Sprinteris R.Sakalauskas pasiekė neoficialų pasaulio rekordą

 (81)
Rytis Sakalauskas
Rytis Sakalauskas
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

Ketvirtadienį tarptautinėse "Botnia Games" varžybose Mustasaaryje (Suomija) puikiai pasirodė Lietuvos sprinteris Rytis Sakalauskas. Kaip informuoja Lietuvos lengvosios atletikos federacija, 60 m bėgime jis pakartojo savo asmeninį rekordą (6,71 sek.), užimdamas antrąją vietą ir nusileisdamas tik jamaikiečiui Lerone'ui Clarkui, šįmet bėgusiam per 6,57 sek.

Nestandartinėje 150 m distancijoje R. Sakalauskas ne tik atsirevanšavo jamaikiečiui, kurio asmeninis rekordas 100 m nuotolyje yra 9,99 sek, bet ir pasiekė neoficialų pasaulio uždarų patalpų rekordą (15,53 sek.).

Ankstesnis geriausias pasaulio rezultatas (15,62 sek.) priklausė kanadiečiui Ansonui Henry ir buvo pasiektas 2006 metais.

Kartu vyko sprinto dvikovės varžybos, kurias laimėjo R. Sakalauskas.

www.DELFI.lt
 
81
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kitos sporto šakos

Įspūdingai Kuršių marių žurnalistų regatoje finišavusi DELFI komanda – tarp prizininkų fotoalbumas

2014 rugpjūčio mėn. 2 d. 11:19
Įspūdingai Kuršių marių žurnalistų regatoje finišavusi DELFI komanda – tarp prizininkų
Organizatorių nuotr.
Pagauti vėją sugebėjusiai naujienų portalo DELFI komandai žurnalistų regatoje Kuršių mariose pavyko iškovoti trečiąją vietą. Šios varžybos yra šiemet 60 metų gyvavimo jubiliejų švenčiančios Kuršių marių regatos dalis.

Latvijos lengvosios atletikos čempionate bėgikai E. Misiūnaitė ir R. Saulius buvo greičiausi

2014 rugpjūčio mėn. 2 d. 09:55
Penktadienį prasidėjusiose Latvijos lengvosios atletikos pirmenybėse be konkurencijos dalyvauja nemaža grupė Lietuvos lengvaatlečių. 400 m bėgime greičiausia buvo Eva Misiūnaitė - 55,32 sekundės.

Tarptautinėse dviračių treko varžybose Panevėžyje išdalinti pirmi medalių komplektai fotoalbumas, visi rezultatai (1)

2014 rugpjūčio mėn. 1 d. 22:54
Edita Mazurevičiūtė
Organizatorių nuotr.
Panevėžio "Cido" arenoje penktadienį prasidėjusiose kasmetinėse tarptautinėse dviračių treko varžybose "Panevėžys 2014" išdalinti pirmi septyni medalių komplektai. Aštuonis apdovanojimus iškovojo varžybų šeimininkai, penkis - ukrainiečiai, keturis - lenkai, tris - baltarusiai, vieną - azerbaidžanietis.

Pasaulio jaunių paplūdimio tinklinio pirmenybių grupės varžybas lietuvės baigė pergale vaikinai grupėje liko penkti

2014 rugpjūčio mėn. 1 d. 17:26
Aštuoniolikmetės Simona Vaičiukynaitė ir Urtė Andriukaitytė planetos jaunių (iki 19 metų) paplūdimio tinklinio čempionate Portugalijoje šešių ekipų F grupės varžybose su keturiomis pergalėmis ir vienu pralaimėjimu užėmė antrą vietą.

Pasaulio buriavimo čempionas vidury Kuršių marių regatos varžybų atskleidė savo paslaptis (1)

2014 rugpjūčio mėn. 1 d. 16:56
Raimundas Šiugždinis
Organizatorių nuotr.
Likus vos vienam etapui iki Nidoje vykstančios Kuršių marių regatos pabaigos, daugkartinis šios regatos nugalėtojas ir pasaulio buriavimo čempionas Raimondas Šiugždinis sutiko viešai atskleisti, kaip jam pavyksta aplenkti savo varžovus ir priartėti prie pergalės. Tiesa, vargu ar padės tai jo varžovams šiemet – čempiono patarimai patvirtina seną lietuvių patarlę: roges reikia ruošti vasarą.