Antrą varžybų dieną vyrų 50 m rungties peteliške kvalifikacijoje šeštas buvo Tadas Duškinas (24,63 sek.), kuris tokia pat pozicija tenkinosi ir aštuonių dalyvių A finale – 24,52 sek.

Auksą iškovojo varžybų rekordininku tapęs ukrainietis Andrejus Govorovas (22,94 sek.), aplenkęs brazilą Henrique Martinsą (23,68 sek.) bei rusą Aleksandrą Popkovą (23,72 sek.).

Antras vyrų 100 laisvuoju stiliumi klasifikacijoje buvęs Mindaugas Sadauskas (49,34 sek.) vėliau A finale aplenkė vos vieną varžovą ir tenkinosi septintąja (49,75 sek.) pozicija.

Nugalėjo Pietų Afrikos Respublikos plaukikas Chadas Le Closas (49,02 sek.), antrojo vieta atiteko prancūzui Jeremy'iui Straviusui (49,17 sek.), o trečias buvo vokietis Damianas Wierlingas (49,19 sek.).

Vyrų 50 m krūtine rungties kvalifikacijoje Giedrius Titenis buvo penkioliktas (28,53 sek.), tačiau sugebėjo laimėti B plaukimą (27,97 sek.), aplenkęs švedą Johannesą Skagiusą (28,00 sek.) ir britą Charlię Attwoodą (28,14 sek.).

Vyrų 200 m krūtine rungties kvalifikacijoje G. Titenis (2 min. 17,33 sek.) buvo dešimtas, o B finale tarp aštuonių dalyvių finišavo trečias (2:15,57), pralaimėjęs britui Ch. Attwoodui (2:13,84) ir rusui Vsevolodui Zanko (2:15,28).