Sprinteris R.Sakalauskas pasiekė neoficialų pasaulio rekordą

(81)
Ketvirtadienį tarptautinėse "Botnia Games" varžybose Mustasaaryje (Suomija) puikiai pasirodė Lietuvos sprinteris Rytis Sakalauskas. Kaip informuoja Lietuvos lengvosios atletikos federacija, 60 m bėgime jis pakartojo savo asmeninį rekordą (6,71 sek.), užimdamas antrąją vietą ir nusileisdamas tik jamaikiečiui Lerone'ui Clarkui, šįmet bėgusiam per 6,57 sek.
Rytis Sakalauskas
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

Nestandartinėje 150 m distancijoje R. Sakalauskas ne tik atsirevanšavo jamaikiečiui, kurio asmeninis rekordas 100 m nuotolyje yra 9,99 sek, bet ir pasiekė neoficialų pasaulio uždarų patalpų rekordą (15,53 sek.).

Ankstesnis geriausias pasaulio rezultatas (15,62 sek.) priklausė kanadiečiui Ansonui Henry ir buvo pasiektas 2006 metais.

Kartu vyko sprinto dvikovės varžybos, kurias laimėjo R. Sakalauskas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Kitos sporto šakos

Stipriausia Lietuvos graplingo mergina: meluočiau sakydama, kad prieš berniukus nesu panaudojusi jėgos

Lietuvos graplingo federacijos 2016 metų sudarytame reitinge nugalėtoja tarp moterų tapo aštuoniolikmetė šakietė Auksė Kaušiūtė. Ji per praėjusius kalendorinius metus spėjo tapti Lietuvos čempione, vėliau triumfavo Baltijos šalių čempionate, o galiausiai iškovojo ir Europos čempionės titulą.

Prieš artėjantį sezoną permainingos Lietuvos lengvaatlečių nuotaikos

„Labai neverkiame, likome dirbti, neišsibėgiojome, ir stengiamės išsaugoti lengvąją atletiką. Bet kuo toliau, tuo sudėtingiau tai daryti“, - sako Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) viceprezidentė ir generalinė sekretorė Nijolė Medvedeva.

Lietuvos raitelis R. Vismeris startavo konkūrų varžybose Olandijoje

Drachtene (Olandija) tarptautiniame konkūrų turnyre (CSI1*) šiais metais pirmą kartą dalyvavo lietuvis Ričardas Vismeris su žirgu Quaidano. Nors raitelis demonstravo savo aukštą meistriškumą ir pirmas dvi varžybų dienas konkūrų maršrutus įveikė be klaidų, užlipti ant aukščiausios nugalėtojų pakylos jam visgi nepavyko.

LRT netransliuos artimiausių olimpinių žaidynių (8)

LRT netransliuos 2018-ų žiemos ir 2020-ų vasaros olimpinių žaidynių. Artimiausių olimpiadų transliavimo teisės Lietuvoje atiteko ne TV rinkos dalyviui – Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui (LTOK).

„Capitals“ ledo ritulininkų pergalių serija NHL nutrūko Pitsburge

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionate Pitsburgo „Penguins“ komanda namuose po pratęsimo 8:7 (0:2, 6:3, 1:2, 1:0) įveikė absoliučią lygos lyderę Vašingtono „Capitals“ ekipą ir nutraukė jos devynių pergalių seriją.