„US Open“ turnyre R.Berankis nugalėjo 200-ąją pasaulio raketę

(394)
Sėkmingai atvirąjį JAV teniso čempionatą ("US Open") pradėjo perspektyviausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis. 18-metis lietuvis čempionato pirmajame atrankos varžybų mače trečiadienį rezultatu 5:7, 6:3, 7:5 nugalėjo 200-ąją pasaulio raketę, 28-erių metų ispaną Davidą Marrero.
Ričardas Berankis
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
476-ąją vietą pasaulio reitinge užimantis R. Berankis antrajame atrankos varžybų rate susitiks su kvalifikacinio turnyro favoritu, ukrainiečiu Sergejumi Stachovskiu (91 vieta ATP reitinge).

Norint patekti į pagrindines "US Open" varžybas, lietuviui reikia įveikti dar du varžovus.

"US Open" prizų fondą sudaro 19,2 mln. JAV dolerių.

Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kitos sporto šakos

Lietuvos atstovai kukliai pasirodė pasaulio dziudo čempionate Astanoje

Kazachstane pasibaigusiose planetos dziudo pirmenybėse nė vienam iš penkių Lietuvos atstovų nepavyko iškovoti pergalės: visi lietuviai pralaimėjo varžovams pirmąsias kovas bei pasitraukė iš tolesnės kovos dėl apdovanojimų.

I. Konovalovas daugiadienėse dviratininkų lenktynėse Prancūzijoje užėmė 26-ą vietą G. Bagdonas „Vuelta a Espana“ lenktynėse - tarp autsaiderių

29-ą kartą Prancūzijoje finišavusiose penkių etapų daugiadienėse dviratininkų lenktynėse „Tour Poitou-Charentes“ 26-ą vietą galutinėje įskaitoje užėmė „Team Marseille 13 KTM“ komandos narys Ignatas Konovalovas, o jo ekipos draugas Evaldas Šiškevičius liko 103-ias.

Jamaikos bėgikai vėl triumfavo pasaulio čempionato estafečių bėgimuose (6)

Kinijos sostinėje Pekine tęsiasi prie pabaigos artėjantis pasaulio lengvosios atletikos čempionatas. Šeštadienį visų dėmesį kaustė vyrų 4x100 m estafetė. Joje triumfavo Usaino Bolto vedama Jamaikos rinktinė, pergalę pasaulio čempionatuose šventusi ketvirtą kartą iš eilės.

I. Dumbauskaitė ir M. Povilaitytė iškopė į Europos jaunimo čempionato pusfinalį (6)

Pajėgiausia Lietuvos paplūdimio tinklininkių pora Ieva Dumbauskaitė su Monika Povilaitytė ir toliau demonstruoja puikų žaidimą Macedo de Cavaleiros mieste (Portugalija) vykstančiame Europos jaunimo (iki 22 metų) čempionate.

A. Rumševičius ir L. Každailis Europos jaunimo paplūdimio tinklinio čempionate į ketvirtfinalį nepateko

Portugalijoje vykstančiame Europos jaunimo (iki 22 metų) paplūdimio tinklinio čempionate Arno Rumševičiaus ir Luko Každailio duetui nepavyko įveikti aštuntfinalio barjero.