„US Open“ turnyre R.Berankis nugalėjo 200-ąją pasaulio raketę

(394)
Sėkmingai atvirąjį JAV teniso čempionatą ("US Open") pradėjo perspektyviausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis. 18-metis lietuvis čempionato pirmajame atrankos varžybų mače trečiadienį rezultatu 5:7, 6:3, 7:5 nugalėjo 200-ąją pasaulio raketę, 28-erių metų ispaną Davidą Marrero.
Ričardas Berankis
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
476-ąją vietą pasaulio reitinge užimantis R. Berankis antrajame atrankos varžybų rate susitiks su kvalifikacinio turnyro favoritu, ukrainiečiu Sergejumi Stachovskiu (91 vieta ATP reitinge).

Norint patekti į pagrindines "US Open" varžybas, lietuviui reikia įveikti dar du varžovus.

"US Open" prizų fondą sudaro 19,2 mln. JAV dolerių.

Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kitos sporto šakos

Pasaulio vasaros biatlono čempionate K. Dombrovskis liko per plauką nuo medalio

Penktadienį mišriomis estafetėmis prasidėjęs, o sekmadienį persekiojimo lenktynėmis baigėsi pasaulio vasaros biatlono čempionatas, kuris vyko visai netoli Lietuvos – Estijoje, Otepės miestelyje. Varžybose startavo beveik 200 dalyvių iš 21-os valstybės, tarp kurių buvo ir gausi Lietuvos delegacija (iš viso 13 sportininkų). Čempionate biatlonininkai varžėsi su riedslidėmis.

Imtynių karavanas keliasi į vynais ir garstyčiomis pagarsėjusį Prancūzijos regioną

Antradienį Prancūzijoje startuoja pasaulio jaunimo imtynių čempionatas. Burgundijos provincijos mieste Makone (pranc. Mâcon) ant imtynių kilimo kovos graikų-romėnų, laisvųjų ir moterų imtynių stilių atletai ir sportininkės.

Dviratininkų lenktynėse Prancūzijoje R. Navardauskas finišavo vienuoliktas A. Kruopis lenktynėse Olandijoje liko 37-as

Prancūzijoje 50-ą kartą vykusiose klasikinėse vienadienėse „Bretagne Classic-Ouest-France“ dviratininkų lenktynėse vienuoliktą vietą užėmė ir 56 UCI reitingo taškus iškovojo „Cannondale-Drapac“ komandos narys Ramūnas Navardauskas.

Lietuvos rinktinė solidžiai pasirodė Europos diskgolfo čempionate (14)

Rugpjūčio 24-27 dienomis Suomijos šiaurėje esančiame Oulu vyko svarbiausias Europos metų diskgolfo renginys Senojo žemyno diskgolfo čempionatas. Jame Lietuvai atstovavo keturių geriausių žaidėjų rinktinė.

Rusų plaukikas V. Morozovas pasiekė pasaulio rekordą (14)

Tarptautinės vandens sporto šakų federacijos (FINA) pasaulio taurės pirmo etapo plaukimo varžybų trumpame (25 m ilgio) baseine Prancūzijoje įspūdingo pasiekimo autoriumi tapo rusas Vladimiras Morozovas, užfiksavęs 100 metrų plaukimo kompleksiniu būdu pasaulio rekordą. Nuo šiol geriausias rezultatas yra 50,60 sekundės.