Nugalėtojams du įvarčius pelnė Michalas Repikas (26:52 ir 48:03 min.), po kartą tiksliai pasižymėjo Davidas Pastrnakas (8:32 min.), Janas Rutta (37:01 min.) ir Tomas Zohorna (58:56 min.).

Prancūzijos komandoje ritulį į varžovų vartus po sykį pasiuntė Stephane'as Da Costa (20:53 min.) ir Antoine'as Rousselas (50:38 min.).

Toliau gana vangiai rungtyniauja pasaulio vicečempionai Suomijos ledo ritulininkai, kurie ir vėl laimėjo tik po pratęsimo – 3:2 (1:2, 0:0, 1:0, 1:0) nokautavo Šveicarijos rinktinę.

Būtent pastarieji ir mušė pirmuosius du mačo įvarčius: 4:40 min. įvarčiu pasižymėjo Fabrice'as Herzogas, o 10:30 min. – Joelis Genazzi. Tiesa, dar pirmame kėlinyje suomiai, po tikslaus Juuso Hietaneno smūgio (19:01 min.), sušvelnino atsilikimą.

Antrame kėlinyje žiūrovai įvarčių neišvydo, o trečiajame Suomijos ekipa sugebėjo išlyginti rezultatą – pratęsimą išplėšė Mikko Rantanenas (47:40 min.). Jame sėkmė šypsojosi būtent šiai rinktinei, kuriai pergalę padovanojo Valtterio Filppulos įvartis (62:24 min.).

A grupėje bent trumpam į pirmą poziciją šoktelėjo JAV ledo ritulininkai, be didesnio vargo 6:1 (1:0, 3:1, 2:0) sutriuškinę Slovakijos komandą.

Amerikiečių gretose dublį atliko Johnny Gaudreau (25:57 ir 42:16 min.), po vieną įvartį pridėjo Claytonas Kelleris (8:12 min.), Christianas Dvorakas (36:04 min.), Jacobas Trouba (38:01 min.) ir Andersas Lee (47:23 min.).

Slovakams, kurie dar tęsia kovą dėl išlikimo elite, paguodos įvartį įmušė Martinas Gernatas (30:40 min.).

Antrame grupės mače pergale džiaugėsi ir vietą ketvirtfinalyje užsitikrino Švedijos rinktinė, rezultatu 4:2 (1:0, 2:0, 1:2) įveikusi danus.

Po Joelio Lundqvisto (2:19 min.) ir dviejų Williamo Nylanderio (35:20 ir 39:06 min.) įvarčių pirmavo net 3:0, tačiau Danijos komanda nepasidavė ir atsakė dviem tiksliais šūviais – po kartą pasižymėjo Mortenas Madsenas (49:11 min.) ir Markusas Lauridsenas (55:57 min.).

Visgi po kiek daugiau nei pusantros minutės bet kokią pratęsimo galimybę nutraukė ritulį į danų vartus pasiuntęs Nicklasas Backstromas.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, žaista rungtynių, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai, pralaimėjimai po pratęsimo, įvarčių santykis, taškai):