Suaugusiųjų varžybose klaipėdietis A. Udra (ITTF-454) varžosi 5-oje grupėje. Čia sportininkas rezultatu 4:1 nugalėjo belgą Robin Devos (430) bei rezultatu 1:4 nusileido austrui Daniel Habesohn (97).

E. Stuckytė (331) žaidžia 2-oje grupėje. Ji rezultatu 4:1 nugalėjo brazilę Caroline Kumahara (348). Lietuvės dar laukia susitikimas su vokiete Zhenqi Barthel (66).

U-21 amžiaus grupėje A. Udra užėmė 3-ąją vietą. Stalo tenisininkas rezultatu 2:3 nusileido čekui Ondrej Bajger (533), 0:3 vengrui Daniel Schaffer (602) bei 3:0 laimėjo prieš Slovėnijos atstovą Domen Peperko.

Vilnietė Eglė Stuckytė šioje amžiaus grupės varžybose rezultatu 3:1 nugalėjo serbę Aleksandrą Radonjic (337), bet nusileido Korėjos stalo tenisininkei Ji Na Hwang (387). Sportininkė liko antra grupės varžybose ir toliau tęsia kovas dėl patekimo į pagrindinę lentelę. Dabar ji susitiks su turke Gokcenur Gungor (483).

Lietuvos sportininkai ketvirtadienį pradės varžybas vyrų bei moterų dvejetų rungtyse. Eglė Stuckytė poroje su ruse Elena Troshneva (150) kovos prieš Brazilijos moterų porą Lin Gui (253) ir Caroline Kumahara (348). Alfredas Udra poroje su Salvadoro sportininku Josue Donado (519) susitiks su prancūzų duetu Christophe Legout (79) ir Abdel-Kader Salifou (140).