Sprinteris R.Sakalauskas pasiekė neoficialų pasaulio rekordą

(81)
Ketvirtadienį tarptautinėse "Botnia Games" varžybose Mustasaaryje (Suomija) puikiai pasirodė Lietuvos sprinteris Rytis Sakalauskas. Kaip informuoja Lietuvos lengvosios atletikos federacija, 60 m bėgime jis pakartojo savo asmeninį rekordą (6,71 sek.), užimdamas antrąją vietą ir nusileisdamas tik jamaikiečiui Lerone'ui Clarkui, šįmet bėgusiam per 6,57 sek.
Rytis Sakalauskas
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

Nestandartinėje 150 m distancijoje R. Sakalauskas ne tik atsirevanšavo jamaikiečiui, kurio asmeninis rekordas 100 m nuotolyje yra 9,99 sek, bet ir pasiekė neoficialų pasaulio uždarų patalpų rekordą (15,53 sek.).

Ankstesnis geriausias pasaulio rezultatas (15,62 sek.) priklausė kanadiečiui Ansonui Henry ir buvo pasiektas 2006 metais.

Kartu vyko sprinto dvikovės varžybos, kurias laimėjo R. Sakalauskas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Kitos sporto šakos

R. Zaveckas slalomo varžybų finale pasitraukė iš kovos po pirmojo nusileidimo (1)

Šveicarijoje vykusio pasaulio kalnų slidinėjimo čempionato vyrų slalomo rungties finalo pirmajame nusileidime sekmadienį Rokas Zaveckas užėmė 61-ąją vietą ir negavo teisės startuoti antrajame nusileidime.

Pasaulio biatlono čempionato bendro starto lenktynes laimėjo vokietis S. Schemppas

Austrijoje vykusio pasaulio biatlono čempionato vyrų 15 km bendro starto lenktynėse sekmadienį triumfavo be klaidų šaudęs vokietis Simonas Schemppas – 35 min. 38,3 sek.

„Gintra-Strektė-Universitetas“ turnyre Šiauliuose pralaimėjo Anglijos klubui (1)

Šiaulių „Gintros-Strektės-Universiteto“ riedulininkės Europos uždarųjų patalpų riedulio Čempionių taurės B diviziono turnyre Šiaulių arenoje sekmadienį 0:1 (0:1) nusileido „East Grinstead“ (Anglija) ekipai. Ši nesėkmė apsunkino šiauliečių galimybes turnyrą užbaigti prizininkių trejete.

Pasaulio biatlono čempionato bendro starto lenktynes laimėjo vokietė L. Dahlmeier (1)

Austrijoje vykstančio pasaulio biatlono čempionato moterų 12,5 km bendro starto lenktynes sekmadienį laimėjo be klaidų šaudžiusi vokietė Laura Dahlmeier.

Nusivylimas: ilgai laukta ruso ir amerikiečio kova atšaukta (4)

Mišrių kovos menų (MMA) gerbėjai naktį iš šeštadienio į sekmadienį su nekantrumu laukė intriguojančios akistatos tarp garsiojo ruso Fiodoro Jemeljanenkos ir amerikiečio Matto Mitrione.