Tarptautinėse lankininkų varžybose Alytuje geriausiai sekėsi Lietuvos šauliamsvideo

Praėjusį savaitgalį, rugpjūčio 15 – 17 dienomis, Alytuje įvyko didžiausios šio sezono „Best in Lithuania“ šaudymo iš lanko varžybos. Tarp dalyvių šįkart buvo ne tik lankininkai iš Lietuvos, tačiau ir svečiai iš Latvijos, Baltarusijos ir Italijos.
Šaudymas iš lanko
© AFP/Scanpix

Šių, pirmą kartą tokio lygio Lietuvoje vykstančių, varžybų organizavimas nebuvo lengvas, tačiau rėmėjų bei užsispyrusių Alytaus lankininkų klubo „Žaliasis lankas“ narių dėka varžybos įvyko labai sklandžiai.

Dalyviai galėjo džiaugtis be didelių trikdžių vykstančiomis varžybomis, papildomu turnyru, vakaro programa, tiesiai virš galvų vykusiais aviacijos šventės („Alytus ore“) dalyvių pasirodymais ir itin gausiais rėmėjų prizais.

Varžybų rezultatai:

Olimpiniai lankai (moterų grupė):

1. Laila Kuzmienė (Klaipėda)
2. Dangerūta Nosalienė (Milanas, Italija)
3. Benita Strele (Ryga, Latvija).

Olimpiniai lankai (vyrų grupė):

1. Antanas Barkauskas (Vilnius)
2. Lenardas Bernotas (Klaipėda)
3. Pavel Dalidovich (Minskas, Baltarusija)

Skriemuliniai lankai (moterų grupė):

1. Julija Oleksejenko (Ryga, Latvija)
2. Inga Kizeliauskaitė (Alytus)
3. Tatsiana Pachapinskaya (Minskas, Baltarusija)

Skriemuliniai lankai (vyrų grupė):

1. Oleg Lavrentiev (Minskas, Baltarusija)

Penkiakovininkė A. Tamašauskaitė Europos jaunimo čempionate – dešimta

Barselonoje (Ispanija) vykstančio Europos jaunimo (iki 21-erių metų) šiuolaikinės penkiakovės čempionato merginų finale antradienį lietuvė Aurelija Tamašauskaitė užėmė dešimtą vietą.

Lietuvos softbolo rinktinė Europos čempionate žais dėl 17-23 vietų

Italijoje vykstančiame Europos softbolo čempionate Lietuvos rinktine lieka be pergalių. B grupėje lietuvės pirmadienį 0:8 pralaimėjo Graikijos komandai, o antradienį 1:20 neatsilaikė prieš galingą Vokietijos ekipą.

Lietuvos moterų mažojo regbio rinktinė Slovakijoje užėmė 11-ą vietą

Slovakijoje vykusiame Europos moterų mažojo regbio (regbis-7) čempionato „Conference 1“ diviziono turnyre Lietuvos rinktinė užėmė 11-ą vietą.

A. Bogdanova pranoko visus vyrus Lietuvos šaudymo į skraidančius taikinius čempionate (7)

Vilniuje vykusiame Lietuvos šaudymo į skraidančius taikinius apvalioje aikštėje čempionate triumfavo Alisa Bogdanova. Vienintelė šiose varžybose dalyvavusi moteris atrankoje surinko 108, o finale 44 taškus.

DELFI sporto centre pratybose triūsiančios pasaulio kurčiųjų paplūdimio tinklinio čempionės: viena be kitos negalime

Iki kurčiųjų olimpinių žaidynių Turkijoje liko mažiau nei mėnuo, todėl dabar tinklininkėms Ingridai Milkintaitei ir Birutei Aleknavičiūtei yra pats darbymetis. Pasaulio kurčiųjų paplūdimio tinklinio čempiones sutikome sostinės DELFI sporto centre, kuris tapo antrais sportininkių namais.