Pergalę namuose iškovojo Čikagos „Blackhawks“ klubas, stebint beveik 22 tūkst. žiūrovų, pirmosiose Vakarų konferencijos pusfinalio rungtynėse 4:3 (3:0, 1:3, 0:0) įveikęs Minesotos „Wild“ ekipą.

Pirmą kėlinį po Brandono Saado (1:15), Patricko Kane'o (13:11) ir Marcuso Krugerio (15:15) įvarčių šeimininkai laimėjo 3:0, tačiau tik įpusėjus antrajame kėliniui po tikslių Jasono Zuckerio (21:21), Zacho Parise's (25:07) ir Mikaelio Granlundo (29:30) smūgių rezultatas jau buvo lygus 3:3.

Pergalingą įvartį antrojo kėlinio pabaigoje įmušė Teuvo Teravainenas (39:01).

Pirmosiose Rytų konferencijos pusfinalio rungtynėse Tampos „Lightning“ ledo ritulininkai svečiuose tik po dviejų pratęsimų 2:1 (0:0, 0:0, 1:1, 0:0, 1:0) palaužė Monrealio „Canadiens“ komandos pasipriešinimą.

Trečiojo kėlinio pradžioje svečius į priekį išvedė Tyleris Johnsonas (42:34), tačiau antroje kėlinio pusėje Maxui Pacioterry'ui (54:47) pavyko išlyginti rezultatą.

Pergalingą įvartį vos prasidėjus antram pratęsimui įmušė Nikita Kučerovas (82:06).

Svečių vartininkas Benas Bishopas atrėmę net 43 varžovų smūgius iš 44, o šeimininkų vartus ginęs Carey Price'as – 33-is smūgius iš 35-ių.

Antrosios serijų rungtynės sekmadienį vėl bus žaidžiamos Čikagoje bei Monrealyje.