„US Open“ turnyre R.Berankis nugalėjo 200-ąją pasaulio raketę

(394)
Sėkmingai atvirąjį JAV teniso čempionatą ("US Open") pradėjo perspektyviausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis. 18-metis lietuvis čempionato pirmajame atrankos varžybų mače trečiadienį rezultatu 5:7, 6:3, 7:5 nugalėjo 200-ąją pasaulio raketę, 28-erių metų ispaną Davidą Marrero.
Ričardas Berankis
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
476-ąją vietą pasaulio reitinge užimantis R. Berankis antrajame atrankos varžybų rate susitiks su kvalifikacinio turnyro favoritu, ukrainiečiu Sergejumi Stachovskiu (91 vieta ATP reitinge).

Norint patekti į pagrindines "US Open" varžybas, lietuviui reikia įveikti dar du varžovus.

"US Open" prizų fondą sudaro 19,2 mln. JAV dolerių.

Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kitos sporto šakos

Į Europos jaunių čempionato finalą pateko tik viena lietuvė

Barselonoje (Ispanija) prasidėjo 2016 metų Europos jaunių (iki 19 metų) šiuolaikinės penkiakovės čempionatas. Merginų varžybų atrankos barjerą įveikė viena Lietuvos atstovė iš keturių.

Žirgų lenktynės – atradimas sporto ir pramogų mėgėjams

Senas tradicijas pasaulyje turintis žirgų lenktynių sportas įtraukia vis daugiau lietuvių. Taip sezonui perkopus į antrą pusę teigia žirgų lenktynių Lietuvoje organizatorė. Evelinos Kolbasnik tikinimu, lietuviai menkai susipažinę su šia pramoga, tačiau išvydę ją lieka sužavėti.

G. Bagdonas lenktynėse Belgijoje finišavo 34-as

Belgijoje finišavo penkių etapų „Tour de Wallonie“ dviratininkų lenktynės, kurių galutinėje įskaitoje 34–ą vietą užėmė „AG2R La Mondiale“ komandos narys Gediminas Bagdonas.

Plaukti šuniuku – nesveika. Susipažinkite su taisyklingais sportinio plaukimo stiliais (1)

„Populiariausias plaukimo stilius Lietuvoje yra plaukimas šuniuku“, - juokauja plaukimo trenerė Milda Šeibokaitė. Ji teigia, kad plaukti šuniuku yra nesveika, nes galva yra visą laiką virš vandens. Šioje „Plaukimo ABC“ laidoje specialistė supažindins jus su visais pagrindiniais sportinio plaukimo stiliais.

Lietuvos paplūdimio tinklininkės Kipre pateko į pagrindines varžybas (4)

Lietuvos paplūdimio tinklininkės Agnieška Paškevič ir Jekaterina Kovalskaja pateko į Larnakoje (Kipras) vykstančio pasaulio jaunių (iki 19 metų) paplūdimio tinklinio čempionato pagrindines varžybas.