UEFA pareigūnas domisi Lietuva

 (4)
Praėjusį savaitgalį Lietuvoje lankėsi Europos futbolo asociacijų federacijos (UEFA) pagalbos Rytų Europos šalims programų vadovas Patrickas Gasseris (Patrikas Gaseris). Svečias apžiūrėjo UEFA skirtomis lėšomis rekonstruotą futbolo stadioną Kaune, kartu su Lietuvos futbolo federacijos (LFF) vadovybe aptarė futbolo plėtros Lietuvoje projektus.
"UEFA ir toliau nusiteikusi remti Lietuvos futbolą. Vienintelė sąlyga yra ta, kad skiriamos lėšos būtų panaudotos efektyviai ir tikslingai", kalbėjo P. Gasseris.

LFF prezidento Liutauro Varanavičiaus teigimu, Lietuvos futbolo reformų programoje ypatingas dėmesys skiriamas perimti UEFA ir kitų Europos nacionalinių federacijų patirtį ir pritaikyti ją Lietuvoje.

"Mes ryžtingai nusiteikę kiek galima efektyviau panaudoti turimus pajėgumus ir pritraukti naujų, kad Lietuvos futbolas kuo greičiau atsigautų. Malonu, kad UEFA vadovai vertina mūsų pirmąsias pastangas ir yra pasiruošę mums padėti", sakė L. Varanavičius.

Šeštadienį P. Gasseris dalyvavo UEFA organizuotame seminare futbolo medicinos klausimais, kuriame su Lietuvos specialistais patirtimi dalijosi daktaras Robert'as Hubery (Roberas Juberi) iš Liuksemburgo.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kitos sporto šakos

Lietuvos rankininkai svetur: nuo „sausų“ rungtynių iki įvarčių lietaus

Slovėnų Celjės „Pivovarna Lasko“ ekipa su lietuviu Povilu Babarsku puikiai pradėjo pasirodymą pačioje stipriausioje Europos lygoje. Slovėnų klubas pirmame ture susitiko su Zagrebo HC „Prvo“ komanda. Dviejų kaimyninių šalių stipriausių ekipų susirėmime intrigos ir kietos kovos netrūko.

„Energija“ minimaliu skirtumu pralaimėjo svečiams iš Bresto

Pirmadienį Baltarusijos aukščiausiosios ledo ritulio lygos rungtynėse Elektrėnų „Energija“ namuose po atkaklios kovos 3:4 (0:0, 2:4, 1:0) nusileido „HC Brest“ ekipai ir čempionate patyrė antrą pralaimėjimą per ketverias rungtynes.

Ž. Savicko turnyre medalius išsidalino galiūnai iš užsienio (1)

Savaitgalį Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ šurmuliavo Vilniaus sporto festivalis. Didžiausiame sporto ir sveikatingumo renginyje savo veiklą pristatė virš šimto įvairiausių sporto organizacijų, šimtai dalyvių aktyviai sportavo treniruočių zonose, klausėsi įdomių paskaitų ir diskusijų konferencijų zonoje. Tačiau iš visos festivalio programos aiškiai išsiskyrė vienos varžybos – stipriausių regiono vyrų kova tradiciniame „Savickas Classic 2016“ turnyre, kuriame titanišką jėgą pademonstravo dešimt galiūnų iš Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Lenkijos.

Kinijoje vykusiame BASE šuolių čempionate triumfavo prancūzas

Pasaulinis BASE šuolių čempionatas šiais metais surengtas Pietvakarių Kinijoje. Šį kartą geriausiuoju tapo prancūzas Vincentas Dykesas.

Varžybose Estijoje – sunkiaatlečio Ž. Staniulio pergalė (1)

Estijoje baigėsi tarptautinis sunkiosios atletikos Vladimiro Baškirovo atminimo turnyras kuriame dalyvavo 11 sporto klubų iš įvairių šalių: Lietuvos, Lenkijos, Latvijos, Estijos, Rusijos, Baltarusijos ir kitų.