Sprinteris R.Sakalauskas pasiekė neoficialų pasaulio rekordą

(81)
Ketvirtadienį tarptautinėse "Botnia Games" varžybose Mustasaaryje (Suomija) puikiai pasirodė Lietuvos sprinteris Rytis Sakalauskas. Kaip informuoja Lietuvos lengvosios atletikos federacija, 60 m bėgime jis pakartojo savo asmeninį rekordą (6,71 sek.), užimdamas antrąją vietą ir nusileisdamas tik jamaikiečiui Lerone'ui Clarkui, šįmet bėgusiam per 6,57 sek.
Rytis Sakalauskas
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

Nestandartinėje 150 m distancijoje R. Sakalauskas ne tik atsirevanšavo jamaikiečiui, kurio asmeninis rekordas 100 m nuotolyje yra 9,99 sek, bet ir pasiekė neoficialų pasaulio uždarų patalpų rekordą (15,53 sek.).

Ankstesnis geriausias pasaulio rezultatas (15,62 sek.) priklausė kanadiečiui Ansonui Henry ir buvo pasiektas 2006 metais.

Kartu vyko sprinto dvikovės varžybos, kurias laimėjo R. Sakalauskas.

Plaukikas G. Stankevičius universiadoje liko 14-as

Pasaulio studentų universiadoje Pietų Korėjoje plaukikui Gyčiui Stankevičiui nepavyko patekti į 50 m nugara rungties finalą.

S. Krupeckaitė dviračių treko varžybose Lenkijoje laimėjo tris rungtis (2)

Dviratininkė Simona Krupeckaitė savaitgalį Lenkijoje vykusiose treko varžybose „Grand Prix Polski“ iškovojo tris pergales. 32-ejų metų buvusi pasaulio čempionė ir rekordininkė tapo sprinto, keirino ir komandų sprinto rungčių nugalėtoja.

Padelio teniso turnyre Dubingiuose varžėsi ir Š. Marčiulionis

Gražų ir karštą pirmąjį liepos savaitgalį Dubingių teniso ir padelio klube Š. Marčiulionio sodyboje kartu su dešimtuoju jubiliejiniu teniso turnyru vyko padelio teniso turnyro „LPF VASAROS TAURĖ 2015“ antro etapo varžybos. Šiame turnyre rungtyniavo vyrų ir moterų žaidėjų poros, pagal stiprumą paskirstytos į A ir B lygas, ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio.

Lietuvos ir Rusijos rankininkai universiadoje sužaidė lygiosiomis

Lietuvos studentų rinktinė pirmosiose Universiados rankinio turnyro rungtynėse sužaidė lygiosiomis su Rusijos studentais – 21:21 (10:12) ir iškovojo tašką.

Užsienyje iš Lietuvos dviratininkų geriausiai pasirodė R. Leleivytė

Iš Slovėnijos į Italiją persikėlusių daugiadienių dviratininkių lenktynių „Giro d'Italia Internazionale Femminile“ antrame etape šešioliktą vietą užėmė „Aromitalia-Vaiano“ komandos narė Rasa Leleivytė, o „Inpa Sottoli Giusfredi“ ekipai atstovaujanti Daiva Tušlaitė buvo 31-a.