekipą ir laimėjo seriją iki dviejų pergalių 2-1.

Lietuvos ledo ritulininkų žygį pasaulio čempionate pristabdė britai (7)

Trečiose pasaulio ledo ritulio čempionato IB diviziono rungtynėse Belfaste (Didžioji Britanija) Lietuvos ledo ritulio rinktinė 2:5 (1:4, 0:0, 1:1) nepasipriešino brandesnį ledo ritulį pirmojoje rungtynių dalyje demonstravusiems britams ir pratęsė nesėkmingų rungtynių seriją su Didžiąja Britanija. Praėjusiame čempionate lietuviai gavo į paširdžius net 0:8.

K. Navickas pergale pradėjo Europos badmintono čempionatą

Danijoje vykstančio Europos badmintono čempionato vyrų vienetų varžybų pirmame rate (1/32 finalo) trečiadienį lietuvis Kęstutis Navickas 14:21, 21:17, 21:10 nugalėjo 25-erių metų belgą Maxime'ą Moreelsą (90-a pasaulio raketė).

S. Štombergo akivaizdoje „Laimos“ tinklininkės įspūdingai triumfavo pasaulio žaidynėse (2)

Naujojoje Zelandijoje vykstančiose pasaulio veteranų žaidynėse fantastišką pasirodymą surengė ir aukso medalius iškovojo Vilniaus „Laimos“ tinklininkės.

Išrinktas naujas Lietuvos sporto prezidentų tarybos pirmininkas (9)

Vilniuje posėdžiavo Lietuvos sporto prezidentų taryba. Pasibaigus tarybos pirmininkės, Lietuvos tautinio olimpinio (LTOK) prezidentės Dainos Gudzinevičiūtės dvejų metų kadencijai, bendru tarybos sutarimu išrinktas naujas pirmininkas. Juo tapo LTOK viceprezidentas ir Lietuvos sporto meistrų asociacijos prezidentas Saulius Galadauskas.