Sprinteris R.Sakalauskas pasiekė neoficialų pasaulio rekordą

 (81)
Rytis Sakalauskas
Rytis Sakalauskas
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

Ketvirtadienį tarptautinėse "Botnia Games" varžybose Mustasaaryje (Suomija) puikiai pasirodė Lietuvos sprinteris Rytis Sakalauskas. Kaip informuoja Lietuvos lengvosios atletikos federacija, 60 m bėgime jis pakartojo savo asmeninį rekordą (6,71 sek.), užimdamas antrąją vietą ir nusileisdamas tik jamaikiečiui Lerone'ui Clarkui, šįmet bėgusiam per 6,57 sek.

Nestandartinėje 150 m distancijoje R. Sakalauskas ne tik atsirevanšavo jamaikiečiui, kurio asmeninis rekordas 100 m nuotolyje yra 9,99 sek, bet ir pasiekė neoficialų pasaulio uždarų patalpų rekordą (15,53 sek.).

Ankstesnis geriausias pasaulio rezultatas (15,62 sek.) priklausė kanadiečiui Ansonui Henry ir buvo pasiektas 2006 metais.

Kartu vyko sprinto dvikovės varžybos, kurias laimėjo R. Sakalauskas.

www.DELFI.lt
 
81
Registruoti (0) Anonimiški (81)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kitos sporto šakos

Dviratininkas E. Šiškevičius grąžino skolą I. Konovalovui

2015 sausio mėn. 31 d. 23:05
Tradiciškai po dviračių sporto sezono atidarymo Australijoje ir Argentinoje, sausio paskutinėmis dienomis veiksmas persikelia į Europą, kur savo sezoną pradės ir visi Lietuvos dviratininkai. Tarp kurių ir du prancūzų komandos „Team Marseille 13 KTM“ lietuviai Evaldas Šiškevičius ir Ignatas Konovalovas.

Lietuvos rankinio lygoje - arši kova dėl vietos geriausiųjų trejete moterų čempionate – favoričių pergalės (2)

2015 sausio mėn. 31 d. 22:13
Klaipėdos Dragūnas
Organizatorių nuotr.
Lietuvos rankinio čempionate su kiekvienomis reguliaraus čempionato rungtynėmis intriga tik kyla ir vyksta itin arši kova dėl trečiosios turnyro lentelės pozicijos.

D. Vištartaitė ir R. Maščinskas tapo Europos uždarų patalpų irklavimo čempionais (16)

2015 sausio mėn. 31 d. 21:06
Donata Vištartaitė
Organizatorių nuotr.
Lietuvos irkluotojai ir toliau puikiai varžosi Europos elite. Lenkijos Ščecino mieste šeštadienį baigėsi Europos uždarų patalpų irklavimo čempionatas, kuriame Donata Vištartaitė ir Rolandas Maščinskas pirmą kartą tapo čempionais.

Europos dailiojo čiuožimo pirmenybių debiutantė A. Golovkina užėmė 19-tą vietą (6)

2015 sausio mėn. 31 d. 20:50
Sėkmingai Švedijoje vykstančiame Europos dailiojo čiuožimo čempionate debiutavo ir aukštą devynioliktą vietą moterų varžybose užėmė šešiolikmetė Lietuvos atstovė Aleksandra Golovkina.

Lengvaatletis R. Stanys pagerino 22 metus gyvavusį šalies rekordą rekordinio šuolio video (29)

2015 sausio mėn. 31 d. 19:09
Šeštadienį Vilniaus lengvosios atletikos manieže vyko LLAF taurės varžybos, kuriose buvo pagerintas net 22 metus gyvavęs šalies rekordas. Vyrų šuolių į aukštį varžybose šios rungties uždarų patalpų Lietuvos rekordą pagerino Europos vicečempionas Raivydas Stanys, antruoju bandymu peršokęs į 228 cm aukštį iškeltą kartelę.